Oferte şi publicitate > Matrimoniale

In cautarea ei....

(1/3) > >>

Gpmtl:
Stiu ca pare lipsit de imaginatie dar vazand succesul topicului alaturat m-am gandit sa deschid un fel de partea a doua (reloaded  ;) ).
Ma numesc Gabriel, 45 ani, singur, fara copii si nici alte obligatii, trecutul reglat si lasat acolo unde ii e locul, caut partenera pentru o relatie de durata. Decat sa induc o imagine subiectiva, prefer sa ma las descoperit si raspund la orice intrebare pe gpmtl@yahoo.com .
Bun venit atat sustinatorilor cat si carcotasilor care participa la dezbateri, atat cat se tine topicul sus si mai ales la subiect.  :happy:
Daca publicul o cere, mai aduc modificari mesajului.
G

brauni:
nu inteleg o chestie  :-\ , fata de pe topicul celalalt cauta si ea pe cineva si tu inloc sa-i scri ei direct, deschizi un topic nou ? 
sau v-ati povestit deja si nu a iesit nimic?

crina-ca:

--- Quote from: Gpmtl on Friday 14 October 2016, 12:07:54 ---Stiu ca pare lipsit de imaginatie dar vazand succesul topicului alaturat m-am gandit sa deschid un fel de partea a doua (reloaded  ;) ).
Ma numesc Gabriel, 45 ani, singur, fara copii si nici alte obligatii, trecutul reglat si lasat acolo unde ii e locul, caut partenera pentru o relatie de durata. Decat sa induc o imagine subiectiva, prefer sa ma las descoperit si raspund la orice intrebare pe gpmtl@yahoo.com .
Bun venit atat sustinatorilor cat si carcotasilor care participa la dezbateri, atat cat se tine topicul sus si mai ales la subiect.  :happy:
Daca publicul o cere, mai aduc modificari mesajului.
G

--- End quote ---

Ea cum sa fie?

Gpmtl:
Brauni, sa nu amestecam topicele    ;)
Crina, iti raspund tie ptr ca ai întrebat, as vrea sa in primul rand sa stie ce vrea si mai ales ce nu vrea. Important e ca sa fie pregatita psihic sa inceapa ceva nou.
G

andram:

--- Quote from: Gpmtl on Monday 17 October 2016, 14:21:23 ---Brauni, sa nu amestecam topicele    ;)
Crina, iti raspund tie ptr ca ai întrebat, as vrea sa in primul rand sa stie ce vrea si mai ales ce nu vrea. Important e ca sa fie pregatita psihic sa inceapa ceva nou.
G

--- End quote ---
numai psihic, domnul Geppetto de Montreal ?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version