Conversatii > In legatura cu sportul, oriunde pe glob

Rugby World Cup 2015

(1/4) > >>

Ronin:
Franta - Romania 38 - 11. Pacat de caderea din a 2-a repriza, scorul nu este just, meci frumos pt. Stejari.  ;)

Ronin:
Romania - Canada 17-15, meci de infract cu un finish superb pt. Stejari, i-am umilit pe kakanadieni cu tot cu arbitru' lor! Rusine la toata mass-media din tara aia bananiera ca in loc sa transmita si sa promoveze un meci superb toti sunt ocupati cu Haleapa si cu fotbalul lor de kkt. Rusine bah descultilor, nu meritati asa baieti minunati la rugby, mai exista si alte sporturi nu numai manelarii lui Becali!

Bravo pt. un efort superb, bravo baieti, felicitari echipei!

crsv:
Ai perfecta dreptate ... in prima parte BRAVO pt echipa de rugbi , dupa care gresesti.
Meciul a fost in direct .
Halep si nationala de fotbal ( cred ca la asta te refereai cu fotbalul de kkt) au si ei meritele lor cu plusuri si minusuri (ca asa e in sport )-pina la urma Romania e mult mai cunoscuta la tenis si la fotbal decat la rugbi (e adevarat ca au un buget de cacao si un campionat destul de slab).
Manelarii lui becali ( cred ca te-ai referit la Steaua ) au avut performantele lor inainte si in timpul lui becali si asta fara becali in teren  :laugh: . Si numai sport nu e cand patronii schimba antrenorii si cand jucatorii dupa bunul lor plac si interes

Rufus:
la pauza Italia - RO 22-3, vai de kuru' lor :(

Dorel:
au inscris romanii !!!

29-10 ...

we are down ... but not out !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version