Conversatii > Taclaua Qu├ębec.Ro

2021

(1/121) > >>

Ronin:
Welcome to 2021, sa incepem cu un topic despre noua societate ca tot suntem la inceput de an. Eu zic ca suntem la inceput de revolutie tehnologica si sociala.
Un articol despre cum sa supravietuiesti anului 2021 and beyond.
https://www.theorganicprepper.com/heres-how-to-prep-for-2021/

Ronin:
Pana la supravietuit, se pare ca unii sunt disparuti.
https://au.finance.yahoo.com/news/jack-ma-missing-232138645.html

Jack Ma e dus de 2 luni si lumea abia acum se trezeste la realitate. UE doar ce a trambitat un nou economic deal cu China, ma pish pe mine de ras, cum sa faci afaceri cu un stat comunist care isi mierleste miliardarii in stilul asta. E ca si cum ai face afaceri cu Stalin ori Hitler. Merkel aia trebuie atarnata de primul stalp.

Mumus:
De acord mai ales cu revolutia sociala.
Pasaport de sanatate electronic va deveni norma peste tot in lume. Acest pasaport va contine data in care ne-am vaccinat (sau nu). Fara vaccinare va deveni aproape imposibil de functionat in societate (calatorii, loc de munca, vizita la magazine, etc.). Omul va deveni izolat daca nu se vaccineaza / supune.
Masca devine vestimentatie permanenta la fel ca si chilotii (cu / sau fara vaccin).
Nu vom avea access la spital daca nu suntem vaccinati.
Fara interventii chirugicale de nici un fel dace nu suntem vaccinati.

Un calduros 2021 va doresc!

fenderguitars:

--- Quote from: Mumus on Monday 04 January 2021, 15:37:48 ---De acord mai ales cu revolutia sociala.
Pasaport de sanatate electronic va deveni norma peste tot in lume. Acest pasaport va contine data in care ne-am vaccinat (sau nu). Fara vaccinare va deveni aproape imposibil de functionat in societate (calatorii, loc de munca, vizita la magazine, etc.). Omul va deveni izolat daca nu se vaccineaza / supune.
Masca devine vestimentatie permanenta la fel ca si chilotii (cu / sau fara vaccin).
Nu vom avea access la spital daca nu suntem vaccinati.
Fara interventii chirugicale de nici un fel dace nu suntem vaccinati.

Un calduros 2021 va doresc!

--- End quote ---
it's been written 2000 years ago, already.

Ronin:
Poza de azi din LAX de la o amica in drum spre Tahiti, galbejitii umbla in costum de protectie, au masti si ochelari, au uitat doar cizmele de cauciuc si era ca in filmele cu Ebola and shit.
La o gripa amarata astia sunt deja pre-programati si se executa, nu cred ca este popor mai obedient si spalat pe creier decat chinezii.

Din pacate obedienta astora este exportata fortat acum si aici in occident.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version