Author Topic: Topic despre sex  (Read 10400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline shugharitza

• Hero Member
Re: Topic despre sex
« Reply #100 on: Friday 13 July 2018, 21:28:56 »
O fi sau nu la topic, dar m-a intrigat (amuzat) sa aflu ca ditai congresul american ( si inca via doua comisii) l-a interogat pe un nene agent FBI care trimisese ceva SMS-uri mandrutei lui, FBI-ista si ea. Si n-a avut omul ce-i pune fetei in palma altceva decat mesaje in care se dadea el mare cum ca o s-o fereasca el pe ea de Trump.
F**ing shit, cu ce se ocupa congresul american?! Sa stie ei ce-i in palma fetei.  :scared:

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #101 on: Friday 13 July 2018, 21:38:04 »
O fi sau nu la topic, dar m-a intrigat (amuzat) sa aflu ca ditai congresul american ( si inca via doua comisii) l-a interogat pe un nene agent FBI care trimisese ceva SMS-uri mandrutei lui, FBI-ista si ea. Si n-a avut omul ce-i pune fetei in palma altceva decat mesaje in care se dadea el mare cum ca o s-o fereasca el pe ea de Trump.
F**ing shit, cu ce se ocupa congresul american?! Sa stie ei ce-i in palma fetei.  :scared:

De fapt e foarte serioasa treaba. Daca FBI-ul incepe sa arate parti-pris-uri politice in campania de presedinte, atunci ceva e putred in Danemarca si trebuie adus la lumina. Iar tipul in cauza nu era un fitecine de pe strada ci unul insarcinat sa-l verifice pe Trump daca e curat. Deci nu.

Offline shugharitza

• Hero Member
« Reply #102 on: Friday 13 July 2018, 21:45:12 »
De fapt e foarte serioasa treaba. Daca FBI-ul incepe sa arate parti-pris-uri politice in campania de presedinte, atunci ceva e putred in Danemarca si trebuie adus la lumina. Iar tipul in cauza nu era un fitecine de pe strada ci unul insarcinat sa-l verifice pe Trump daca e curat. Deci nu.
Si tu repede, fuguta- fuguta, cu boldul sa-mi intepi balonul. Stiu, bre, cine-i FBi-istul si stiu si ce-a avut de investigat. Dar e naspa ca se intereseaza congresul de performantele lui sexuale, in loc sa fi aprobat buget, nu de plouat bombe peste capetele middle-easternilor, ci de protejat Murica de imixtiunile lui Putin.  Si de their proudly elected president.

Offline descultz

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #103 on: Friday 13 July 2018, 22:03:23 »

Bre, io văzui tata tevatura la teveu ieri și înafara de a bate saua cu mesajele politice, nici un fucking GOP congressman a adus o singura proba a "biasului" așa zis al lui Stroke or whatever his name is. Deci da, fuck GOP, ca sa rămân in topic.
« Last Edit: Friday 13 July 2018, 22:04:41 by descultz »
Desculț mergeam pe nisipul viselor pana au devenit realitate.

Offline shugharitza

• Hero Member
« Reply #104 on: Friday 13 July 2018, 22:41:26 »

un fucking GOP congressman

where GOP stands for Govt of Putin

Auzi, da' tu esti descultz, ai ?  Sa-ti dau eu papucii? Slapi de la dollarama, cat inca ii mai putem importa de la chinezi.

Offline descultz

• Full Member
« Reply #105 on: Friday 13 July 2018, 23:02:42 »
where GOP stands for Govt of Putin

Auzi, da' tu esti descultz, ai ?  Sa-ti dau eu papucii? Slapi de la dollarama, cat inca ii mai putem importa de la chinezi.

Apăi bre Shugaritzo, io nu zic nu la o pereche d-a moaca. Sa fie primit !

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #106 on: Saturday 14 July 2018, 00:37:51 »
... nici un fucking GOP congressman a adus o singura proba a "biasului" așa zis al lui Stroke or whatever his name is.

Mesajele schimbate cu amica in care se lauda c-o sa-l opreasca pe Trump, spre exemplu. Cred ca te uiti la MSNBC sau CNN only. Mai alterneaza si tu pe la CBS ori chiar ... *grunt nervos* la Fox. Stiu, fuck GOP. Rezolva multe.

I Translate it

Offline descultz

• Full Member
« Reply #107 on: Saturday 14 July 2018, 06:59:14 »
Mesajele schimbate cu amica in care se lauda c-o sa-l opreasca pe Trump, spre exemplu. Cred ca te uiti la MSNBC sau CNN only. Mai alterneaza si tu pe la CBS ori chiar ... *grunt nervos* la Fox. Stiu, fuck GOP. Rezolva multe.

Bre, si io pot sa ma textez cu amicu ca ți-o trag și ți-o dreg când te văd, da' dacă nu se-ntâmplat niciodată, e ca și când nu am am spus nika. Ca doar n-o să-mi vii acuma să-mi spui ca tu, agnostic de mâna a treia sau ateu de sâmbătă seara, te iei după ce zice la Scriptura, ca ie păcat nu numai fapta ci si gândul. Iete bre unde se găsi dasteptu' să-mi explice iel cum ie cu SMSul vs faptele reale. Tu bre Agno, destupați mintea o leaca și gândește si cu capu' tău, nu te lua numa de ce auzi la FOX News.

Biast-ul trebuie dovedit prin fapte, dacă e numa de luat dupa vorbe... ie numa' joc politic. Și toți priculicii politruci se pun de o parte sau de alta a baricadei. Și da bre, dacă nu-ți place ca spusei "fuck GOP", na c-o mai spun o data. Fuck GOP. I am sooooo biased ! Na ca ai dovada ca sunt biased... whatever o fi asta-n mintea ta.
« Last Edit: Saturday 14 July 2018, 07:04:13 by descultz »

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #108 on: Saturday 14 July 2018, 07:58:39 »
LOL, ti-ar conveni sa fii judecat de 12 jurati care faptic nu ti-au facut nimic dar au declarat adesea in trecut ca detesta emigrantii est-europeni?  8)

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #109 on: Saturday 14 July 2018, 09:43:37 »
ce-aveti nene cu bulibaseala asta de subiecte de nu mai stiu unde sa ma uit?

aici la sex o luati despre politica americana, la bravo canada se discuta despre parale... focus pliz! :grin:

"Aquilla non capit muscas"

Offline janine

• Hero Member
« Reply #110 on: Saturday 14 July 2018, 10:19:30 »
Ti se fute OCD-ul de la lipsa de organizare...

Asa tre sa arate forumul, ca camara unei gospodine afectata de

No automatic alt text available.

Offline descultz

• Full Member
« Reply #111 on: Saturday 14 July 2018, 11:20:50 »
LOL, ti-ar conveni sa fii judecat de 12 jurati care faptic nu ti-au facut nimic dar au declarat adesea in trecut ca detesta emigrantii est-europeni?  8)

Bre, tu vorbești de doo lucruri diferite.
Intrebarea e aiurea și nu reprezintă realitatea faptelor de care vorbeam io - Stroker sau cum îl chiama. Asta e cu ăștia ca tine, cand n-au argument pe caz, îl bagă pe Mueller in fata. Pana acu' io vorbeam de f***t și tu-mi argumentezi despre camioane.... whatever bro !

Offline descultz

• Full Member
« Reply #112 on: Saturday 14 July 2018, 11:22:19 »
@Janine - afectată de ce ? LAP ?  :embarrass:

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #113 on: Saturday 14 July 2018, 12:02:46 »
Bre, tu vorbești de doo lucruri diferite.
Intrebarea e aiurea și nu reprezintă realitatea faptelor de care vorbeam io - Stroker sau cum îl chiama. Asta e cu ăștia ca tine, cand n-au argument pe caz, îl bagă pe Mueller in fata. Pana acu' io vorbeam de f***t și tu-mi argumentezi despre camioane.... whatever bro !

Descultz, esti OK man?

Offline janine

• Hero Member
« Reply #114 on: Saturday 14 July 2018, 14:42:31 »
@Janine - afectată de ce ? LAP ?  :embarrass:

OCD, raspundeam lui Rufus. Ca se plange ca s-or amestecat chestiile in camara si nu mai gaseste

Offline descultz

• Full Member
« Reply #115 on: Saturday 14 July 2018, 15:13:06 »

OCD, raspundeam lui Rufus. Ca se plange ca s-or amestecat chestiile in camara si nu mai gaseste

Ie clar că-s p'acilea de puțin timp. Ce-i aia OCD ? Ca dau numa de Obsessive Compulsive Disorder

Massther Clinic - Massage therapy

Offline janine

• Hero Member
« Reply #116 on: Saturday 14 July 2018, 15:29:14 »

Ie clar că-s p'acilea de puțin timp. Ce-i aia OCD ? Ca dau numa de Obsessive Compulsive Disorder

Pai aia e, cand vrei lucrurile sa fie perfect aliniate la locul lor, ca in poza cu camara.

Rufus saracu vrea sa nu divagam de la subiect, dar noi, deh...

Image may contain: food
« Last Edit: Saturday 14 July 2018, 15:32:13 by janine »

Offline descultz

• Full Member
« Reply #117 on: Saturday 14 July 2018, 20:36:54 »
Divagare cogito est. Sau cum se spunea pe vremuri in latina, "Cogito ergo sum" ?

Offline anacordis

• Jr. Member
  • **
« Reply #118 on: Saturday 14 July 2018, 20:42:21 »
Ia vorbiti voi de OCD-uri on topic :yes:

Offline descultz

• Full Member
« Reply #119 on: Saturday 14 July 2018, 21:06:16 »
Ia vorbiti voi de OCD-uri on topic :yes:

Io spusei ce aveam de spus prin primele doo pagini. In rest țin doar topicu' in viața. Care-i părerea ta on topic ?