Conversatii > Tehnica o problema? Exista o explicatie.

intrebare

(1/3) > >>

Porto:
De unde cumpar o placa video NVidia FX5200 de 128 MB la un pret bun din Montreal ? Merci !

LZG:
De oriunde. Nu gasesti mari diferente la asa ceva.

Porto:
Eu am cumparat calculatorul de la Future Shop si cand am vazut pretul la asa ceva acolo mi s-a parut cam mare mai ales ca tot ei trebuie sa mi-o monteze si mai trebuie sa dau inca 40 cad + tx si mi-am spus oare nu exista in vreun magazin specializat de aici din Montreal la un pret mai mic decat la Future Shop adica 139 cad+tx? Nu am gasit pret mai mic adica 89 cad decat pe internet. E totusi o diferenta de luat in seama , ma gandesc eu. Dar as dori sa vad daca totusi nu exista in magazin pentru ca se pare ca este mai sigur si mai simplu. CHIAR NU EXISTA SI ALTE MAGAZINE CU PRET MAI BUN LA ACEST TIP DE PLACA VIDEO AICI IN   MONTREAL SAU IN IMPREJURIMI ? MERCI !

LZG:
40$ ?
O bagi singur acolo, e foarte simplu.

biceps:
LZG are dreptate: e o aberatie sa dai atatia bani sa ti-o instaleze cineva. Se gaseste un amic sa se priceapa sa desfaca un UC si sa infiga placa in locasul potrivit. In rest e plug-and-play si-n cel mai rau caz manualul placii si/sau instalarea.

Hai bafta!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version