Author Topic: US Presidential Election 2020  (Read 84079 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
Re: US Presidential Election 2020
« Reply #1740 on: Wednesday 25 November 2020, 16:45:15 »
LOL, Flynn are pardonul presidential. Show must go on :-))))))

Stai ca asta e doar inceputul. E o gasca intreaga care trebuie scoasa din belele cu legea. Nu m-as mira sa se pardoneze singur (sau sa-l lase pe Pence s-o faca, cu o zi inainte de 20 Ianuarie). Noroc ca din incurcaturile din statul NY, cu bank fraud si cu impozitele manarite nu-l scoate nici dracu'.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #1741 on: Wednesday 25 November 2020, 16:52:24 »
LOL, Flynn are pardonul presidential. Show must go on :-))))))

mai raman Asange si Snowden  :whistle:
"Aquilla non capit muscas"

Offline John Galt

• Sr. Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #1742 on: Wednesday 25 November 2020, 22:40:01 »
mai raman Asange si Snowden  :whistle:
Plus JFK și Roswell, să știm și noi care e treaba

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #1743 on: Thursday 26 November 2020, 15:33:56 »
S-a zis?

Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #1744 on: Thursday 26 November 2020, 19:36:59 »
Nevasta a descoperit utility duck, si a lasat o mai usor cu curcanul
I am in perfect shape for my weight.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #1745 on: Friday 27 November 2020, 21:33:27 »
In sfirsit am aflat si eu ce e AOCeul de care s a tot vorbit pe aci... credeam ca e vreo grupare oculta de megamagnati de a lui nea santi
prety good looking, altfel inca habar n am ce hram poarta, vad ca e la fel de bine imbracata ca turbanatul de la endipi, banuiesc ca tot pt binele poporului militeaza si ea.
Sau nu.
I am in perfect shape for my weight.

Offline Marmeladov

• new users
« Reply #1746 on: Saturday 28 November 2020, 10:19:49 »
In sfirsit am aflat si eu ce e AOCeul de care s a tot vorbit pe aci... credeam ca e vreo grupare oculta de megamagnati de a lui nea santi
prety good looking, altfel inca habar n am ce hram poarta, vad ca e la fel de bine imbracata ca turbanatul de la endipi, banuiesc ca tot pt binele poporului militeaza si ea.
Sau nu.
are deja intocmite liste cu cei care vor fi executati pe stadioane.
Walter, I love you, but sooner or later, you're going to have to realize the fact that you're a god damn moron.

I Translate it

Offline Marmeladov

• new users
« Reply #1747 on: Saturday 28 November 2020, 12:03:06 »
whata great bussinesman e trump! a platit 3 mililoane ca sa se renumere voturile in cel mai mare county din wisconsin, vreo 460 mii de voturi.
dupa renumarare biden a iesit cu 132 de voturi in plus.
Walter, I love you, but sooner or later, you're going to have to realize the fact that you're a god damn moron.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #1748 on: Saturday 28 November 2020, 16:08:39 »
what a great president e trump!!!
presedintele celei mai mari puteri mondiale, seful fbi-ului si al cia-ului, cu curtea suprema majoritara republican, cu senatul majoritar republican, cu zeci si zeci de judecatori federali republicani numiti de el de-a lungul si de-a latul americii etc etc si nu-i in stare sa demonstreze marele furt de la ultimele alegeri!!!
« Last Edit: Saturday 28 November 2020, 16:10:24 by James Hetfield »
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #1749 on: Saturday 28 November 2020, 16:44:52 »
d-abia vineri a fost admisa in curte investigatia din Pennsylvania, ce-i atata graba?

certificarea voturilor a fost oprita pt investigatii in urma dovezilor prezentate

https://legalinsurrection.com/wp-content/uploads/2020/11/Kelly-v.-Pennsylvania-Injunction-Halting-Certification-Memorandum-Opinion-Filed-11-27-2020.pdf
« Last Edit: Saturday 28 November 2020, 16:49:28 by Rufus »
"Aquilla non capit muscas"

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #1750 on: Saturday 28 November 2020, 20:33:37 »
d-abia vineri a fost admisa in curte investigatia din Pennsylvania, ce-i atata graba?

certificarea voturilor a fost oprita pt investigatii in urma dovezilor prezentate

https://legalinsurrection.com/wp-content/uploads/2020/11/Kelly-v.-Pennsylvania-Injunction-Halting-Certification-Memorandum-Opinion-Filed-11-27-2020.pdf

Curtea Suprema din Pennsylvania a decis in seara asta: muje profunda lui Trump cu tot neamul lui de porcari inutili https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-election-2020/pennsylvania-trump-2020-election-ballots-supreme-court-b1763372.html

Justice David Wecht wrote: “It is not our role to lend legitimacy to such transparent and untimely efforts to subvert the will of Pennsylvania voters. Courts should not decide elections when the will of the voters is clear.”

The court dismissed the case “with prejudice” meaning that it cannot be refiled.

Offline vlad69

• Hero Member
« Reply #1751 on: Sunday 29 November 2020, 07:31:59 »
se pare ca se ingroasa gluma in Cuba. Autoritatile au arestat un tanar muzician, rapper, insa contrar precedentelor de data asta a fost sustinut si a inceput lumea sa rasa in strada.

Offline vlad69

• Hero Member

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #1753 on: Sunday 29 November 2020, 11:59:26 »
whata great bussinesman e trump! a platit 3 mililoane ca sa se renumere voturile in cel mai mare county din wisconsin, vreo 460 mii de voturi.
dupa renumarare biden a iesit cu 132 de voturi in plus.

Daca nu putem sti cine l-a omorat pe Kennedy , cine l-a omorat pe Ghe Guevara , cine a daramat turnurile de ce crezi ca ar fi posibil ca aici nu s-au fraudat voturi ?

what a great president e trump!!!
presedintele celei mai mari puteri mondiale, seful fbi-ului si al cia-ului, cu curtea suprema majoritara republican, cu senatul majoritar republican, cu zeci si zeci de judecatori federali republicani numiti de el de-a lungul si de-a latul americii etc etc si nu-i in stare sa demonstreze marele furt de la ultimele alegeri!!!

E trist daca vom afla mai tarziu si nu acum , ca , toate puterile statului au ajuns sa mana unor corporatisti .

Curtea Suprema din Pennsylvania a decis in seara asta: muje profunda lui Trump cu tot neamul lui de porcari inutili https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-election-2020/pennsylvania-trump-2020-election-ballots-supreme-court-b1763372.html

Peste 2-3 ani , ai sa ajungi la concluzia ca nu Trump a luat m**e ci tu care esti contra Trump cat si cei care au fost pentru Trump . Corporatitii n-o sa-ti dea tie steaua POBEDA asa cum i-a dat-o Stalin lui Mihai , pentru ei , toti suntem niste viermi fara valoare , indiferent cu cine votam
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #1754 on: Sunday 29 November 2020, 12:01:49 »
nu era de ajuns santiago cu link-urile lui in spaniola, acum a inceput si vlad
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #1755 on: Sunday 29 November 2020, 12:17:32 »
toti suntem niste viermi fara valoare , indiferent cu cine votam

Nu-i nimic, o sa te alegem pe tine vierme sef. Daca o sa mai viermuiesti pana atunci, putzin probabil.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #1756 on: Sunday 29 November 2020, 12:32:56 »
Cuba my love, un popor de artisti.

Online Dorel

• Hero Member
« Reply #1757 on: Sunday 29 November 2020, 13:08:41 »
un popor de artisti in ce ? sunt la fel ca orice alti oameni, nu dau afara de munca, am subordonati din Cuba, si crede-ma ca NU sunt nici foarte brilianti nici NU dau afara de etica muncii, trebuie eu sa le fac tgreaba ca ei chilesc in week ends ori dupa program desi au asignate taskuri... eu sunt dezamagit de Cuba, un fel de Romania sudista 2.0

Offline vlad69

• Hero Member
« Reply #1758 on: Sunday 29 November 2020, 13:47:15 »
un popor de artisti in ce ? sunt la fel ca orice alti oameni, nu dau afara de munca, am subordonati din Cuba, si crede-ma ca NU sunt nici foarte brilianti nici NU dau afara de etica muncii, trebuie eu sa le fac tgreaba ca ei chilesc in week ends ori dupa program desi au asignate taskuri... eu sunt dezamagit de Cuba, un fel de Romania sudista 2.0

Domnu. Nu crezi ca-i superficial sa judeci o natiune dupa "subordonatii" tai?

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #1759 on: Sunday 29 November 2020, 14:32:03 »

Dorele , cand vorbesti de romani pe zone , incearca macar sa le inveti istoria . Capacitatea , indemanarea si ingineozitatea nu se masoara prin a bate cuie in 2X4-i .
 Tu sti ce e ala un TINC ? (tzinc) . Ei bine , eu am facut pentru mai bine de ( ? )  de ani , mobila prin imbinari in ticuri , numai la comanda .In meseria me-a nu se folosea nici cuie nici clei , totul imbinari prin tzincuri facute manual . Imi pare rau ca am ajuns sa spun asta aici , pentru ca invidiosii si dusmanosii au ce discuta dar se pare ca doar asa pot intelege unii ce spun , ca tu nu vei intelege niciodata .Daca la tine unii nu aveau indemanarea sa bata cuie in "cusagi" ( tow by four stick ) sau sa le scoata cu ranga de piroane , poate ca nu aveau indemanare pentru asa ceva sau poate ca ii deranja atitudinea ta . Fata de voi banatenii , sud americanii nu e ca sunt o elita dar au sensibilitatea lor cand boss-ul e o zdreanta , motiv pentru care e greu de lucrat cu ei , pentru cine nu-i cunoaste .
 In cca ( ? )  de ani in bussines , am avut la mine romani din toate zonele si voirbesc in multitudinea de ani de cateva sute de romani . Daca puneam un banatean sa faca ce facea un maramuresan , la mine in atelier , dadeam falimet de mult .
 Dute pe harta romaniei si ai sa vezi ca in materie de mobila , ma refer la care au lucrat la mine ,ai sa gasesti asa :
 1) Maramuresenii-Salajenii si Bacaoanii
 2) Calarasi-Mehedinti- Iasi - Mures
 3) Tulcenii , la impletit fibra lemnoasa

Am avut doi banateni buni meseriasi dar traiau la voi cu viza de flotant , erau moldoveni din Bacau
 Voi , daca sunteti banateni get-be-get aveti doua mani stingi . Atat de mult va place munca incat va straduiti sa ajungeti patroni inainte de a sti meseria . Aveti ochi sa criticati dar nu indemanare profesionala .

« Last Edit: Sunday 29 November 2020, 14:33:38 by santiago »
Fuck you Columbus and your curiosity