Author Topic: Who is Risky99?  (Read 774 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
  • I cares about ur problemz. Really.
Re: Who is Risky99?
« Reply #20 on: Tuesday 02 June 2020, 16:17:27 »
Multumesc de istoric, Mihai, apreciez :) Il tin minte pe Mos Costache, cum nu!
Eu m-am logat prima oara pe thebans prin  1999 sau 2000 cred... Marcel Ban m-a ajutat in To cu primul job, nu am sa uit niciodata. M-a ajutat in sensul ca a actionat ca agent intre companie si mine, dupa ce am aplicat la unul din joburile listate pe siteul lui. Ii sunt recunoscatoare si datorita lui intr-un fel, sunt unde sunt, compania aia a fost cumparata de una din Seattle si asa am ajuns aci in 2000. Salutari lui RR daca tineti legatura si mersi de recolectie!
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #21 on: Tuesday 02 June 2020, 16:18:19 »

E bine cand mai bantuie pe aici cate un psichopat , mai aflam si noi despre noi cate ceva , ceva care noi nu stiam .
 Cand vreti sa stiti cate ceva despre voi , ceva care voi nu stiti , intrebatil pe M V ! :laugh:

Bre santicu, pe unde bantuiai prin 2000 ia zi? Canada, America, Sud America?
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #22 on: Tuesday 02 June 2020, 16:24:42 »
Bre santicu, pe unde bantuiai prin 2000 ia zi? Canada, America, Sud America?

Primul site pe care am fost membru a fost unul sud american , caruia i-am uitat si numele . Am activat in paralel pe el , dupa ani , pe el si pe softpedia apoi mai tarziu aici . Nu mai retin de cand dar in 2000 cred ca eram aici si pe softpedia , site-ul sud american incepuse sa ceara membrie ( cu plata )apoi cand au vazut ca nu functioneaza au renuntat , tarziu insa , eu deja eram in alte "lumi" . In repetate randuri am luat pauze dupa toate site-urile pentru ca aveam alte preocupari . Ma mutam din tara in tara , cunosteam alta lume , dansuri pe mese de noapte , munca de 12-14 ore zii de azi , dazmaturi cat cuprindea si nu prea era timp de intrat pe site-uri .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #23 on: Tuesday 02 June 2020, 16:26:10 »
Eu cred ca am prins ceva de genul ultima saptamina/luna pe The bans, nici macar nu-mi amintesc ce nick aveam, poate-si aminteste MV  :laugh: stiu doar ca m-am dus de citeva ori la pagina dupa ce s-a inchis si nu era decit un anunt gen: forum inchis, nicio recomandare unde sa te duci in alta parte  :laugh:

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #24 on: Tuesday 02 June 2020, 17:30:48 »
Primul forum unde am activat era al Primariei orasului Timisoara, cam prin 98 ori 99 nu mai stiu exact, aveam un nume fain cu care am activat pe urma si pe thebans si pe quebec.ro se numea : “Craciun Nelu” lumea ma simpatiza si ma desmierdau cu craciunel ori craciunelu a fost haios, dar pe urma au inchis forumul primariei TM... probabil prea multa critica la adresa lui Ciuhandu fostul primar.
Pra forumul primariei TM vorbeam in grai banatzan cu Altzi havari shi tare fain era, sa viedz acolo givan... ai ai ai ... m-o parut rau cand or inchis.
« Last Edit: Tuesday 02 June 2020, 17:46:40 by Dorel »

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #25 on: Tuesday 02 June 2020, 17:39:52 »
Maestro ma numea “cracinel” fie-i tzarana usoara, la fel si Nico_Montreal ... i-am entertained si pe ei cat si pe mine luni de-a randul, imi apreciau sinceritatea si naivitatea baiatului venit de la tzeara la orash mare ...

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #26 on: Tuesday 02 June 2020, 17:42:55 »
Mihai Vasile sincer sa fiu iti stiu numele dupa ce m-ai amenintat pe forumul de fete al lui Rufus, te-am cautat si te-am gasit ... postai cu numele tai real pe forumul lui Cisco prin 1996 ori 1997 Nu mai stiu exact si nici nu conteaza

I Translate it

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #27 on: Tuesday 02 June 2020, 17:45:31 »
Maestro, acel George Clooney al nostru. A fost mereu iubire reciproca. RIP.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #28 on: Tuesday 02 June 2020, 17:46:41 »
Eu cred ca am prins ceva de genul ultima saptamina/luna pe The bans, nici macar nu-mi amintesc ce nick aveam, poate-si aminteste MV  :laugh: stiu doar ca m-am dus de citeva ori la pagina dupa ce s-a inchis si nu era decit un anunt gen: forum inchis, nicio recomandare unde sa te duci in alta parte  :laugh:

Ce e interesant e ca am activat și pe forumuri românești americane și pana la urma tot pe lângă canadieni m-am aciuat 😊

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #29 on: Tuesday 02 June 2020, 17:49:45 »
Creca din cauza ca adminul aici e foarte bun, nu da afara userii pentru te miri ce, nu e micromanager cum se dzice la Canada... e un om cu vederi largi, da asta am si ramas aici.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #30 on: Tuesday 02 June 2020, 18:08:53 »
Mihai Vasile sincer sa fiu iti stiu numele dupa ce m-ai amenintat pe forumul de fete al lui Rufus, te-am cautat si te-am gasit ... postai cu numele tai real pe forumul lui Cisco prin 1996 ori 1997 Nu mai stiu exact si nici nu conteaza

Stii pe dracu', ai idei putzine dar fixe, ai ramas cu H0rus ala lipit pe creierul ala cat bobul de soia.

P.S.
Creca din cauza ca adminul aici e foarte bun, nu da afara userii pentru te miri ce, nu e micromanager cum se dzice la Canada... e un om cu vederi largi, da asta am si ramas aici.

Da' cu mine ce-a avut maica, i-am suflat in ciorba, i-am scuipacit pe jos, i-am murdarit canapeaua?

H0rus
« Last Edit: Tuesday 02 June 2020, 18:11:42 by Mihai Vasile »

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #31 on: Tuesday 02 June 2020, 18:10:26 »
Modul in care te exprimi este identic, eu zic ca esti cine cred eu ca esti 100%

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #32 on: Tuesday 02 June 2020, 18:13:14 »
Modul in care te exprimi este identic, eu zic ca esti cine cred eu ca esti 100%

Ok caraghiosule, asa sa fie, cine sunt eu sa te contrazic?

H0rus