Author Topic: O ieșeancă divorțează pentru că soțul ei este ”prostul satului”, Ciau ragati!  (Read 691 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline scorpion

• Jr. Member
  • **

O ieșeancă divorțează de soțul ei pentru că este ”prostul satului”, iar ea a descoperit în Italia ”adevărata plăcere a sexului”, mai ales cu mai mulți bărbați în același timp.
O femeie din Iaşi care se află în divorţ a trimis o scrisoare trivială judecătorilor, în care spune că nu se înfățișează la proces pentru că soțul ei este ”prostul satului”, dar și pentru că ea se află în Italia, unde a cunoscut ”adevărata plăcere a sexului”, scrie
Ziarul de Iași.[/size]Procesul de divorţ are loc la Judecătoria Iaşi, iar cei doi domiciliază într-o comună din apropierea oraşului.Femeia trebuia să se prezinte la un termen de judecată care a avut loc în luna ianuarie, însă a trimis o motivare judecătorilor ieşeni prin care încearcă să justifice lipsa de la proces.“Cu ajutorul surorii mele am reuşit să fug de acasă, spunând că mă duce la muncă. În Italia, am cunoscut adevărata plăcere a sexului. Cât am trăit cu reclamantul, nu m-a satisfăcut sexual, dar în Italia, pentru prima dată … (urmează cuvinte obscene – n. red.). Am fost o proastă până acum că nu am ştiut ce înseamnă dragostea cu diferiţi bărbaţi şi mai ales cu mai mulţi odată în acelaşi timp. Femeile din România au şi ele dreptul la fericire, unde mai pui că bărbaţii italieni sunt cu dare de mână. Am ajuns acasă cu mulţi bani şi nu am timp să merg la judecată”, a scris femeia în motivarea trimisă Judecătoriei Iași. [size=20px !important]Ieșeanca mai spune că nu vrea să se mai întâlnească cu ”prostul satului” și își încheie motivarea cu ”ciau ragați”.[/size]”Oricum, bărbatul meu reclamagiu este prostul satului şi moare de ciudă că am descoperit adevăratele plăceri ale sexului cu mai mulţi italieni. Italienii sunt mai dotaţi decât românii în toate şi au şi bani. Asta mă face să nu-i refuz când mă solicită pentru partidele de amor. Nu vreau să vin la judecată să mă întâlnesc cu prostul satului. Ciau ragaţi”, a scris femeia.Potrivit portalului instanţelor, bărbatul a renunţat la proces, retrăgând cererea de divorţ, însă a reiniţiat ulterior procesul. Ultimul termen a avut loc vineri.[/size]
[/font]

Offline bugs bunny

• Full Member
esti bolnav sau?
astra zeneca?
efecte secundare?
Noroc ca m-am nascut nebun altfel o luam razna.

Offline garlic

• Sr. Member
  • If I’m not back in five minutes, just wait longer.
scorpion, esti nedotat?
We are each other’s harvest:
we are each other’s business:
we are each other’s  magnitude and bond

Offline crina-ca

• Hero Member
Cum stie ca barba-su e prostul satului? I-a luat pe toti la rand  :laugh: :laugh: :laugh:  ?
Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline Mărioara

• Hero Member
Ia uite mă! Scorpion s-a dat de 3x peste cap.
Peste, nu pește
Bucurati-va!

Offline santiago

• Hero Member
Cum stie ca barba-su e prostul satului? I-a luat pe toti la rand  :laugh: :laugh: :laugh:  ?
Unele incearca foarte multi si tot nu-si dau seama ca sotul e prostul satului , unele incearca unu sau doi si descopera asta. Alea care nu descopera , indiferent cati ar incerca , sunt si ele "proasta satului" .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline santiago

• Hero Member

https://www.youtube.com/watch?v=Nmb80HXWsFQ

Hai , lasati dieta , treceti la dans !

I Translate it

Offline santiago

• Hero Member

Offline crina-ca

• Hero Member
Unele incearca foarte multi si tot nu-si dau seama ca sotul e prostul satului , unele incearca unu sau doi si descopera asta. Alea care nu descopera , indiferent cati ar incerca , sunt si ele "proasta satului" .

Alea care incearca sunt curve punct. Asta vroiam sa zic

Offline Rufus

• Hero Member
si alea care nu vor sa se futa cu tine tot curve sunt, conform traditiei

nu stiu cum va scoateti mai bine, zau
"Aquilla non capit muscas"

Offline crina-ca

• Hero Member
si alea care nu vor sa se futa cu tine tot curve sunt, conform traditiei

nu stiu cum va scoateti mai bine, zau

Cu diferenta ca una este cealalta doar se spune ca este . E mai bine doar sa se spuna

Offline santiago

• Hero Member
Alea care incearca sunt curve punct. Asta vroiam sa zic

Nu sunt deacord cu o asemenea etichetare . DSaca cineva are dorinte mai mari pentru asemenea placeri , este ceea ce ii cere corpul iar placerile astea nu se pot regla ca si cum pui un ceasornic sa sune cand ai nevoie. Ba cred ca cel mai mare pacat e sa-sti doresti si sa te abti . Poate ca cele mai mari crime din dragoste sa-u facut datorita abstinentei.

Offline crina-ca

• Hero Member
Nu sunt deacord cu o asemenea etichetare . DSaca cineva are dorinte mai mari pentru asemenea placeri , este ceea ce ii cere corpul iar placerile astea nu se pot regla ca si cum pui un ceasornic sa sune cand ai nevoie. Ba cred ca cel mai mare pacat e sa-sti doresti si sa te abti . Poate ca cele mai mari crime din dragoste sa-u facut datorita abstinentei.

Meh...divorteaza si futete cat vrei

Offline Rufus

• Hero Member
Am fost o proastă până acum că nu am ştiut ce înseamnă dragostea cu diferiţi bărbaţi şi mai ales cu mai mulţi odată în acelaşi timp.

scorpion, esti nedotat?

poate doar se simte singur

sa-si mai cheme si-un caine, mioritic vorbind e ok
"Aquilla non capit muscas"

Offline santiago

• Hero Member
Meh...divorteaza si futete cat vrei

Imi spunea odata o tipa :
 -Tare mi-ar place sa nu fac asta dar nu ma pot abtine . Nu ma pot abtine nu pentru ca imi place s-o fac dar voi barbatii cand vedeti o femeie care arata bine , nu-i dati pace pana nu o duceti in pat .
 Raspunsul meu a fost :
 -Nu-ti face probleme , o sa vina vremea cand o sa iei cateva kilograme in plus , niste riduri , zbarcituri si varice cat cuprinde si ai sa-ti schimbi mentalitatea , ai sa te poti abtine. O sa te apuci de facut parastase , colive si matanii . O sa stai in genunchi in fata preotului facand matanii mai mult decat ai stat in genunchi in pat , asa ca profita acum , toate la timpul lor .

Offline garlic

• Sr. Member
  • If I’m not back in five minutes, just wait longer.
Imi spunea odata o tipa :
 -Tare mi-ar place sa nu fac asta dar nu ma pot abtine . Nu ma pot abtine nu pentru ca imi place s-o fac dar voi barbatii cand vedeti o femeie care arata bine , nu-i dati pace pana nu o duceti in pat .
 Raspunsul meu a fost :
 -Nu-ti face probleme , o sa vina vremea cand o sa iei cateva kilograme in plus , niste riduri , zbarcituri si varice cat cuprinde si ai sa-ti schimbi mentalitatea , ai sa te poti abtine. O sa te apuci de facut parastase , colive si matanii . O sa stai in genunchi in fata preotului facand matanii mai mult decat ai stat in genunchi in pat , asa ca profita acum , toate la timpul lor .

cita naivitate! sexul e pentru toata lumea, zbircite, nezbarcite, kg in plus sau in minus, vad o balbaiala pe tema asta . alo, acolo la Iasi, se aude?
We are each other’s harvest:
we are each other’s business:
we are each other’s  magnitude and bond

Massther Clinic - Massage therapy

Offline Mumus

• Hero Member
  • Location: The only freedom you truly have is in your mind, so use it
  • Coffee lover
cita naivitate! sexul e pentru toata lumea, zbircite, nezbarcite, kg in plus sau in minus, vad o balbaiala pe tema asta . alo, acolo la Iasi, se aude?

Sexul a fost intotdeauna tabu la romani. In schimb ungurii...hehe : )
We must respect the other fellow's religion, but only in the sense and to the extent that we respect his theory that his wife is beautiful and his children smart