Author Topic: Who is Risky99?  (Read 790 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
  • I cares about ur problemz. Really.
Who is Risky99?
« on: Sunday 31 May 2020, 13:27:02 »
Bre Risky ești omniprezent pe topice zi și noapte;  zi și matale ceva, da o părere despre Corona, vitamine, produse sănătoase, mașini de spălat, locuri de pensie, US election , orice bre. Numai nu ne mai tine așa in mister 😃
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline corolla

• Hero Member
Re: Who is Risky99?
« Reply #1 on: Sunday 31 May 2020, 14:40:39 »
nu se risca saracul, ce io la primul post blind si neutru, asa cu natura si farmecul ei, asa mi-am luat un futai de la roninu, ca era suparat si focusat, cam cum e acu cu pandemia, economia, trudeau si ce-l mai supara pe el, maritimul si jin ping sau cum il cheama
I am in perfect shape for my weight.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #2 on: Sunday 31 May 2020, 15:06:05 »
nu se risca saracul, ce io la primul post blind si neutru, asa cu natura si farmecul ei, asa mi-am luat un futai de la roninu, ca era suparat si focusat, cam cum e acu cu pandemia, economia, trudeau si ce-l mai supara pe el, maritimul si jin ping sau cum il cheama

😂😂😂
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #3 on: Sunday 31 May 2020, 15:29:50 »
Bre Risky ești omniprezent pe topice zi și noapte;  zi și matale ceva, da o părere despre Corona, vitamine, produse sănătoase, mașini de spălat, locuri de pensie, US election , orice bre. Numai nu ne mai tine așa in mister 😃

Sunt persoane care nu vor sa se amestece cu romani , un concept de neamuri proaste .
 Sunt persoane care nu scriu corect romaneste si nu au curajul sa scrie , nu ca Santiago .
 Sunt persoane care culeg informatii , au o misiune de indeplinit .
 E greu de spus daca acest Risky se incadreaza undeva dar cata vreme refuza sa comunice il poti incarda unde vrei .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #4 on: Sunday 31 May 2020, 15:32:39 »
nea santi, zici ca esti profiller la biroul ala cu oameni imbracati la costume, pantofi luciosi si tunsuri perfecte, asa bine le zici.
I am in perfect shape for my weight.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #5 on: Sunday 31 May 2020, 15:35:40 »
nea santi, zici ca esti profiller la biroul ala cu oameni imbracati la costume, pantofi luciosi si tunsuri perfecte, asa bine le zici.

Mai ai putin si ma scoti var primar cu Miciurin !

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #6 on: Sunday 31 May 2020, 18:02:18 »

O fi Sony.

I Translate it

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #7 on: Monday 01 June 2020, 17:36:39 »

Poate scrie o carte si are nevoie de date !

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #8 on: Tuesday 02 June 2020, 10:24:31 »
ronix s-a intors, SBS s-a intors, eu cred ca Risky99 e Lilith care vrea si ea sa se intoarca, dar zice ca sint 99 de useri care trebuie sa se intoarca inaintea ei, altfel e riscant.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #9 on: Tuesday 02 June 2020, 10:28:05 »
ronix s-a intors, SBS s-a intors, eu cred ca Risky99 e Lilith care vrea si ea sa se intoarca, dar zice ca sint 99 de useri care trebuie sa se intoarca inaintea ei, altfel e riscant.

Pai , daca vrea sa se intoarca , ce trebuie sa facem , cum e regula , ne inscriem pe lista ?

Offline garlic

• Sr. Member
  • Ma pis pe prosti si pe tzatze
« Reply #10 on: Tuesday 02 June 2020, 12:17:18 »
nu e risky deci e dubios
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #11 on: Tuesday 02 June 2020, 12:59:31 »
Pai , daca vrea sa se intoarca , ce trebuie sa facem , cum e regula , ne inscriem pe lista ?
Tu deja esti intors, santi. Trebuie sa scormonim dupa Vlad, parasuco, mai stiu eu ce alti useri, Grga, etc.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #12 on: Tuesday 02 June 2020, 13:15:43 »

LOL mi-e dor de lilith

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #13 on: Tuesday 02 June 2020, 13:32:02 »
LOL mi-e dor de lilith

Mie mi-e dor si de Rational Rose.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #14 on: Tuesday 02 June 2020, 13:39:29 »
Da da da!! Si mie! Wow deci l-ai prins pe RR, ce vremuri maica. Si mai era unul, care scrie numai in engleza... era asa mai visator, poet, detasat de viata emigrantului de zi cu zi cum eram noi pe-atunci. Daca imi amintesc nickul il pun aici.

De gigi de la munte iti amintesti, MV?

Anonimus imi placea iarasi cum scria si il suspectez ca era TOP de la sf saptamanii.
« Last Edit: Tuesday 02 June 2020, 13:43:20 by cinderella_QC »

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #15 on: Tuesday 02 June 2020, 13:43:09 »
de ce-or fi decedat forumurile alea cu atata valoare nu stiu, incredibil
"Aquilla non capit muscas"

Massther Clinic - Massage therapy

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #16 on: Tuesday 02 June 2020, 13:44:15 »
Ete kk eram sigura ca te alertezi, rufuse. Nu e competitie. N-avem voie sa ne aducem aminte? Ala o decedat ca aplecat Marcel Ban in elvetia si s-a spalat pe maini de el.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #17 on: Tuesday 02 June 2020, 15:52:34 »
Tu deja esti intors, santi. Trebuie sa scormonim dupa Vlad, parasuco, mai stiu eu ce alti useri, Grga, etc.

Am inteles ca Lilith e femeie , asta e motivul pentru care vorbeam de intors . Eu inca nu am ajuns la un stadiu asa de avansat , ca barbat .Era unu Rogay candva pe aici care se tot intorcea :)))

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #18 on: Tuesday 02 June 2020, 16:05:36 »
Ete kk eram sigura ca te alertezi, rufuse. Nu e competitie. N-avem voie sa ne aducem aminte? Ala o decedat ca aplecat Marcel Ban in elvetia si s-a spalat pe maini de el.
Mi-aduc aminte de toti aia de care zici.

Ca un fapt mai putin cunoscut, cand Marcel Ban a plecat (initial in Elvetia) l-a rugat pe RR sa preia forumul, si a fost refuzat scurt. Incepuse deja era cocalarilor, care a continuat ascendent pe Romaniana si a ajuns la paroxism aici. Asa a ramas, de unde cei cam 25 de useri care mai bantuie pe aici a la recherche du temps perdu, in care se putea agata si practica asasinarea de caractere ca pe vremuri.

Primul forum romanesc din Canada a aparut in 1997 sau 1998 (ca un simplu script CGI) si eu am fost membru din primele saptamani. Inainte de asta, era o lista de Usenet care se chema soc.roumaine.canadians (daca nu ma insel) si suspectez ca cel putin un personaj care inca mai bantuie pe aici a fost membru acolo (eram si eu). In afara de el, cred ca cel mai vechi user de pe aici (in afara de mine) e Santiago, era si el pe forumul lui Marcel Ban, pe vremea aia bantuia prin Vancouver si il chema Mos Costache.

RR e bine mersi, in Toronto, si se apropie de pensie, BTW. A incercat acum vreo 10-12 ani sa se faca membru aici, si a fost banat scurt dupa vreo 10 postari de aceeasi gasca de cocalari de astazi, carora le-a fost frica de RR ca o sa le futa femeile si o sa apara ca niste caraghiosi cu ifose, ceea ce de fapt si sunt.

Na ca am dat din casa  :laugh: .
« Last Edit: Tuesday 02 June 2020, 16:11:19 by Mihai Vasile »

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #19 on: Tuesday 02 June 2020, 16:12:44 »
Mi-aduc aminte de toti aia de care zici.

Ca un fapt mai putin cunoscut, cand Marcel Ban a plecat (initial in Elvetia) l-a rugat pe RR sa preia forumul, si a fost refuzat scurt. Incepuse deja era cocalarilor, care a continuat ascendent pe Romaniana si a ajuns la paroxism aici. A si ramas aici, de unde cei cam 25 de useri care au ramas sa bantuie pe aici a la recherche du temps perdu, in care se putea agata si practica asasinarea de caractere ca pe vremuri.

Primul forum romanesc din Canada a aparut in 1997 sau 1998 (ca un simplu script CGI) si eu am fost membru din primele saptamani. Inainte de asta, era o lista de Usenet care se chema soc.roumaine.canadians (daca nu ma insel) si suspectez ca cel putin un personaj care inca mai bantuie pe aici a fost membru acolo (eram si eu). In afara de el, cred ca cel mai vechi user de pe aici (in afara de mine) e Santiago, era si el pe forumul lui Marcel Ban, pe vremea aia bantuia prin Vancouver si il chema Mos Costache.

RR e bine mersi, in Toronto, si se apropie de pensie, BTW. A incercat acum vreo 7-8 ani sa se faca membru aici, si a fost banat scurt dupa vreo 2 saptamani de aceeasi gasca de cocalari de astazi, carora le-a fost frica de RR ca o sa le futa femeile si o sa apara ca niste caraghiosi cu ifose, ceea ce de fapt si sunt.
Na ca am dat din casa  :laugh: .

E bine cand mai bantuie pe aici cate un psichopat , mai aflam si noi despre noi cate ceva , ceva care noi nu stiam .
 Cand vreti sa stiti cate ceva despre voi , ceva care voi nu stiti , intrebatil pe M V ! :laugh: