Author Topic: Topicul lui Fender  (Read 45960 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
Re: Topicul lui Fender
« Reply #460 on: Sunday 18 November 2018, 14:37:34 »
ultimul hoax pe 2018, sau cum poti sa pacalesti lumea mai nou
THE THREATIN
https://www.youtube.com/watch?v=B87TzZe0hfY
https://www.youtube.com/watch?v=PNzv-tXaZz0
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #461 on: Sunday 18 November 2018, 18:12:55 »
am si eu un prieten la torano, fender il cheama, care incearca sa pacaleasca forumistii ca pamantul e plat
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #462 on: Sunday 18 November 2018, 19:03:38 »

am si eu un prieten la torano, fender il cheama, care incearca sa pacaleasca forumistii ca pamantul e plat
si eu am o multime de prieteni la Montreal, da's toti pacaliti cu globu. De mici copii au vazut un glob pe o catedra la cate o scoala si au ramas asa, convinsi.
Daca ii privesti, au privirea inteligenta, clipesc intellectual, dar nu pot sa explice deloc cum se invartesc ei  cu un glob cu apa curbata.
.....Nu-mi iese pacaleala, trebuie sa incerc cu altceva.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #463 on: Sunday 18 November 2018, 20:12:44 »
De mici copii au vazut un glob pe o catedra la cate o scoala si au ramas asa, convinsi.

Nu e ma asta ... ca tot la scoala ne-a invatat ca Partidu'-n tot si-n toate si ne-am lepadat la prima strigare. Is dovezi fara numar ca aglomerarea asta de pietre e rotunda si numai un rapper negru si inca vreo doi loviti de filoxera cred altceva. Cred ca da comfort in ideea ca daca esti deosebit esti mai valoros ca restul.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #464 on: Sunday 18 November 2018, 21:12:33 »
Nu e ma asta ... ca tot la scoala ne-a invatat ca Partidu'-n tot si-n toate si ne-am lepadat la prima strigare. Is dovezi fara numar ca aglomerarea asta de pietre e rotunda si numai un rapper negru si inca vreo doi loviti de filoxera cred altceva. Cred ca da comfort in ideea ca daca esti deosebit esti mai valoros ca restul.

si comunsmul era cea mai buna dintre oranduiri.
Dar nu ma lasau sa ascult Led Zep.
shit, nu mai inteleg nimic.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #465 on: Tuesday 20 November 2018, 22:01:33 »
doar ce-am citit ca intr-un moment de betie, Keith Richards a amestect cenusa lu tac'su cu cocaina si a tras-o pe nas.
Nu ca e ceva rau, dar cica irita narile.
https://www.independent.ie/style/celebrity/keith-richards-on-why-he-snorted-his-fathers-ashes-snorting-dad-felt-right-34330344.html
« Last Edit: Tuesday 20 November 2018, 22:02:41 by fenderguitars »

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #466 on: Saturday 24 November 2018, 16:58:54 »
Asa-i, irefutabilule?

https://youtu.be/Mv5aDKzm2D0
Bucurati-va!

I Translate it

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #467 on: Saturday 24 November 2018, 17:30:08 »
ba pardon, intre timp, m-am irefutat.
p.s. Doar n-o sa crezi ca o sa intru cu tine in polemica, pe marginea clipului baiatului aluia saracu...cica s-a documentat : a urmarit toate you uburile in domeniu, ba chiar a cumparat si T shirturi, deci e, fara indoiala, documentat.
Da-mi voie sa mcpmdr.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #468 on: Sunday 02 December 2018, 23:25:37 »
Bravo Compact, bravo Toronto. Show excellent, sound foarte bun.
p.s. Cu consideratia dvs, Custom American made 1985 (California) - original python snake skin semnata de Paul Ciuci.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #469 on: Sunday 02 December 2018, 23:33:04 »
Bravo Compact, bravo Toronto. Show excellent, sound foarte bun.

Bravo. Mai erau locuri in sala? Se merita sa ma risc la un drum prin ghetto-urile toronteze si sa incerc sa iau bilete la intrare?

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #470 on: Sunday 02 December 2018, 23:36:24 »
au fost locuri libere berechet, parcat chiar in fata teatrului, boierie, 10 lei. S-a meritat fiecare penny.
Poate la anul, ca acum merg si ei acasa, au un album de terminat. Incredibil ce trupa a reusit sa-si faca Paul, Romania are fara doar si poate inca buni instrumentisti. Pacat ca nu stiu sa se vanda mai bine. Solo de bas, solo de keyboard, solo de baterie, toate bine bine.
Show bun, mi-a placut.

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #471 on: Sunday 02 December 2018, 23:36:37 »
Bai, panaramo, faci pe zânu atot si atoate forumu muritorilor tâmpiți, Romania îți putem că nu halește din diurne, suntem vai mama noastră, da te masturbezi la concerte in deplasare ale fomiștilor Stefan Bănică și alde compact și probabil arsinel&Stela Dumnezeu so ierte și Dolănescu la fel.

Suji, panaramo!
Bucurati-va!

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #472 on: Sunday 02 December 2018, 23:37:49 »
Bai, panaramo, faci pe zânu atot si atoate forumu muritorilor tâmpiți, Romania îți putem că nu halește din diurne, suntem vai mama noastră, da te masturbezi la concerte in deplasare ale fomiștilor Stefan Bănică și alde compact și probabil arsinel&Stela Dumnezeu so ierte și Dolănescu la fel.

Suji, panaramo!
talambo, chiar am vibrat frumos la Bubulina lu Banica.
p.s. cica vine Vali Vijelie si cu Maria Dragomiroiu la anu. Sa vezi masturbare acolo. De voi e bine, ca ii vedeti toata ziua la TV si va masturbati zilnic, de noi e mai greu.
Uite-asa ne chinuim.
« Last Edit: Sunday 02 December 2018, 23:39:35 by fenderguitars »

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #473 on: Sunday 02 December 2018, 23:41:15 »
normal ca s-ar fi meritat o vizita la muzeu', doar nu mereu ajung exponate de la Muzeul Antipa la Toronto

banuiesc ca melodiile de pe ultimul lor album, vechi de acu' jde ani au ridicat in picioare caminu' de batrani din comunitate

« Last Edit: Monday 03 December 2018, 00:16:39 by Rufus »
"Aquilla non capit muscas"

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #474 on: Sunday 02 December 2018, 23:42:01 »
au fost locuri libere berechet, parcat chiar in fata teatrului, boierie, 10 lei. S-a meritat fiecare penny.

Pacat, poate data viitoare ii impresariaza cineva capabil sa lucre cu operatorii de CC sau sa lase un pic din incasari si sa mearga cu TicketMasteru', ca echipele mari.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #475 on: Sunday 02 December 2018, 23:47:42 »
normal ca s-ar fi meritat o vizita la muzeu', doar nu mereu ajung exponate de la Muzeul Antipa la Toronto

banuiesc ca melodiile de pe ultimul lor album, vechi de acu' j-de ani a ridicat in picioare caminu' de batrani din comunitate
exact asa a fost, Cantec pentru Prieteni, Esti totul pentru mine, Strada...samd au ridicat sala in picioare.
Pacat ca a fost duminica, dar totusi au venit romani, tot respectful, chiar daca unii au si cate doua ore de drive back.
Sper ca la voi la Montreal sambata si-au facut si ei banii la greu. Sper ca au fost mult mai multi ca aici.
Pacat, poate data viitoare ii impresariaza cineva capabil sa lucre cu operatorii de CC sau sa lase un pic din incasari si sa mearga cu TicketMasteru', ca echipele mari.
hmmm, nu stiu ce solutie e mai buna, pana la urma te bazezi pe public. N-a contat pretul biletului niciun pic, a contat timmingul si cred pozitia teatrului( locatia)  Am avut noroc, au fost 8 grade, s-a mers in tricou si geaca. Daca era frig si zapada grea, habar n-am cum ar fi iesit.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #476 on: Tuesday 04 December 2018, 21:38:21 »
Au pus un om pe luna dar le-a trebuit mai mult de o luna jumate sa repare niste becuri. Nu mai sunt nici electricienii aia care erau o data sau a fost penurie de ladders.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #477 on: Tuesday 04 December 2018, 21:40:06 »
in rest, kitch-ul e OK, toate luminile sunt aprinse corespunzator.
P.s. Ala e tavan fals nu e cerul adevarat.
« Last Edit: Tuesday 04 December 2018, 21:41:30 by fenderguitars »

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #478 on: Wednesday 05 December 2018, 18:40:02 »
astazi, San Diego.
Abia am ajuns si ploua la greu. Cica asa e iarna, si-au luat toti gecile pe ei. lol. Sunt 14 grade Celsius.... :laugh:
« Last Edit: Wednesday 05 December 2018, 18:45:25 by fenderguitars »

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #479 on: Thursday 06 December 2018, 08:04:09 »
astazi, San Diego

minunata zona, minunati oameni, minunata economie

detalii de la Ben Shapiro: https://www.youtube.com/watch?v=o8ZxBQWZ5vg
"Aquilla non capit muscas"