Author Topic: Rufus si Ronin  (Read 2134 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rufus

• Hero Member
Re: Rufus si Ronin
« Reply #60 on: Friday 17 November 2017, 10:10:41 »
sunt ăla care a organizat chestii cu ranchiunoşi ca tine, mea culpa :(

nu era mai bine să te fi lăsat cu parapantiştii de la Băneasa?  :whatever:
"Aquilla non capit muscas"

Online grupalu

• Sr. Member
  • Canadian Security Intelligence Service
« Reply #61 on: Friday 17 November 2017, 10:16:05 »
Tu ce reprezinți pt comunitate?
In afara de 'ma știe multa lume'.

care multa lume  :laugh: :laugh: :laugh:

au trecut cu totii pe cellant trotuar cand a inceput sa dezgroape skeletii cu cerularul.

Frumos este ca face "anatomia unui dezastru" incercand sa inteleaga catastrofa. De-aia da cu undita pe aici, sa coreleze amintiri.

Eu sunt lamurit deja. Securism messianic !

Pe undeva este normal si de inteles, daca avem in vedere ca securismul a fost condamnat ca si crima impotriva umanitatii abia prin legea 27/2012, de catre salariata Monica.

Sase ani mai tarziu !
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #62 on: Friday 17 November 2017, 12:38:36 »
fender, james, nico, etc
simt ca si corolla e gata sa se prabuseasca, banuiesc ca e sustinut fizic si psihic de vreo afumatoare. Cat o sa mai reziste si el nu stiu...

Gata shefu, am rezolvat semnatura.

E a doua oara cand zici de Nico, asa ca o sa te cred. Cu James situatia este mai clara, a observat deja toata lumea cum se da la fund de indata ce apar.

Who's next  :laugh: :laugh: :laugh:  ?

† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Offline garlic

• Sr. Member
  • keizoku wa chikara nari
« Reply #63 on: Friday 17 November 2017, 13:00:35 »

Gata shefu, am rezolvat semnatura.

E a doua oara cand zici de Nico, asa ca o sa te cred. Cu James situatia este mai clara, a observat deja toata lumea cum se da la fund de indata ce apar.

Who's next  :laugh: :laugh: :laugh:  ?

Golum, ia pune pe Marioara la semnatura pozitiva ca e singura ce ti-a ramas pe forum, da tu vad ca iti porti crucea ta de golum forumistic, la mai multi.
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #64 on: Friday 17 November 2017, 13:34:10 »
Maricica revine la menirea ei: cu guriţa deschisă prin parc, prinzând din zbor picăturile de pipi grupalic (de post)  :yes:

acum m-am prins de unde vine amorul asta forumistic: marioara e sigur amatoare de golden shower
rover, wanderer, nomad, vagabond - call me what you will

the child is grown, the dream is gone, I have become comfortably numb

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #65 on: Friday 17 November 2017, 13:38:48 »
acum m-am prins de unde vine amorul asta forumistic: marioara e sigur amatoare de golden shower

uite si pa lihnitu' James, ba Rufuse, m-ai mintit of of of

« Last Edit: Friday 17 November 2017, 13:54:03 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #66 on: Friday 17 November 2017, 14:32:53 »
na că ţi-a stricat james statisticele grupale, tu tocmai te bucurai că l-ai NIMICIT şi când colo e bine-merci :grin:
"Aquilla non capit muscas"

I Translate it

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #67 on: Friday 17 November 2017, 16:29:23 »
Sint gata prabusit,  n am puterea mentala

Ti-am spus Corolla, muia este o substanta prea grea pentru tine.

De fapt ti-a spus si Fender,  iti voia binele, dar nu l-ai ascultat...

† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #68 on: Tuesday 21 November 2017, 23:34:58 »
M-am gandit asa, sa fac un nou top, top 2 moderator, bazat pe contributiile latrinare la bunul mers al forumului.

Saptamana aceasta, candidati sunt Rufus si Ronin. Iata si rezultatul

1) Rufus
2) Ronin
dar si
X) Garlic, zis si Sasecatei, poetul bigudiu.

la fel zici şi când vine unu' să facă pipi la tine in sufragerie? 

Pe locul unu, moderatorul Rufus, pentru colosala confuzie intre parcul MEU si SUFRAGERIA lui.
Pentru neinitiati, amintim ca am desfiintat pentru ultimii zece ani sufrageria lui Rufus si am redat spatiul utilizarii urbane. Eventual, pe fosta sufragerie a lui Rufus autoritatile urbane au construit o stana.

Cum naiba sa dea sarea si piperul dementul satului care scoate cocoselul la copii prin parcuri?
E ca si cum l-ai invita la cina pe Hannibal Lecter si sa ai impresia ca nu urmezi sa ajungi felul principal.
E mare parcul ala, daca vroia sa caute un loc de usurat ca nu mai ajungea la primul Tim or McDo unde sa faca pipi la toaleta si chipurile erau incuiate budele din parc, sigur gasea un loc mai ferit si nu in vazul la toti copii. Problema e ca omul e diliu in ultimul hal si cu apucaturi deviante.
Nu-l mai incuraja parol, se descurca la 10 postari pe zi, nu e greu.

Pe locul doi, noul profesor de urinare urbana, insusi Pipinin de la Stefan Gheorghiu ! nu are nevoie de introducere.

bai cindy, ce statut de c***a iti afisezi,

dar iata se cere se cere se cere in ANTICAMERA latrinei un nou tanar talent, un nou luceafar al vomei rasarind pe Calea Lactee. Locul lui James urbanizatu' ramanand liber, vidul atrage userii potriviti pentru completarea tristei triade.

Phiii, cine ar fi crezut ce resurse ascunse de fiere si viscere poseda acest nou talent !
« Last Edit: Tuesday 21 November 2017, 23:42:12 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #69 on: Wednesday 22 November 2017, 13:30:25 »
Mersi, Grupy!

Rufus, uite mă adresez politicos, devine agasant pt mine ca bati obrazul altuia, in speță Grupy, că a mâncat moka din oala comuna cu mici. In mod sigur nu cred că a făcut-o din cărpănoșenie, poate i-a fost poftă, poate din neglijența.
Eu personal de asta îl iubesc pe Grupy, pe lângă că e supertare in verb și e genial, ceea ce va scoate din minți pe voi, cei ce sunteți la stadiul de be-he-he. De garlic săracu... nici atât.
Îl iubesc pt că nu văd viclenie in el.

Eu am văzut useri urâți și cărpănosi in rarele mele ieșiri comunitate. N-am uitat.
Bucurati-va!

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #70 on: Thursday 23 November 2017, 09:23:33 »
aleg varianta ruseasca, ca asa am suferit un soc cultural, mult pipi, frinturi de cirnati, un golum, much too delighted at his own vocal abilities, deci ma intreb ce este chestia asta? i can't tailor to the needs of grupalu and marioara, so I let them have the occasionally applauded dysfunctional sex, aici pe forumul asta . Ce mai, ridem impreuna!

Ce sa-ti fac baiatu', nu v-a ajuns un singur securist, v-a trebuit musai doi, pe masura ego-urilor voastre balonate  :laugh: :laugh: :laugh:

eroare fatala !

iata, astazi nu aveti altceva mai bun de facut decat sa va umpleti mintea de porcarii imaginare - moartea creierului.

« Last Edit: Thursday 23 November 2017, 09:37:38 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #71 on: Thursday 23 November 2017, 11:53:44 »
dusa esti tu, cu capul.

ia stai nene s-o punem si pe Andra la top 2 latrina, de ce nu !!! Meseria de nursa este reprezentativa pentru femeia Romaniei taranesti-interbelica ! maximul de realizare feminina admis atunci este valabil si astazi, la o suta de ani mai tarziu, in comunitatea Codnejana...

1) Deci, pe primul loc inegalabilul Garlic pentru prospetime si inventivitate
2) Ca sa nu se plictiseasca cei trei muschetari, Andram intra si ea astazi in top 2 !

« Last Edit: Thursday 23 November 2017, 11:55:29 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #72 on: Friday 24 November 2017, 07:02:48 »
Astazi, pentru neostoita insistenta cu care se tine scai de mine cand nimeni nu-l intreaba, in top 2 latrinar avem asa :

pe locul 1: Rufus
pe locul 2 : tot Rufus

eu am ramas sincer impresionat vazandu-l pe grupy cum si-a luat o postare de la gura ca sa ne lamureasca cum e cu antenele [size=78%]ma intreb totusi cum a facut, a cautat pe google A0001 sau antene?
eu nu-i mai tin minte pe niciunul, noroc cu grupy ca-mi aminteste deseori de ei
nu-ţi duci până la capăt teoria filozofică despre SPITALE, ce laşi posteritaţii după ziua de azi
cititorii aşteaptă cu nerăbdare postarile INTELIGENTE, nu-i dezamăgi 
secu-Lica si gru-Pulica, mandria securistilor, vai de mama lor! dupa userii vechi (james, noro, nico, etc) au ajuns si la cei noi, andram si garlic ati pus-o (separat, desigur) asa nene, da-i cu INTELIGENTA pan' la ziua, gal-gal-gal

« Last Edit: Friday 24 November 2017, 07:05:28 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #73 on: Saturday 25 November 2017, 20:20:12 »
Weekend ! Unlock Topic !

† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #74 on: Saturday 02 December 2017, 13:40:04 »
iata dupa o oarece pauza si calm sarbatoresc, noi candidati apar pentru top 2 latrinar.

Astazi, perechea de top este :

1) binecunoscutul si indarjitul muist Corolla, pentru marele lui succes de a fi racolat prozeliti, urmat de noul lui discipol
2) nu mai putin darzul Libra !

Dupa toate comentariile postate ceva mai devreme, subscriu si eu la semnatura lui corolla.Deci m**e marioara.

† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Online grupalu

• Sr. Member
« Reply #75 on: Wednesday 06 December 2017, 19:14:14 »
incredibil, incredibil dar adevarat, tocmai cand lasam topul sa se duca la fund, ca devenise plicticos, un nou astru rasare pe zodiac NASTI !

V-ati gandit totusi ca pana la urma s-ar putea sa-i placa? Asa ca nu va mai imbatati cu apa rece ca o deranjati prea tare cu urarile de genul...

deci clubul muistilor, cu radacini adanci in Scalboro, initiat de binecunoscutul initiator Curulea, are un nou capitol - ghiciti unde ? la Focsani ! asadar, cu o viteza fulminanta, avem o dezvoltare Toronto-Montreal-Focsani !

1) Nasti geez, nu as fi crezut asa ceva vreodata - Nasti in top 2 latrinar
2) inca odata Corolla pentru incredibila performanta propagandistica.

Amintim cu aceasta ocazia ca Nasti, cu celebrul lui discurs pro-romanesc, a fost la randu-i a fost suspectat  de securism, iar eu vizitandu-l inainte sa vin aici am mostenit din karma lui... as putea spune ca a bien contribuit ca eu sa fiu atacat cu pumnii in parc.

In perioada aceea am facut multe drumuri prin tara, de exemplu am ajuns si la Tg Jiu la o cunostinta de pe MIRC, si asa am vazut si Poarta Sarutului, si scaunele nefurate de la Masa Tacerii.

« Last Edit: Wednesday 06 December 2017, 19:18:34 by grupalu »
† Angrignon   
† Jean Drapeau
† Fenderguitars

Massther Clinic - Massage therapy