Oferte ┼či publicitate > Matrimoniale

Caut o domnisoara

<< < (2/7) > >>

flomih:

--- Quote from: crina-ca on Wednesday 04 April 2018, 10:35:50 ---Si tu ce oferi la schimb? (intreb pt o prietena :P )

--- End quote ---
Acelasi lucru.

flomih:

--- Quote from: vali irlanda on Wednesday 04 April 2018, 11:13:18 ---Parca ati fi la dealer de second handuri, garantie, alea, alea, cerei si extras de cont si cazier ( FBI criminal record etc.) si sa nu uit extras de carte funciare nu mai vechi de 3 zile.

--- End quote ---

E mult mai nasoala treaba.
Daca se va face un poll pe forum...pentru toti baietii unele chestii par absolut normale si subintelese.
Adica nu poti fi si in Ploiesti si in Frankfurt in acelasi timp.
Nu poti sa vii intr-o noua relatie cu vechile tale chestii.
Whatever ai facut...bine /rau...tine de trecut.
Cu toate astea, experienta mea de pina acum imi spune ca trebuie sa o spun explicit.
Adica, eu unul nu am nici timpul nici cheful sa-mi contruiesc ceva pe ceva alunecos sau mlastinos.
E alba sau neagra.

crina-ca:

--- Quote from: flomih on Wednesday 04 April 2018, 11:16:39 ---E mult mai nasoala treaba.
Daca se va face un poll pe forum...pentru toti baietii unele chestii par absolut normale si subintelese.
Adica nu poti fi si in Ploiesti si in Frankfurt in acelasi timp.
Nu poti sa vii intr-o noua relatie cu vechile tale chestii.
Whatever ai facut...bine /rau...tine de trecut.
Cu toate astea, experienta mea de pina acum imi spune ca trebuie sa o spun explicit.
Adica, eu unul nu am nici timpul nici cheful sa-mi contruiesc ceva pe ceva alunecos sau mlastinos.
E alba sau neagra.

--- End quote ---

Ce mi-ar placea si mie sa dau erase la cateva relatii dar din fericire nu merge asa. Fiecare experienta e menita sa te invete ceva . Si, vorba MArioarei, n-ai cum la varsta de 40 de ani sa n-ai niciun bagaj. Important e sa gasesti persoana care sa te ajute sa despachetezi bagajele si cu care sa ramai ( cred ca Poptamas a zis asta )

flomih:

--- Quote from: crina-ca on Wednesday 04 April 2018, 11:32:59 ---Ce mi-ar placea si mie sa dau erase la cateva relatii dar din fericire nu merge asa. Fiecare experienta e menita sa te invete ceva . Si, vorba MArioarei, n-ai cum la varsta de 40 de ani sa n-ai niciun bagaj. Important e sa gasesti persoana care sa te ajute sa despachetezi bagajele si cu care sa ramai ( cred ca Poptamas a zis asta )

--- End quote ---

Ori dai ERASE ori ti se da ERASE.
Cel putin aici, la mine.
Sint si asa destul de multe complicatii ca sa mai ai si pietre de moara dupa tine.
Plus ca nu poti face nimic pe termen lung.
Asa, o luna doua...ca sa-mi pierzi timpul si rabdarea...da.

flomih:
da, problema se reduce la bagaje.
Unele te lasa sa mergi mai departe, altele sint dead end.
Si stiu asta foarte bine, nu sint curios sa experimentez.

Nu pot eu sa scriu peste ce faze am dat, ca vi s-ar face parul maciuca.
Asa ca:
esti clean...discutam.
Nu esti...asta e ...sint si altii...poate merge la ei.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version