Conversatii > Taclaua Qu├ębec.Ro

Mi-am luat tzoacla

(1/28) > >>

Dorel:
Nu se mai poate cu pandemia lui peshte ca nu poti face nimic asa cam am luat una veche de pe facebook marketplace, un Raleigh de 23 de inch dar face treaba...fac cam 10 km de dimineata cand e inca intunecat afara sa nu ma rida vecinii

K_meleon:

--- Quote from: Dorel on Tuesday 06 April 2021, 14:47:00 ---Nu se mai poate cu pandemia lui peshte ca nu poti face nimic asa cam am luat una veche de pe facebook marketplace, un Raleigh vechi dar face treaba...fac cam 10 km de dimineata cand e inca intunecat afara sa nu ma rida vecinii

--- End quote ---

Bravo, sa o folosesti sanatos.

Mumus:
Fain Dorel. Baga tare!

Dorel:

--- Quote from: K_meleon on Tuesday 06 April 2021, 14:48:25 ---Bravo, sa o folosesti sanatos.

--- End quote ---
multzam fain !

E cam ruginita dar am dat pe ea doar 70 cad, i-am facut o pana de camera pe spate si am schimat tija la shitz ca era prea scurta pentru inaltimea mea, am dat-o cu ulei si singurul lucru nou pe ea este cablul schimbat viteze ca era ruginit pe interior si piciorul de sprijin... in rest merge ok

Dorel:

--- Quote from: Mumus on Tuesday 06 April 2021, 14:49:41 ---Fain Dorel. Baga tare!

--- End quote ---
adevarul e ca ma cam doare fundul... sunt dezobisnuit de biciclete... inainte vreme cand eram student faceam 3 ore pe bicicleta nici nu simteam nimic, acuma ma dor shi mushchii de la picioare si spatele is intzepenit rau

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version