Oferte ┼či publicitate > Matrimoniale

Si totusi....exista?

(1/3) > >>

popromina:
Ma cheama Romina, am 33 de ani si imi doresc un partener de viata serios si matur. Sunt in Montreal de 1 an si cateva luni si inca il caut...Poate exista sau poate nu.

dan11:
Da  se terminara masculii din urbe ? Intr un an nimic...nimic ... ;),nu prea cred  ;D

jean2005_can:
 Buna Romina,am citit mesajul tau si cred ca corespund cerintelor tale.Ma numesc Ioan (jean) si sunt rezident din 2005.As dori sa te cunosc mai bine .Eu am 37 de ani,brunet,ochi verzi,intelectual,divortat.Daca esti serioasa si doresti o relatie sincera si de durata atunci scrie un mesaj,cu mai multe detalii despre tine si cu un nr de telefon . Astept raspunsul tau.Te pup.Adresa mea de mail este:jean2005_can@yahoo.ca                                                                                                         

ovichelu:
Fratilor cum apare o persoana de gen feminin care "cauta ceva serios" cum toti sariti cu adrese de mail, in fine parerea mea e ca  n-are rost sa va multumiti cu rebuturi

ciucknorris:
Am 40 ani,sint Roman situat in Franta,si doresc neaparat un suflet pereche.Eu cred in Sanse,astept raspuns si foto.pe ciuck_norris@yahoo.fr

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version