Author Topic: Topic de injiner  (Read 2133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline libra

• Full Member
  • What happens after you get offended?....Nothing.
    • THRLS
Re: Topic de injiner
« Reply #20 on: Friday 19 April 2019, 15:17:14 »
Si mai mishto e ca taseaza asfaltul care nu trebuia sa fie acolo. Cu masina.
"Proști, dar mulți" - Alexandru Lăpușneanul

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #22 on: Friday 19 April 2019, 20:09:24 »
Ca sa ramanem la subiect, reparatii pe Podul Grant in Bucuresti:

in qc nu-si pierd timpul cu glume din astea care nu declanseaza nici macar protectia pt cap de la scaun , treb sa fie capabile sa declanseze airbag-urile ca sa fie pansate  :evil:

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #24 on: Friday 19 April 2019, 20:20:35 »

si daca nu ai duct ?!? unde o "suge" ?!?  :laugh:
se gasesc de cumparat hote cu recircularea aerului astea in general au un turn de racire a aerului si un filtru de carbon care curata aerul.
Pusheen the cat

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #25 on: Saturday 20 April 2019, 10:17:43 »
cred ca toate sunt ducted/ductless , ideea e ca ductless nu elimina caldura sau umiditatea iar filtrarea mirosului e destul de  lejera spre deloc

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #26 on: Saturday 20 April 2019, 10:32:24 »
eo cre ca nici n-are casa pentru hota aia, a intrebat si el asa ca a auzit la lume.
hotless, ductless, homeless.
inginerii holticultori dupe forume.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

I Translate it

Offline bugs bunny

• Full Member
« Reply #27 on: Saturday 20 April 2019, 23:22:36 »
niste idioti, pun asfalt in rosturile de dilatare ale podului.
ala care i-a pus sa faca asta chiar ii injiner
Noroc ca m-am nascut nebun altfel o luam razna.

Offline garlic

• Sr. Member
  • keizoku wa chikara nari
« Reply #28 on: Monday 22 April 2019, 08:40:10 »
nu trebuie hota noua ci un fan montat in duct.

https://www.amazon.ca/HG-POWER-Stainless-Ventilation-Bathroom/dp/B07LG1Z6JD/ref=asc_df_B07LG1Z6JD/?tag=googleshopc0c-20&linkCode=df0&hvadid=335224403189&hvpos=1o2&hvnetw=g&hvrand=14179424654724598587&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9000788&hvtargid=pla-648992860246&psc=1
o sa ma studiez si la un 4 inchi
eo cre ca nici n-are casa pentru hota aia, a intrebat si el asa ca a auzit la lume.
hotless, ductless, homeless.
inginerii holticultori dupe forume.

n-am inteles nimic din forticultura ta, cit despre case, am vro' doua si te invit si pe tine. Esti p'aproape de Cote ST Luc?
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #29 on: Monday 22 April 2019, 08:44:10 »
chiaburule !
acuma baga banu si echipeaza-le cu hote.

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #30 on: Monday 22 April 2019, 08:46:48 »
chiaburule !
acuma baga banu si echipeaza-le cu hote.
chiabur fara hote, unde ai vazut tu? S-a stricat intr-adevar una, merci de idee cu fanul.
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #31 on: Monday 22 April 2019, 08:50:18 »
nu mai cauta hote turbo ca nu face niciuna draftul ala magnific. Tot secretul e in-duct extra fan sa faca treaba.Sau spargi un perete din bucatarie ca sa intre aerul.
In zilele noastre avem nevoie de vid, ca sa traga.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #32 on: Monday 22 April 2019, 09:04:41 »
Face galagie ca naiba daca e in casa , si e greu de accesat sa il schimbi, cel mai bine e sa ai unul afara dar sa fie protejat la ploaie sa nu auzi uruitul ala de la fan dar costa un pic mai mult ...http://www.broan.ca/products/product/f01cba7e-7f42-4425-a21a-165e0c433aef
« Last Edit: Monday 22 April 2019, 09:07:01 by Dorel »
Pusheen the cat

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #33 on: Monday 22 April 2019, 09:08:37 »
Dar ce gatesti de iti trebuie air extractor asa de puternic ? Faci piftie ori prajeala multa zilnic ? Ca nici una nu e buna in cantitati mari ...
Pusheen the cat

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #34 on: Monday 22 April 2019, 09:21:58 »
eu cred ca fumeaza in bucatarie si statul cu capul sub hota veche a devenit incomfortabil.
Sau poate ca gateste sarmale in fiecare saptamana, ceea ce e bine ca daca pune smantana ii mai ia din colesterol.
In orice caz, e o decizie buna.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #35 on: Monday 22 April 2019, 09:24:08 »
nu conteaza zgomotul, dai muzica mai tare, se merita.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #36 on: Monday 22 April 2019, 09:54:51 »
Dar ce gatesti de iti trebuie air extractor asa de puternic ? Faci piftie ori prajeala multa zilnic ? Ca nici una nu e buna in cantitati mari ...
Dorele, te rog, nu bag prajeala! una, alta, se pune miros cind se gateste la fiecare 2 zile.

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #37 on: Monday 22 April 2019, 09:56:42 »
eu cred ca fumeaza in bucatarie si statul cu capul sub hota veche a devenit incomfortabil.
Sau poate ca gateste sarmale in fiecare saptamana, ceea ce e bine ca daca pune smantana ii mai ia din colesterol.
In orice caz, e o decizie buna.
nici aici nu merge, ca nu fumez. sezonul sarmalelor a trecut, sa vezi ce moroase a ciorba de loboda sau equivalenttul. Am ajuns la mincare, da....ca nu-mi place conservele.

Offline Mircea Constantinescu

• Hero Member
  • Did I forget to offend anyone?
« Reply #38 on: Monday 22 April 2019, 11:02:09 »
Admine, chiar nu se poate sa facem ceva cu clubul labarilor?

Da, baietii finuti si de viata din cauza carora pleaca toate fetele de pe forum. Stii si tu care sunt.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #39 on: Monday 22 April 2019, 11:39:33 »
nici aici nu merge, ca nu fumez. sezonul sarmalelor a trecut, sa vezi ce moroase a ciorba de loboda sau equivalenttul. Am ajuns la mincare, da....ca nu-mi place conservele.
acuma nici nu poti sa te mai iei. Cu fan de-ala nici nu poti sa mai tii tigara in gura ca ti-o smulge vantul.