Author Topic: Am cutie, mai departe  (Read 3391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline John Galt

• Sr. Member
  • [Scrie un text beton aici]
Re: Am cutie, mai departe
« Reply #20 on: Wednesday 24 April 2019, 12:50:47 »
flacaul tau nu ti-a spus ca le deconectezi de la internet doar daca deconectezi routerul de la internet
sau zici router-ului sa nu le lase pe internet... gen pentru asus: https://event.asus.com/2012/nw/dummy_ui/en/ParentalControl.html - adaugi toate "smartele" care nu au voie pe internet si le pui cu "time management" sa nu intre pe net :)

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #21 on: Wednesday 24 April 2019, 12:55:15 »
corect cu conditia sa stii ca routerul are un meniu , cum sa-l accesezi si mai ales ce sa setezi

Offline Catalin Peptanaru

• Jr. Member
  • **
« Reply #22 on: Wednesday 11 September 2019, 19:30:33 »
AM CUUTIE O SUBSCRIPTIE FIABILA CU PROGRAME ROMANESTI SI CANADIENA STITI? ca am cu iptvchannels dar nu mai raspund la probleme (am subscriptie pe un an si dupa 3 luni vad ca nu mai merge) si nici nu raspund la mail (singura posibiitate de contact

Offline Iugin2

• new users
« Reply #23 on: Friday 13 September 2019, 21:38:45 »
AM CUUTIE O SUBSCRIPTIE FIABILA CU PROGRAME ROMANESTI SI CANADIENA STITI? ca am cu iptvchannels dar nu mai raspund la probleme (am subscriptie pe un an si dupa 3 luni vad ca nu mai merge) si nici nu raspund la mail (singura posibiitate de contact
Cuvantul "fiabilitate" a fost scos din dictionar Cataline !

Offline Catalin Peptanaru

• Jr. Member
  • **
« Reply #24 on: Monday 16 September 2019, 20:19:41 »
da e adevarat dar revenind la tema ce provideri iptv folositi  (daca folositi) si ce puteti sa-mi spuneti despre ei  (serice a la clientele, calitate, pret etc) ca la un pret de 15 cad pe luna iptv + 40 cad internet nelimitat oricum e mai putin decat orice oferta videotron sau bell

multumesc