Author Topic: Topic  (Read 32663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mărioara

• Hero Member
Re: Topic
« Reply #740 on: Friday 01 December 2017, 15:54:15 »
Grazie, jupâne!

Bucurati-va!

Offline grupalu

• Sr. Member
  • Canadian Security Intelligence Service
« Reply #741 on: Friday 22 December 2017, 20:08:05 »
ma uitam pe Quora la o discutie despre ce este si ce nu este o lady.

interesant, bautul din vasul de spalat mainile poate defini o lady !

There is a lovely story (I don't know if it's actually true, but I like to think that it is) about a diplomatic reception hosted by Queen Victoria of England:

The reception’s guest of honor was an African chief and all was well until the servants brought out finger bowls for the guests to wash their hands. The African chief had never seen a finger bowl before and started drinking from it. Upon seeing this, all the other guests stopped talking and started looking at the chief with disproving looks. Queen Victoria took her own bowl and promptly drank from it as well.

To me, this is the definition of a lady.

† Angrignon   † Jean Drapeau
† fenderguitars     † vlad69

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #742 on: Saturday 30 December 2017, 11:48:05 »
Cea mai ciudata traditie de nunta vine din Egipt. Prietenii mirelui se fofileaza pe langa el si-i baga acestuia un deget in fund !!! Omul trebuie sa se fereasca toata vremea si nu poate face nimic decat sa zambeasca :laugh:.

The weirdest tradition in Weddings :

The male friends and relatives of the groom finger his rectum during the wedding. Once the groom arrives at the place, his close friends and close relatives would take turns at -sneakily- sticking their fingers in his butthole. They don’t penetrate him of course since he is wearing pants and underwear but it is too annoying for him. So the poor groom would have to look over his shoulder all the time fearing potential assaults. The groom would eventually succumb in order not to make a scene in his wedding while taking a mental note to return the favor in the future. The justification for that action is that they stimulate the groom’s prostate hence making him more ready for the incoming task which makes them helpful considerate folk. But I call this bullshit. It is merely to satisfy their sadistic urges and sometimes a payback to what had happened or may happen to them.
« Last Edit: Saturday 30 December 2017, 11:49:33 by grupalu »

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #743 on: Saturday 30 December 2017, 12:20:09 »
ma gandesc ca 2 perechi de pempersi , eventual cu un strat de pioneze intre ei ar termina iute traditia asta ... da mai stii - poate unora le place  :evil:

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #744 on: Monday 08 January 2018, 13:07:57 »
http://www.aetv.com/shows/leah-remini-scientology-and-the-aftermath

2017 - un an bun pentru Leah Remini si secundul ei Mike Rinder, avem 14 noi episoade in al doilea sezon de documentare despre biserica scientologica.

Scientologia este o dictatura a calitatii umane. Insa tot mai multi renegati au prins curaj si se ridica impotriva fostei lor biserici, in ciuda hartuielii pe viata la care vor fi supusi de catre securistii si fanaticii bisericii. Leah si cu Mike aduna marturiile lor, episod dupa episod. Fiecare noua intalnire este la limita emotiei. Unii au reusit sa se refaca dupa viata in scientologie, altii poarta traumele definitiv dupa evadarea din biserica.

Religia calitatii umane, fie ca vorbim de nazism, de comunism, de scientologie sau de forumism, este inca o data, dovedit, cel mai monstruos dusman al omului.

Leah Remini attends the 13th Annual Design Care Benefiting The HollyRod Foundation in Beverly Hills, California.

Online corolla

• Hero Member
« Reply #745 on: Wednesday 10 January 2018, 19:07:03 »
sa cad pe spate cind m-am dus sa fac emission testu la rabla si mi-a zis aia ca e free, ca asa a hotarit ghionoaia pe moment, adica pina la alegeri.
adica doar doar s-o realege.
m**e maricica
terminatorul dement, prima generație de salariați pișăcioși la oraș

Offline nasti

• Hero Member
« Reply #746 on: Friday 12 January 2018, 07:08:13 »
merci, imi aduc aminte ca am fost odata la parasuco, daca nu ma insel,  in mijlocul grupului pe atunci

Da, exact, la Parasuco, imi aduc si eu aminte, atunci ne-am cunoscut face to face...
Hey you,
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall...

I Translate it

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #747 on: Friday 12 January 2018, 07:22:13 »
Parasuco e un om cu destul bun simt.

Astia, prietenarii lui Nasti, nu sunt toti niste ciume batute in cap.

Multi au inteles ca s-a ajuns prea departe cu baterea proaspetilor aterizati in parcurile publice.

Cu cat au dispus de mai mult bun simt, cu atat au plecat mai repede din "gashca", spre cinstea lor.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #748 on: Friday 12 January 2018, 09:29:23 »
nu-i frumos să te pişi unde alţii fac sex, normal că işi iau unii lumea-n cap când apar tot felul de descălecaţi  :whistle:
"Aquilla non capit muscas"

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #749 on: Friday 12 January 2018, 09:44:26 »
nu-i frumos să te pişi unde alţii fac sex, normal că işi iau unii lumea-n cap când apar tot felul de descălecaţi  :whistle:

Asa grait-a Pipicacul !

Offline andram

• Sr. Member
« Reply #750 on: Friday 12 January 2018, 10:10:08 »
Nu-l cunosc pe Corolla. Doar m-am trezit odata brusc ca vrea sa-si bata joc de mine pe un topic de aritmetica, pentru copii.

Adica, nimeni, dar nimeni, niciodata nu s-a legat de meseria altuia, aia care ii aduce existenta pe alt continent, caci cu asta venim, e singura avere de-o caram in boccea, nimeni nu a zis nimic de saratele, sau de bere, sau da consultatii financiare, sau de basementuri, sau de cue, sau de Java, cu exceptia lui Corolla,

Individul a trecut o linie de netrecut. Incredibil, de o ticalosie unica in acest forum.

Pacat ca nu am stiut ca o sa-l intalnesti la petrecere, te rugam sa-i carpesti o pereche de palme din partea mea, sa afle toata lumea cine este de fapt.
serios?
Nu spuneai tu ca-s sora cu fratele meu?  :laugh:
Nu ziceai tu de fender...etc?
Doar din ce-mi amintesc acum, fara sa-ti caut postarile.
Oricum esti pe langa in linii mari si aia cu pulamonii la fel.

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #751 on: Friday 12 January 2018, 10:15:32 »
serios?

cred ca ma confunzi fetito. De exemplu eu nu am spus nimic despre profesionalismul lui Fender - dimpotriva, am luat notite - El da, a reusit sa ma spurce cu un "eu merg sa repar ce stricati voi". Ii stricam smaltul, caci si eu zburam cu avionul la clienti.

Bine ca a plecat, nu e nici o pierdere.

Dar cauta draguta postarile inainte sa minti cu nerusinare.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #752 on: Friday 12 January 2018, 11:10:43 »
"Pissing in the rain" par Monsieur GruPIPI  :yes:
"Aquilla non capit muscas"

Offline andram

• Sr. Member
« Reply #753 on: Friday 12 January 2018, 14:39:29 »
cred ca ma confunzi fetito. De exemplu eu nu am spus nimic despre profesionalismul lui Fender - dimpotriva, am luat notite - El da, a reusit sa ma spurce cu un "eu merg sa repar ce stricati voi". Ii stricam smaltul, caci si eu zburam cu avionul la clienti.

Bine ca a plecat, nu e nici o pierdere.

Dar cauta draguta postarile inainte sa minti cu nerusinare.
in primul rand, nu-mi pierd timpul cu asa ceva
si in al doilea rand, te sfatuiesc sa-ti masori cuvintele, dragutule.

Online corolla

• Hero Member
« Reply #754 on: Friday 12 January 2018, 15:56:57 »
12 grade dimineata cind am plecat la warehaus, -8 acu la intors acasa, nu-i rau de loc o diferenta de 20 grade pt o zi de lucru.
heavy rain in the morning, freezing rain la prinz si acu ninsoare peste asfaltu proaspat acoperit de ghiata.
bravo canada tu fata.
m**e maricica

Offline vlad69

• Hero Member
« Reply #755 on: Friday 12 January 2018, 16:19:57 »
12 grade dimineata cind am plecat la warehaus, -8 acu la intors acasa, nu-i rau de loc o diferenta de 20 grade pt o zi de lucru.
heavy rain in the morning, freezing rain la prinz si acu ninsoare peste asfaltu proaspat acoperit de ghiata.
bravo canada tu fata.

nu cred ca are vreo legatura cu plecarea ta la munca
"ba priculici ada ma doua beri si zece mici, da reci!"                                                                                                                        
                                                        - unchiu lotzica-

Massther Clinic - Massage therapy

Online corolla

• Hero Member
« Reply #756 on: Friday 12 January 2018, 18:59:15 »
normal, mi-a zis doar grupalu ca sint un loser, doara n-o fi vremea dupa inima mea.
btw, ti-a dat drumu sa scrii nitel pe forum si pe urma te inchide iara, ca vaz ca te are la semnatura, cum purta haiducii odata pistoalele la briu.
m**e maricica

Offline grupalu

• Sr. Member
« Reply #757 on: Friday 12 January 2018, 19:38:57 »
serios?

Este foarte foarte urat din partea prietenilor tai ca te-au scos la inaintare pentru mizeriile lor. Inimaginabil. Poate ar trebui sa te gandesti serios sa-ti schimbi anturajul. Pareai o finuta candva.

in primul rand, nu-mi pierd timpul cu asa ceva
si in al doilea rand, te sfatuiesc sa-ti masori cuvintele, dragutule.

Se apropie vremea cand in Romania, daca cineva arunca cu noroi in felul in care o faci tu, infunda puscaria.

Take care !

Online corolla

• Hero Member
« Reply #758 on: Friday 12 January 2018, 20:32:37 »
arsiempiu in actiune, plus csisu, andramo ai grija ca infunzi puscaria, impreuna cu 4/5 din forumu asta.
m**e maricica

Offline andram

• Sr. Member
« Reply #759 on: Friday 12 January 2018, 20:55:31 »
arsiempiu in actiune, plus csisu, andramo ai grija ca infunzi puscaria, impreuna cu 4/5 din forumu asta.
:laugh:
Saracul de el, e dus