Author Topic: Topic de astrologie  (Read 11463 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline K_meleon

• Full Member
Re: Topic de astrologie
« Reply #120 on: Wednesday 14 April 2021, 22:12:47 »
Ia uite ce zice horoscopul pe anul asta pentru mine:

Din toamna si pana la sfarsitul anului 2021, Săgetătorul poate privi inainte catre o multitudine de oportunitati in cariera. Daca ai asteptat o perioada lunga de timp pentru a lucra undeva in strainatate, este foarte posibil ca stelele sa te asculte.  Daca crezi ca ai prea multe pe cap, incearca sa le implici in unele dintre activitatile tale, cum ar fi sportul.

N
u m-as duce sa lucrez in strainatate dar nu m-as supara de o marire de salariu. :grin:
« Last Edit: Wednesday 14 April 2021, 22:14:35 by K_meleon »
Caracterul fara inteligenta face mult. Inteligenta fara caracter, nu face nimic.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #121 on: Wednesday 14 April 2021, 22:30:50 »
Keep dreaming, dar cu ochii deschishi n o sa se intimple, trebuie sa inchizi ochii si sa i tzii strinshi.
Daca tot tzii ochii inchishi, potzi sa te si rogi pt marirea de salariu si totodata sa cistigi la loto, poate macar una din doua se intimpla.
Daca nici una nici alta nu se intimpla, ori nu esti sagetator, ori esti dar e horoscopul gresit.
I am in perfect shape for my weight.

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #122 on: Wednesday 14 April 2021, 22:41:59 »
Keep dreaming, dar cu ochii deschishi n o sa se intimple, trebuie sa inchizi ochii si sa i tzii strinshi.
Daca tot tzii ochii inchishi, potzi sa te si rogi pt marirea de salariu si totodata sa cistigi la loto, poate macar una din doua se intimpla.
Daca nici una nici alta nu se intimpla, ori nu esti sagetator, ori esti dar e horoscopul gresit.

Hahaha, cica daca crezi cu adevarat se intampla. La voi e mai bine Corolla, ca nu platiti taxe asa mari. :happy:

« Last Edit: Wednesday 14 April 2021, 22:43:41 by K_meleon »
Caracterul fara inteligenta face mult. Inteligenta fara caracter, nu face nimic.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #123 on: Thursday 15 April 2021, 09:47:23 »
Ia uite ce zice horoscopul pe anul asta pentru mine:

Din toamna si pana la sfarsitul anului 2021, Săgetătorul poate privi inainte catre o multitudine de oportunitati in cariera. Daca ai asteptat o perioada lunga de timp pentru a lucra undeva in strainatate, este foarte posibil ca stelele sa te asculte.  Daca crezi ca ai prea multe pe cap, incearca sa le implici in unele dintre activitatile tale, cum ar fi sportul.

N
u m-as duce sa lucrez in strainatate dar nu m-as supara de o marire de salariu. :grin:

1) Decand sau deschis granitele romaniei , astrologii au mai gasit o chichita cu care sa-i pacaleasca pe oameni , munca in strainatate .
 2) De fapt , vrea sa spuna ca e de bine dar sa te feresti !:)))
 3) De fapt , astia care scriu asemenea bazaconii nu sunt asatrologi , sunt niste gainari !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #124 on: Thursday 15 April 2021, 10:00:22 »
3) De fapt , astia care scriu asemenea bazaconii nu sunt asatrologi , sunt niste gainari !
:laugh: Nu-i grav Santi, cum a zis si Corolla, tra' sa visam, cu ochii deschisi sau inchisi...

Santi, mai spune-ne din experienta ta cate ceva. :)
« Last Edit: Thursday 15 April 2021, 10:01:46 by K_meleon »

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #125 on: Thursday 15 April 2021, 11:59:01 »

Santi, mai spune-ne din experienta ta cate ceva. :)

Pai , depinde despre ce anume vrei sa spun , ca de-ti vorbesc de toata experienta mea de viata , e o biblioteca ce nu incape in tot orasul Constanta

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #126 on: Thursday 15 April 2021, 20:03:18 »
Pai , depinde despre ce anume vrei sa spun , ca de-ti vorbesc de toata experienta mea de viata , e o biblioteca ce nu incape in tot orasul Constanta
Santi, se zice ca prima iubire nu se uita niciodata, cum a fost la tine? Era fecioara? :grin: :happy: :embarrass: :gum:

I Translate it

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #127 on: Friday 16 April 2021, 09:43:05 »
Santi, se zice ca prima iubire nu se uita niciodata, cum a fost la tine? Era fecioara? :grin: :happy: :embarrass: :gum:

Prima iubire ! Ham ...ce o fi aia !
 Prima "fecioara" din viata mea a fost Elena , din zodia Berbec si e plecata din lumea asta cam de multisor , de pe la varsta de 60 , dupa cum am auzit de la prieteni .
 A doua "fecioara" din viata mea a fost din Taur  , "S" , e inca in viata si nu-i pot da numele intreg . Cu Elena eram minori amandoi , "S" a fost cadoul meu la ziua mea de 18 ani :)))

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #128 on: Friday 16 April 2021, 10:50:41 »
Prima iubire ! Ham ...ce o fi aia !
 Prima "fecioara" din viata mea a fost Elena , din zodia Berbec si e plecata din lumea asta cam de multisor , de pe la varsta de 60 , dupa cum am auzit de la prieteni .
 A doua "fecioara" din viata mea a fost din Taur  , "S" , e inca in viata si nu-i pot da numele intreg . Cu Elena eram minori amandoi , "S" a fost cadoul meu la ziua mea de 18 ani :)))
Santi, you are cold hearted. One side love. Sad.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #129 on: Saturday 17 April 2021, 09:56:17 »
Santi, you are cold hearted. One side love. Sad.

Asa se vede de la tine si asa intelegeti voi iubirea . Sunt prea ocupat acum dar cand o sa am vreme o sa-ti raspund mai amanuntit pe privat .

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #130 on: Saturday 17 April 2021, 20:08:05 »
Asa se vede de la tine si asa intelegeti voi iubirea . Sunt prea ocupat acum dar cand o sa am vreme o sa-ti raspund mai amanuntit pe privat .
:-*
Santi, am gasit o poza cu mine si un fost coleg de liceu care imi facea curte cand aveam 17-18 ani. Locuiam in acelasi cartier si mamele noastre erau prietene. :laugh:
Ne-or tricotat la amandoi veste in dungi si purtam (tot amandoi) camasi in carouri. :laugh: :laugh: :laugh:  Zici ca eram frati, omg. Cred ca eram la o onomastica prin vecini, in spatele nostru, pe perete e o carpeta cu rapirea din Serai. Langa, pomul de Craciun la oamenii aia, se vede ca eram in preajma sarbatorilor de iarna.

Cand ma uit acum la poza asta... in ochii mei se vede iubirea pura mai mult decat as putea s-o descriu in cuvinte, nu pot sa dau o definitie si nici sa explic, dar uitandu-ma la poza asta pot sa vad de fapt cum arata iubirea.  :grin:  Iubirea se citeste pe chipul omului.  :happy:  Santi, daca vrei ti-o trimit pe privat. :)
« Last Edit: Saturday 17 April 2021, 20:54:23 by K_meleon »

Offline Liliac

• Sr. Member
  • God doesn't believe people exist
« Reply #131 on: Saturday 17 April 2021, 20:27:42 »
Santi, am gasit o poza cu mine si un fost coleg de liceu care imi facea curte cand aveam 17-28 ani. Locuiam in acelasi cartier si mamele noastre erau prietene. :laugh:
...

:surprise: :surprise: :surprise:
* Fighting for peace is like f*cking for virginity.

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #132 on: Saturday 17 April 2021, 20:29:10 »

:surprise: :surprise: :surprise:
Oups, vroiam sa zic 17-18 ani. :)  Erreur de frappe. :)

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #133 on: Sunday 18 April 2021, 09:49:11 »
Santi, am gasit o poza cu mine si un fost coleg de liceu care imi facea curte cand aveam 17-18 ani. Locuiam in acelasi cartier si mamele noastre erau prietene. :laugh:
Ne-or tricotat la amandoi veste in dungi si purtam (tot amandoi) camasi in carouri. :laugh: :laugh: :laugh:  Zici ca eram frati, omg. Cred ca eram la o onomastica prin vecini, in spatele nostru, pe perete e o carpeta cu rapirea din Serai. Langa, pomul de Craciun la oamenii aia, se vede ca eram in preajma sarbatorilor de iarna.

Cand ma uit acum la poza asta... in ochii mei se vede iubirea pura mai mult decat as putea s-o descriu in cuvinte, nu pot sa dau o definitie si nici sa explic, dar uitandu-ma la poza asta pot sa vad de fapt cum arata iubirea.  :grin:  Iubirea se citeste pe chipul omului.  :happy:  Santi, daca vrei ti-o trimit pe privat. :)

Vezi tu o chestie "Alicia" , voi fetele/femeile va idragostiti cu inima , noi barbatii , depinde cat de "neciopliti" suntem. La barbati , cei care se indragostesc doar cu inima/din inima sunt de regula cei care ajung uneori la sinucideri . Daca faci o statistica , sunt mai multi barbati care se sinucid din dragoste decat femei dar sunt mai putini barbati care se indragostesc cu pasiune.
 Foarte multe femei se indragostesc si la 45 de ani ca la 15 , nu prea gasesti asa ceva la barbati , insa .
 Barbatul e mai musculos decat femeia dar daca-l pui sa-si care in brate copilul de sub un an care deabia are 7-8 sau 10 Kg , se vaita ca nu poate , mamele/femeile  da , ele pot si nici nu se vaita . Daca il pui pe barbat sa care o damigeana cu vin de 10 L , nici nu simte pe cand femeia deabia o ridica . Sunt barbati care nu se indragostesc cu inima dar nici rau nu fac . Sunt barbati care se indragostesc cu inima dar la un moment dat , multi devin periculosi , ajung la abuzuri , batai , scandaluri , alcool , sau chiar crime .

Cei mai buni barbati/soti , dupa parerea mea , sunt cei care ofera sotiei/familiei/prietenei /amantei baza si in rest...l`amour tout jour !