Author Topic: Iohannis candideaza din nou  (Read 423 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline santiago

• Hero Member
Iohannis candideaza din nou
« on: Saturday 23 June 2018, 11:05:56 »
 Nici nu sa uscat cerneala pe decizia de condamnare definitiva a lui Dragnea si iohannis si-a anuntat repede dorinta de a candida din nou.
 Asta ma face sa inteleg ca lupta de a-l baga pe dragnea la puscarie nu a fost dorinta unora de a face dreptate ci de al proteja pe iohannis in cursa pentru Cotroceni.

http://www.capital.ro/iohannis-dragnea-dupa-a-doua-condamnare-ar-trebui-sa-dispara-p.html
Fuck you Columbus and your curiosity

Online corolla

• Hero Member
Re: Iohannis candideaza din nou
« Reply #1 on: Saturday 23 June 2018, 12:02:03 »
ma dementule, dragnea avea cazier penal si asta il impiedica sa fie premier.
toata dementiada asta din romania e sa modifice ce legi vrea ma sa ca sa poata fi premier.
aci nu poti sa fii nici macar security guard cu cazier si el vrea sa fie prim ministru, la ocna cu el dementule ce esti
I am in perfect shape for my weight.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #2 on: Saturday 23 June 2018, 13:23:54 »
ma dementule,

Oare iti amintesti permanent notiunea  de dementa ?
dragnea avea cazier penal si asta il impiedica sa fie premier.
toata dementiada asta din romania e sa modifice ce legi vrea ma sa ca sa poata fi premier.
aci nu poti sa fii nici macar security guard cu cazier si el vrea sa fie prim ministru, la ocna cu el dementule ce esti
Da , dragnea are cazier . Ma intreb insa , cati din politica romaneasca ar fi declarati curati , daca justitia si-ar face treaba corect ?
Nu te surprinde faptul ca de un numar de ani tot se chinuie astia sa-l bage la puscarie si nu reusesc?
Nu te surprinde faptul ca doar ce a fost condamnat Dragnea de 3-4 zile si iohannis imediat face anuntul ca va candida din nou ? De ce nu a facut acest anunt cu 3-4 zile inainte de a primi dragnea condamnare ?
In politica ai nevoie de bani multi . Cu ce bani l-a sustinut PNL-ul pe iohannis cand a candidat daca ei nu fura ?

Online corolla

• Hero Member
« Reply #3 on: Saturday 23 June 2018, 16:30:02 »
adica pt creieru tau cit nuca e ok sa ai cazier penal si sa fii prim ministru.
nu ma mir ca plingi si dupa adrian nastase
pina una alta iohanis n-a furat romania deci e ok dupa mine indiferent cit de prost/molcom este

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #4 on: Saturday 23 June 2018, 16:31:53 »
adica pt creieru tau cit nuca e ok sa ai cazier penal si sa fii prim ministru.
nu ma mir ca plingi si dupa adrian nastase
pina una alta iohanis n-a furat romania deci e ok dupa mine indiferent cit de prost/molcom este

Uite ce se intampla sub Iohannis in Romania dar Iohannis stie doar ca vrea un nou mandat dar nu cum se fura Romania de catre marile corporatii.

https://www.youtube.com/watch?v=yCogvBzIkiQ

Online corolla

• Hero Member
« Reply #5 on: Saturday 23 June 2018, 16:34:15 »
sa te futa cainii

Online corolla

• Hero Member
« Reply #6 on: Saturday 23 June 2018, 16:41:04 »
cita vreme imi sustii orice penal din romania, indiferent ca e dragnea sau tariceanu sau mai stiu eu cine, esti un dement cretinoid.

I Translate it

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #7 on: Saturday 23 June 2018, 16:51:16 »
Corolla, man, te-am lasat Zen si inert ca xenonu' si vad c-ai uitat toata bruma de educatie invatata la scoala de fete (stiu, pentru ca nici l-a mine nu s-a format sistemul genital pina la 6 ani si m-au dat la scoala de fete, pina mai cresc si se lamuresc).

P'orma, cretinoid e not good ca inseamna literal sa arati ca un cretin dar sa nu fii. Ceea ce in cazul colegului de troaca este un compliment.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #8 on: Saturday 23 June 2018, 16:54:03 »
cita vreme imi sustii orice penal din romania, indiferent ca e dragnea sau tariceanu sau mai stiu eu cine, esti un dement cretinoid.
Insuniezi ca eu sustin penali ca Dragnea si altii , asta pentru ca nu-ti place sa recunosti cat jaf exista asupra romaniei , chiar sub ochii lui iohanis si a DNA , kovesi .Am afirmat aici pe tacla de multe ori si sustin asta , Romania este manipulata si de o parte si de alta de hoti.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #9 on: Saturday 23 June 2018, 17:45:48 »
Romania este manipulata si de o parte si de alta de hoti.

Romania este manipulita. Scrie corekt.

Offline vali irlanda

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #10 on: Saturday 23 June 2018, 19:13:01 »
Baga un ong pe repede inainte si mareste limita prejudiciului la 200000 de lei si scapa basma curata, sau vorbit si probabil sa stabilit sa dea spaga la ceilalti din opozitie ,si probabil fara numar numai sa faca quantumul si numarul de voturi ca sa fie siguri ca trece ong.

Online corolla

• Hero Member
« Reply #11 on: Saturday 23 June 2018, 19:26:10 »
Corolla, man, te-am lasat Zen si inert ca xenonu' si vad c-ai uitat toata bruma de educatie invatata la scoala de fete (stiu, pentru ca nici l-a mine nu s-a format sistemul genital pina la 6 ani si m-au dat la scoala de fete, pina mai cresc si se lamuresc).

P'orma, cretinoid e not good ca inseamna literal sa arati ca un cretin dar sa nu fii. Ceea ce in cazul colegului de troaca este un compliment.
bre cine zice ca e fun sa vocseshti sau sa faci vreo renovare e mai cretin ca santiago.
btw, nea santi sa ma ierti, nu esti dement, doar cretin.
ma mir ca flebetea mea nu zice nimic, da atita timp cit sta in topicele ei si eu o las in pace.
si iar imi aduc aminte cum e reclamele la vocsea cu cite o pupaza zen, de da o bidinea in mijlocu peretelui si cade in contemplatie bovina ca ce culoare ... a pus ea pe perete, una nu scoate capacele la prize, lampile din tavan, sa puna masking tape and shit.
nu mai zic cind trebe sa demontezi ventilatoarele din baie si alte brezai.
plus ca sta nevasta cu gura pe tine ca hai baga mare, lasa dracu forumu, iar bei nenorocitule, vezi ca te curentezi si cazi de pe counter and so on.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #12 on: Saturday 23 June 2018, 22:16:10 »
bre cine zice ca e fun sa vocseshti sau sa faci vreo renovare e mai cretin ca santiago.

Apai daca vocsesti e fun, mai ales cu acrilic. Ce e naspa e cand fostii proprietari fumau 1 carton pe zi si aveau popcorn pe tavan ... ca mirosul nu-l scoti decat cu razatoarea sau acoperit cu vopsea pe ulei ... aia da, e naspetareala ... cine ma enerveaza e ala care zice ca e fun sa scoti laminatu' si sa-l pui la loc ...

Online corolla

• Hero Member
« Reply #13 on: Saturday 23 June 2018, 23:08:38 »
sa scoti laminatu si sa l pui la loc n am auzit.
sigur erau romani?

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #14 on: Sunday 24 June 2018, 09:53:42 »

https://www.youtube.com/watch?v=yru44UR47Ms

Desi jaful a inceput inca din vremea lui Adrian Nastase , cca 15 ani in urma , DNA-ul , institutie pe care o apara Iohannis foarte mult ,nu a avut timp sa auda de acest jaf , piedica fiind Dragnea.
 La nivel national , asemenea jafuri au loc permanent in ultimii 28 de ani dar ne legam doar de borfasii romani , precum dragnea . Dragnea a furat ! Da , dar in combinatie cu cine , nu ni se spune.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #15 on: Sunday 24 June 2018, 10:53:59 »

https://www.youtube.com/watch?v=pc4gE1xKdoE

https://www.youtube.com/watch?v=tUQqGLIYoSI

Are DNA-ul aparat de iohannis habar de asemenea jafuri ?

Massther Clinic - Massage therapy

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #16 on: Sunday 24 June 2018, 13:54:13 »
 Iohannis si DNA  sunt ocupati cu hotul de dragnea in timp ce astia jefuiesc Romania total.

https://www.youtube.com/watch?v=PespEHOAQwc