Author Topic: Faci omisiuni grave nationaliste. Nu fura INFORMATICIANULE ...cu sula in mână  (Read 1328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline scorpion

• Jr. Member
  • **

INFORMATICIANULE nationalist vezi sa actualizezi datele la timp....si nu pentru JAVRELE tale care iti sug SULA.

Offline goreck

• new users
  • [Scrie un text beton aici]
La multi ani,Scorpioane!Voiam sa-to spun ca esti my favourite pe taclaua quebecoasa.Tiu sa-ti spun ca urmaresc cu interes foiletonul cu tine.
Din suma replicilor tale,imi dai de multe ori de inteles ca esti de formatie un umanist convins,prea multa patima si ura impotriva calculatoristilor si injinerilor iar dupa mesajele absconse si logic,indescifrabile,insecventionale,anormice etc.,ai terminat filosofia si Arte.
Oricum ce-mi place la tine e ca ai stil si nu te dezici.Esti f.constructiv la profilul tau “forumistic” care vrea sa transmita profilul de neinteles si intr-o dunga.(cel putin,asta imi transmiti mie.)La nivel emotional,se simte mereu o revolta interioara teribila,greu de stavilit.
Sper ca de-atitia ani de cind îi injuri pe injineri si calculatoristi,sa-ti fi facut un rost pe market,evident,sper sa lucrezi in ce-ti place.
La multi ani!

Offline garlic

• Sr. Member
  • If I’m not back in five minutes, just wait longer.
si eu cred ca e un tip bine, un fel de chef de bucatarie si chiar imi amintesc ca am cunoscut un Scorpion ce facea un croque madame demential. E il vad mai bine chimist, in laboratorul plin de subterfugii si experimente d' astea.
We are each other’s harvest:
we are each other’s business:
we are each other’s  magnitude and bond

Offline Rolika

• Full Member
Re: Faci omisiuni grave nationaliste. Nu fura INFORMATICIANULE ...cu sula in mână
« Reply #3 on: Tuesday 28 December 2021, 11:33:04 »
E clar că scorpionul este un om citit cu carte, nu terchea-berchea fără dinți care lucră la fabrica de cuie

Offline scorpion

• Jr. Member
  • **
Re: Faci omisiuni grave nationaliste. Nu fura INFORMATICIANULE ...cu sula in mână
« Reply #4 on: Saturday 15 January 2022, 18:53:51 »
La multi ani,Scorpioane!Voiam sa-to spun ca esti my favourite pe taclaua quebecoasa.Tiu sa-ti spun ca urmaresc cu interes foiletonul cu tine.
Din suma replicilor tale,imi dai de multe ori de inteles ca esti de formatie un umanist convins,prea multa patima si ura impotriva calculatoristilor si injinerilor iar dupa mesajele absconse si logic,indescifrabile,insecventionale,anormice etc.,ai terminat filosofia si Arte.
Oricum ce-mi place la tine e ca ai stil si nu te dezici.Esti f.constructiv la profilul tau “forumistic” care vrea sa transmita profilul de neinteles si intr-o dunga.(cel putin,asta imi transmiti mie.)La nivel emotional,se simte mereu o revolta interioara teribila,greu de stavilit.
Sper ca de-atitia ani de cind îi injuri pe injineri si calculatoristi,sa-ti fi facut un rost pe market,evident,sper sa lucrezi in ce-ti place.
La multi ani!

nu am nimic cu ei....trebuie să accept ceea ce duce la marginalizare  și  cutia de carton din suburbiile oricare ar fi ele::::dar asta se datorează sistemului evolutiv ca vârstă și a schemei logice suprastructurale stufoasă în care furtul e dominant prin falsuri ordinare....sclavi moderni și națiuni care deservesc fără efort susținute de unii dintre români care aplică teoria calității pentru contul lor ....dar sa nu mai învețe de la cei pe care îi exploatează...cum naiba îi spune la asta în termeni  juridici???
« Last Edit: Saturday 15 January 2022, 19:00:00 by scorpion »

Offline Mărioara

• Hero Member
Ab absurdo?
Bucurati-va!