Author Topic: Topic despre sanatate  (Read 22650 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline crina-ca

• Sr. Member
Re: Topic despre sanatate
« Reply #760 on: Saturday 26 September 2020, 08:58:07 »
Ca un crin de ala numa plin de cacat de slime si de bale..

:) )) omfg...chill woman! Esti cea mai cea si cea mai cea si eu sunt aia cea mai proasta si cea mai rea si ce mai vrei tu si sunt invidioasa maxim pe tine. E ok asa? Urat mai faci 😂 pms , nf sau ceva plante care nu ti-au picat bine?
P.s. te-am nimerit la fix cu traumele, este? Sorry pt ce ai  dar asta explica multe din comportamentul tau si nevoia ta de a fi cea mai cea. Stiu cum sa te iau de-acum . Mai usor asa . Ca nu reactionezi bine deloc .
« Last Edit: Saturday 26 September 2020, 09:00:30 by crina-ca »
Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #761 on: Saturday 26 September 2020, 09:07:25 »

Bla bla injurii bla bla laude de sine bla bla injurii injurii bla bla laude de sine

Propozitia de pus in rama :  pentru ca sincer, locul asta nu ma merita.

Offline gabi200

• Hero Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #762 on: Saturday 26 September 2020, 10:06:29 »
Pai simplu’ fapt ca interactionezi pe baza de “nf”, “pms” si reduci femeile la chestii de astea ii josnic. Ca femeie esti proasta de pute sa faci asa ceva, ia un curs de feminism ca ii vai de curu’ tau. Problema ii ca ti se pare inteligent sa te porti asa.
Iar chestia ca m-ai nimerit cu traumele din copilarie, pai da, proasto, nu esti S. Holmes, am scris de multe ori ca o murit maica-mea de cancer cand eram mica.
Faza cu invidia, a da, sunt 100% convinsa esti moarta da invidie.
Si tot n-ai inteles, nu te-o chemat nici dracu cu aberatiile astea, singura te bagi in seama cu mine pe topice. Asta ii stilul de a te ridica, tarandu-ma in noroiu’ tau.
Despre blablabla me smart you stoopid yes you got that right. Ai dreptate. De asta te si oftici si te tii dupa coada mea :)
You can’t pour from an empty cup.

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #763 on: Saturday 26 September 2020, 10:12:16 »
Vezi mai citeste de cateva ori ce ti-am scris ca sa te repari macar pe viitor, ca ii un cip lipsa in creier la tine, ala legat de bun simt. o nesimtita si-o nspalata .. asta esti.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #764 on: Saturday 26 September 2020, 13:13:50 »
o nesimtita si-o nspalata .. asta esti.

Mufus protesteaza din tribuna: Cristina miroase frumos; cu exceptii ocazionale, Veve pute a bun simtz.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #765 on: Saturday 26 September 2020, 20:45:00 »
Vezi mai citeste de cateva ori ce ti-am scris ca sa te repari macar pe viitor, ca ii un cip lipsa in creier la tine, ala legat de bun simt. o nesimtita si-o nspalata .. asta esti.

Traume in relatii abuzive sau traume abuzive in copilarie. 100% una din doua daca nu amandoua. Alta explicatie n-am la injuriile astea . Sorry da' n-ai nici o pace interioara, echilibru sau ce alte minciuni indrugi tu  pe topicu asta .
Pms exista insa multe femei o iau ca pe o insulta.(  Dar nah...inca ascundem tampoanele si ne e rusine la ciclu, nu?) Iar nf combinat cu pms , traume si alte nenorociri cam da reactii ca ale tale. 
Over and out din discutia asta

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #766 on: Saturday 26 September 2020, 20:47:16 »
Mufus protesteaza din tribuna: Cristina miroase frumos; cu exceptii ocazionale, Veve pute a bun simtz.

:))) asta a fost o jignire total aiurea avand in vedere ca eu cu veve nu ne-am mirosit la subrat in real life iar acum de cand cu covidu cica daca ma mirosi a transpiratie inseamna ca nu pastrezi distanta de 2 m

I Translate it

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #767 on: Saturday 26 September 2020, 21:49:49 »
In traducere directa ai fost trecuta definitiv la turma de bizoni indezirabili, in timp ce veve e la categoria cowboitze, well above.
Pare ca razboiul cu ronin si rufus incepe sa l scoata din calmul lui inchipuit englezesc pe ?!@#%S&$@, prostea satului.
I am in perfect shape for my weight.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #768 on: Saturday 26 September 2020, 23:15:03 »
E ok. Doar pt ca nu ma tiganesc cu barbatii inseamna ca sunt proasta si am ceva cu ea.

Ca sa fiu ontopic ca ma roaga de 3 pagini de spume : zici tu ca daca beau collagen chelesc mai incet? N-ai avut tu par ca al meu nici in scoala generala . Mor de ras mah fata mah.
Da' hai ca acuma chiar te las .
Later alligator

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #769 on: Sunday 27 September 2020, 07:19:40 »
E ok. Doar pt ca nu ma tiganesc cu barbatii inseamna ca sunt proasta si am ceva cu ea.

Ca sa fiu ontopic ca ma roaga de 3 pagini de spume : zici tu ca daca beau collagen chelesc mai incet? N-ai avut tu par ca al meu nici in scoala generala . Mor de ras mah fata mah.
Da' hai ca acuma chiar te las .
Later alligator
pai la asa cap inept macar par lucios sa ai pe el :laugh:
si vezi agata-ti si niste tampoane si niste traume-n el ca poate-arata mai bogat
si vezi ca Galt vorbeste de colagen...

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #770 on: Sunday 27 September 2020, 07:25:04 »
Traume in relatii abuzive sau traume abuzive in copilarie. 100% una din doua daca nu amandoua. Alta explicatie n-am la injuriile astea . Sorry da' n-ai nici o pace interioara, echilibru sau ce alte minciuni indrugi tu  pe topicu asta .
Pms exista insa multe femei o iau ca pe o insulta.(  Dar nah...inca ascundem tampoanele si ne e rusine la ciclu, nu?) Iar nf combinat cu pms , traume si alte nenorociri cam da reactii ca ale tale. 
Over and out din discutia asta

pai erai out de la inceput, ca nu stii de nici unele vai steaua ta, bine ca ai par mult macar
mai educa-te pe ce treapta de Ferentari a evolutiei esti cand vorbesti cu alta femeie in termeni de pms si nf etc. Ca esti proasta cu dume nu-i grav, grav ii ca te scalambai sa iti justifici rautatea. Valeu, ce combinatie imputita si daca te-ai vedea in ce hal arati ...
« Last Edit: Sunday 27 September 2020, 07:28:43 by gabi200 »

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #771 on: Sunday 27 September 2020, 07:37:34 »
A, si stai, ca nu poti pleca acuma de pe topic, pisi, de-acuma te descurci tu sa explici ce-i cu sanatatea si restul
Cum esti exclusiv genul de femeie tip interesul poarta fesul, incepe prin a face niste research serios despre utilitatea colagenului in neurogeneza, poate castigi 2 neuroni jumate in plus :)

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #772 on: Sunday 27 September 2020, 07:41:01 »
"cine seamana vant culege furtuna" proverb romanesc

deci daca tu provoci ca sa creeze reactii tot tu esti cea care pozeaza in victima, ar fi bine sa iti inchizi "topicul despre sanatate"

si sa postezi poze, poate iti regaesti "zenul"
ca la șvabi in șpais

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #773 on: Sunday 27 September 2020, 07:44:08 »

MV o fi vreo Cristina, desi numele nu i se potriveste deloc.. n-are fiinta asta treaba cu crestinii .. are cu neuronii..  ii o wannabe cu barfe. in schimb sunt aproape sigura ca stiu cine esti (si n-o sa zic la nimeni :)
Esti prima zodie.
« Last Edit: Sunday 27 September 2020, 07:53:21 by gabi200 »

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #774 on: Sunday 27 September 2020, 07:49:30 »
"cine seamana vant culege furtuna" proverb romanesc

deci daca tu provoci ca sa creeze reactii tot tu esti cea care pozeaza in victima, ar fi bine sa iti inchizi "topicul despre sanatate"

si sa postezi poze, poate iti regaesti "zenul"

1 nu pot inchide topice si 2 de ce sa-l inchid? Ce fun mai ii daca nu continua topicul cu toate dumele de gen luati 3 lingurite de colagen cu 14 tincturi de picior de masa?
Also, cre’ ca n-ai citit inainte Dorele, de-acuma topicele le deschide crina pentru ca ea stie ce si cum sa zica. Crina are si generozitatea de a oferi timp si informatii semenilor si o sa stea sa-si gereze si topicele si-o sa stea sa se si certe cand sare cate-o idioata ca ea din tufe s-o-njure.
Asta ii jobul, iar eu nu-l mai am :) acuma numa’ ma rad.
Poze poti sa postezi tu :) ca ma uit

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #775 on: Sunday 27 September 2020, 07:50:48 »
stai ca se scoala paru’ lu crina si va explica el cum ii treaba

Massther Clinic - Massage therapy

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #776 on: Sunday 27 September 2020, 07:57:54 »
ti-am dat intructiuni cum sa il inchizi, sa nu mai spui ca nu stii cum sa faci...
ca la șvabi in șpais

Offline gabi200

• Hero Member
« Reply #777 on: Sunday 27 September 2020, 08:03:21 »
Aaa Ok m-am prins! Mersi Dorele de nu stiu cat timp n-am invatat ceva de la tine.
Nu te supara pe mine, dar nu inchid topicul. In primul rand ca i-am luat fatza la crina si mi-i sa nu faca o implozie daca n-are unde da reply ca p-orma numa’ par ars bigudiuri si tampoane maturam. si doi, lasa sa continue cu contributii de doi lei galeata.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #778 on: Sunday 27 September 2020, 08:51:18 »
Pare ca razboiul cu ronin si rufus incepe sa l scoata din calmul lui inchipuit englezesc pe ?!@#%S&$@, prostea satului.

Gresit :evil: . Decat sa dai in bobi, mai bine vezi de presele alea ca plangeTM dupa tine. Sa fii prostea satului Quebec.ro e de fapt un titlu nobiliar.

?!@#%S&$@, Prostea Satului.

P.S. Veve, nu te mai alinta ca tot habar n-ai.

Offline transi

• new users
« Reply #779 on: Sunday 27 September 2020, 10:40:35 »
yuk! d'asta am parasit site'ul asta acum un milion de ani; mai intru din an in pasti dupa informatii; topicul asta parea interesant, e o momentul din ceasul 13 la virsta mea sa mai ajustez ce pot in alimentatie.

dar s'a gasit una sa isi puna fustele in cap pe el si sa aduca mahalaua; get a life crina kca