Author Topic: sintem iarasi mai saraci (bis)  (Read 30137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
Re: sintem iarasi mai saraci (bis)
« Reply #300 on: Sunday 02 December 2018, 13:45:08 »
Daca il bagi in fata pe DeGrasse.....  whatever man

Eu te-as baga pe tine in fatza, viu si urcat in varful unui un stalp luminat, cu 200 de Marshalls, sa te-auda o lume intraga. Poate altzii sa te convinga de ridicolul de care alegi sa te acoperi, se pare ca audientza de pe quebec.ro n-are cum sa te faca de cacat suficient ca sa-tzi revii la realitate. Ce sa facem, suntem putzini si prosti, pe cand Jake the Asshole sunt multzi si desteptzi.

Whatever man...

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #301 on: Sunday 02 December 2018, 14:01:36 »
aparusi paduche ?
ai ceva de zis macar in loc sa ma ataci pe mine ?
ai si tu un link un video ceva ? nu ? atunci o suji. Nu vrei ? trebuie.
WTF imi pierd timpul pe aici cu toti amaratii.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #302 on: Sunday 02 December 2018, 14:26:59 »
De ce va suparati ? Sunteti amandoi ploiesteni 😀
Pusheen the cat

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #303 on: Sunday 02 December 2018, 15:17:47 »
aparusi paduche ?
ai ceva de zis macar in loc sa ma ataci pe mine ?
ai si tu un link un video ceva ? nu ? atunci o suji. Nu vrei ? trebuie.
WTF imi pierd timpul pe aici cu toti amaratii.

Da bre gazar sonat, am aparut. Ce link vrei sa-ti pun, despre pamantul rotund, despre Einstein si gravitatzie (in care voi astia cu capul plat nu credetzi, ca va incurca socotelile), despre eclipse, despre misunile Apollo, despre sondele martziene? Pentru astea ai nevoie de manualul de naturale din clasa a IV-a, si de o doza de bun simtz, care din nefericire nu se gaseste la piatza.

In general, crezi ca paduchii n-au nimic mai bun de facut decat sa dezbata orice tampenie care se naste in mintea tulburata (sau poate mai sanatoasa decat am putea crede, cateodata e mai productiv sa batzi campii decat sa fii coerent si analitic) a unor Jack the Asshole?

Si nu-ti permit sa ma trimiti s-o sug. Am cesionat exclusivitatea acestui indemn lui Monin, intotdeauna asociat cu simbolul :0152: , ca sa se stie. Cease and desist, sau o sa auzi noutatzi de la avocatzii mei.

Si in loc sa-ti pierzi timpul cu totzi amaratzii, mai bine mai spune-ne cate mile ai mai strans, ce fripturi ai mancat pe banii firmei, la ce hoteluri ai mai stat, etc... Macar cu stiri din astea, Dorel s-ar putea sa te invidieze, iar pe Corolla l-ai ajuta sa-si savureze depresia in care se adanceste.

Borele, nice try, dar sunt ploiestean cat esti tu din acelasi sat cu James metalistu'.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #304 on: Sunday 02 December 2018, 16:06:26 »
depresia se savureaza?
nu stiam.
si zici ca ar trebui sa ma bucur ca se inchide warehausu, nu sa dau in depresie?
stiu povestea ca orice sut in cur e un pas inainte, ok, o sa incerc sa ma bucur atunci.
I am in perfect shape for my weight.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #305 on: Sunday 02 December 2018, 18:04:04 »
depresia se savureaza?
nu stiam.
si zici ca ar trebui sa ma bucur ca se inchide warehausu, nu sa dau in depresie?
stiu povestea ca orice sut in cur e un pas inainte, ok, o sa incerc sa ma bucur atunci.

Auzi man, din ce inteleg de la tine nu platea cine stie ce avere la warehauz ... de ce nu cauti ceva mai sigur gen security guard ... te costa vreo suta de dolari sa-ti faca cazieru' si cleareance-ul de securitate si atit. Nu plateste o avere dar gasesti mereu de munca si esti la varsta la care nu mai poti sa ridici motoare trifazate de 60 de kile ... plus ca gasesti de munca aproape de casa, numai din economia la benzina faci diferenta intre ce plateau inainte si salariu minim pe care-l dau astia ... eu asa as face daca n-as mai gasi de munca in domeniul meu ... decat sa conduc pina-n Brantford sau aiurea mai bine imi gasesc ceva local, gen Rona, ca mereu angajeaza si ma duc la munca pe jos.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #306 on: Sunday 02 December 2018, 19:38:56 »
O idee
I am in perfect shape for my weight.

I Translate it

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #307 on: Monday 03 December 2018, 10:42:05 »
Mai bine la Home Depot daca tot are carnet de forklift plus ca sunt HDuri in Scarborough daca nu ma insel chiar pe York Mills / Ellesmere cu Warden langa Corolla
« Last Edit: Monday 03 December 2018, 10:44:40 by Dorel »
Pusheen the cat

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #308 on: Monday 03 December 2018, 14:59:07 »
Mai bine la Home Depot daca tot are carnet de forklift plus ca sunt HDuri in Scarborough daca nu ma insel chiar pe York Mills / Ellesmere cu Warden langa Corolla

Exact. Iar daca n-are il costa o dupa-amiaza si vreo 300 de coco sa-l ia. Low key job for a career sunset.  :)

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #309 on: Friday 07 December 2018, 10:51:12 »
Fuck, Pete Shelley, doar 63. L-am vazut acum 2 ani, era bine mersi, in plina forma:

https://www.youtube.com/watch?v=ZmycWI0ssCc

Hrusca e bine mersi, traieste, infloreste si intinereste in fiecare an.

Offline Stefut Lingura

• new users
  • Mai, rajoy, beche en poule moi
« Reply #310 on: Friday 07 December 2018, 16:27:36 »
Fuck, Pete Shelley, doar 63. L-am vazut acum 2 ani, era bine mersi, in plina forma:

https://www.youtube.com/watch?v=ZmycWI0ssCc

Hrusca e bine mersi, traieste, infloreste si intinereste in fiecare an.

Si mama mea. Trebuie sa avem grija ce fel de lume lasam in urma pentru Keith Richards.
"Jalnica fauna RO-CAN, mai ales cea valaha, se-ndreapta cu pasi repezi spre neant. Vor muri singuri, tristi, abandonati, printre straini. La ce bun ce se lauda c-au strans?" (Zenobia Ciubotea - "Canada, cimitirul generatiei ratate" Ed. Polirom 2019)

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #312 on: Tuesday 18 December 2018, 20:48:03 »
https://adevarul.ro/locale/timisoara/fabuloasa-viata-cantaretei-anca-pop-moarta-intr-un-cumplit-accident-rutier-fugit-canada-3-ani-decis-intoarca-romania-libera-1_5c1908badf52022f759f38ad/index.html

"Anca Pop recunoscuse că este lesbiană. "Dragostea înseamnă să fii fascinată de cineva, să admiri pe cineva, iar persoana cealaltă să fie la fel de fascinată și să te admire pe tine. Altfel nu poate fi... nu este dragoste prin posesivitate și gelozie sau impunere de niciun fel", spunea Anca Pop."

https://www.dcnews.ro/anca-pop-lesbiana-poveste-de-viata-am-experimentat-totul-video_628881.html[/size]
Pusheen the cat

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #313 on: Tuesday 18 December 2018, 21:30:12 »
e clar ca suntem mai saraci. Saracii aia din ro habar n-au exact ce era,  lesbiana, bisexuala, mcpmdr. Important e ca s-a f***t prin cladirea guvernului si casa poporului.
Mesaju principal e ca a fugit din Canada ca era robot si a murit in libertate rostogolita cu masina in Dunare. Ce masina ? ce dunare ? unde vine dunarea aproape asa de cazi in ea ?
uite intrebari arzatoare.
Dumnezeu s-o ierte ca a asa a fost lucrarea.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline Liliac

• Sr. Member
  • God doesn't believe people exist
« Reply #314 on: Tuesday 18 December 2018, 21:39:55 »
e clar ca suntem mai saraci. Saracii aia din ro habar n-au exact ce era,  lesbiana, bisexuala, mcpmdr. Important e ca s-a f***t prin cladirea guvernului si casa poporului.
Mesaju principal e ca a fugit din Canada ca era robot si a murit in libertate rostogolita cu masina in Dunare. Ce masina ? ce dunare ? unde vine dunarea aproape asa de cazi in ea ?
uite intrebari arzatoare.
Dumnezeu s-o ierte ca a asa a fost lucrarea.

https://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/animatie-grafica-cum-a-ajuns-sa-se-prabuseasca-in-dunare-masina-in-care-era-anca-pop.html

:(
* Fighting for peace is like f*cking for virginity.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #315 on: Tuesday 18 December 2018, 21:45:15 »
deci chiar exista. Neprotejata, la noroc nene, fiecare cum se descurca.'
Pacat de ea, ca avea potential, cica I-a scris niste piese lu Goran.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #316 on: Tuesday 18 December 2018, 21:48:47 »
E clar de ce a murit : nu a mai putut controla vehiculul, pesemne nu a adaptat viteza autovehiculului la conditiile meteo si de mers, vad ca avea un SUV ceva cu portbagaj hatchback, poate nu a avut nici anvelope de iarna, o sa verifice politistii Directiei de Politie a judetului Mehedinti, care mi se par foarte profesionali in video, au facut perimetru, au adus 3 scafandrii
Pusheen the cat

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #317 on: Tuesday 18 December 2018, 21:53:26 »
au adus 3 scafandrii

se scrie 3 scafandriii
doi de i se folosesc atunci cind sint 2 scafandrii
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #318 on: Tuesday 18 December 2018, 21:54:20 »
E clar de ce a murit : nu a mai putut controla vehiculul, pesemne nu a adaptat viteza autovehiculului la conditiile meteo si de mers, vad ca avea un SUV ceva cu portbagaj hatchback, poate nu a avut nici anvelope de iarna, o sa verifice politistii Directiei de Politie a judetului Mehedinti, care mi se par foarte profesionali in video, au facut perimetru, au adus 3 scafandrii
ala e SUV la tine ?
omg..vereeee

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #319 on: Tuesday 18 December 2018, 21:54:53 »
se scrie 3 scafandriii
doi de i se folosesc atunci cind sint 2 scafandrii
Bine James cu doi de i,

ala e SUV la tine ?omg..vereeee

Masina pare a fi un Subaru ( SUV ) deci asta ar fi fost foarte bun are tractiune 4x4

Parca si tu aveai un SUV din asta Mitsubishi de trageai barca aia de agreement.
« Last Edit: Tuesday 18 December 2018, 21:56:01 by Dorel »
Pusheen the cat