Author Topic: Plante sa fie  (Read 4591 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dorel

• Hero Member
Re: Plante sa fie
« Reply #120 on: Monday 19 April 2021, 16:03:16 »
Doamne ce frumusete de casa ai Vlade ! Sa o stapanesti sanatos, vezi poate il convingi si pe Corolla sa vina la QC !

Offline vlad69

• Hero Member
« Reply #121 on: Monday 19 April 2021, 16:06:06 »
Doamne ce frumusete de casa ai Vlade ! Sa o stapanesti sanatos, vezi poate il convingi si pe Corolla sa vina la QC !

merci mult Dorele!
Eu dacă aș avea ce aveți voi în ON, fără ezitare aș vinde și aș veni la Mtl. West Island ii OK, și super cheap, inca.

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #122 on: Monday 19 April 2021, 17:21:48 »
Chiar e de vis casa ta, vlade. Ai facut poza cu drona?

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #123 on: Monday 19 April 2021, 17:28:05 »

LOL, "pelisorul de qc" I wish....acuma cu toate comparaztiile rezonabile aduce foarte foarte FOARTE vag cu Pelișorul.

Lacurile nu-s adinci, însă vor fi în scurt timp. Am cumpărat însă un teren care da la lac Quenouille (5 min cu mașină), ii un drum de fapt, dar ajunge sa ai acces la apa, și avem și un ponton. Gérard  Depardieu are casa fix în fata noastră.

Superba casa, mi-ar place si mie, poate in viata viitoare. :laugh: Daca ma reincarnez in omida vin sa-ti mananc frunzele. :laugh:

Vad un butoi acolo in spate, e pregatit pentru musafiri? :)
« Last Edit: Monday 19 April 2021, 17:30:12 by K_meleon »
Caracterul fara inteligenta face mult. Inteligenta fara caracter, nu face nimic.

Offline K_meleon

• Full Member
« Reply #124 on: Monday 19 April 2021, 22:16:51 »
In week-end ma duc la Home Depot sa vad ce oferta de plante au anul asta. Va tin la curent.
Caracterul fara inteligenta face mult. Inteligenta fara caracter, nu face nimic.