Author Topic: Sfaturi pentru doamne  (Read 2174 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline E

• new users
  • [Scrie un text beton aici]
Re: Sfaturi pentru doamne
« Reply #40 on: Thursday 20 September 2018, 21:46:57 »

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #41 on: Thursday 20 September 2018, 22:19:45 »
mai acu citiva ani nu stiu cum am intrat pe skype cu un fost coleg de la ultimul serviciu din romania, omul avea nevasta dar in ultimii ani oplosise cam acelasi nr de pisici ca doamna din poza.
am ramas traznit, nu l-am mai cautat de atunci.
io zic ca pisicile nu sint cauza ci efectul, dar nu ma pricep la feline deci se poate sa ma insel.
I am in perfect shape for my weight.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #42 on: Friday 21 September 2018, 01:58:27 »
io zic ca pisicile nu sint cauza ci efectul, dar nu ma pricep la feline deci se poate sa ma insel.

We all need pussies. Not Batcaves, full of spiderwebs or dusty Maya temple entrances but actual cute, pettable pussies.

Offline blueeyes

• Sr. Member
« Reply #43 on: Friday 21 September 2018, 09:17:56 »

io zic ca pisicile nu sint cauza ci efectul,
eu zic ca pisicile sunt si cauza si efectul.n-ai vazut ala cum a vazut pisica a si fugit din apartament. e ceva in barbat care nu-i place la pisica. sau la relatia pisica-femeie.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #44 on: Friday 21 September 2018, 09:36:19 »
eu zic ca pisicile sunt si cauza si efectul.n-ai vazut ala cum a vazut pisica a si fugit din apartament. e ceva in barbat care nu-i place la pisica. sau la relatia pisica-femeie.

yep. Daca vezi un barbat single cu pisica..run for your life!
Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #45 on: Friday 21 September 2018, 10:23:29 »
cum adică e single dacă are pisică?!
"Aquilla non capit muscas"

Offline E

• new users
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #46 on: Friday 21 September 2018, 12:21:47 »

Gresit. Femeile sunt cele care au nevoie de relatii, eventual isi iau pisica daca nu gasesc ce cauta. Barbatii au nevoie de sex. Multi nu si-ar bate capul ever cu hassle-ul unei relatii daca ar gasi cu usurinta sex regulat. Aia care nu gasesc apeleaza la prostituate sau se rezolva singuri in ultima instanta. Daca ar fi fost prostitutia legala in Canada, nu s-ar fi intamplat cazul acela tragic cu incelul de la Toronto.
« Last Edit: Friday 21 September 2018, 12:22:54 by E »

I Translate it

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #47 on: Friday 21 September 2018, 15:32:59 »
Gresit. Femeile sunt cele care au nevoie de relatii, eventual isi iau pisica daca nu gasesc ce cauta. Barbatii au nevoie de sex. Multi nu si-ar bate capul ever cu hassle-ul unei relatii daca ar gasi cu usurinta sex regulat. Aia care nu gasesc apeleaza la prostituate sau se rezolva singuri in ultima instanta. Daca ar fi fost prostitutia legala in Canada, nu s-ar fi intamplat cazul acela tragic cu incelul de la Toronto.

Mentalitatea femeilor si a barbatilor , dar mai putin la barbati , sa schimbat de la perioada la perioada . Dupa WW2 , schimbarile sau produs la fiecare 10 ani in lumea vestului iar pana prin anii 1970 , schimbarile au fost cam, zic cam , spre bine . Intre anii 1970 si 1985 , a aparut o generatie "electrocutata" si de o parte si de alta . Dupa 1985 si pana pe la 1995 , a aparut generatia confuza , care aspira intre valori si droguri . Acuma, vorbim de lumea occidentala nu de lumea comunista . Pana prin anii 1970 si chiar 1975 , era usor sa cuceresti o femeie si ambii stiau exact pentru ce se "unesc".Acum ,daca unei femei i-ar place sa se culce cu unul beat care sa vomite pe ea in pat si mie mi-ar place sa ma culc cu o drogata.
Desigur ca e greu sa gasesti o femeie in ziua de azi , cata vreme ea are placeri daca ii servesti o liniuta sau o fuioaga.

Cativa ani in urma (sa fie vre-o 19 ) eram in relatii cu o columbianca , venita in USA la rude . Columbianca fiind , Patricia imi spune intr-o zi:
-Santiago , drogurile se produc in Columbia dar se consuma aici (in usa) !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline janine

• Hero Member
« Reply #48 on: Friday 21 September 2018, 22:01:40 »

acu zici? :(

Offline bugs bunny

• Full Member
« Reply #49 on: Sunday 23 September 2018, 15:57:38 »
eu nu stiu nici un barbat caruia sa nu-i placa sa mangaie pisicuta.
Noroc ca m-am nascut nebun altfel o luam razna.