Author Topic: Instantanee din izolare  (Read 30911 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
  • I cares about ur problemz. Really.
Re: Instantanee din izolare
« Reply #40 on: Wednesday 06 May 2020, 19:47:54 »
Draga santi,  e clar ca nu sunt poze de la casa lui, in cazul lui nasti. In ceea ce priveste pe karma, tot ar fi dragut sa spuna ce reprezinta si locul ( nu adresa fizica) unde e facuta poza. Zic si eu.
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #41 on: Wednesday 06 May 2020, 19:53:50 »
Eu nu pot sa vad nici o poza de-a lui nasti. S-au dus vremurile cand comunicam pe mesagerie.
Karma, poza aia cu cuptorul e un muzeu sau restaurant ? Am vazut-o acum cativa ani la o prietena din Bulgaria, dar am uitat. Cred ca era prin Ville de Quebec.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #42 on: Wednesday 06 May 2020, 19:54:23 »
Draga santi,  e clar ca nu sunt poze de la casa lui, in cazul lui nasti. In ceea ce priveste pe karma, tot ar fi dragut sa spuna ce reprezinta si locul ( nu adresa fizica) unde e facuta poza. Zic si eu.

Vezi o chestie , la mine nu apar pozele lui , a blocat poze pe contul meu , apare doar textul . Copiaza-le , punele tu si poate cunosc , cu conditia sa nu fie ambasada sau consulatul roman din Burundi , stiu eu !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #43 on: Wednesday 06 May 2020, 19:59:25 »
le-a blocat, nici eu nu le mai vad.
Demotivation - Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #44 on: Thursday 07 May 2020, 03:22:13 »
Eu le vad.
Bucurati-va!

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #45 on: Thursday 07 May 2020, 09:51:31 »
Eu le vad.

Inseamna ca lucrati la acelasi "stapan" !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #46 on: Thursday 07 May 2020, 16:37:44 »
Am vazut pozele lui nasti ieri, azi nu le mai vad. Dar nu inteleg de ce e secret unde sint facute pozele. Si mie mi-au placut si ar fi fost dragut sa scrie unde sint.

I Translate it

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #47 on: Thursday 07 May 2020, 17:10:09 »
haha da, a postat cu ardoare vreo ora si acum le-a scos. Of of.

Offline christianT

• Hero Member
« Reply #48 on: Thursday 07 May 2020, 22:08:36 »
"Born poor, died rich, and ain't hurt a soul along the way..."

Despre el spunea Duke Ellington cinderella cuvintele astea, o legenda din tzara ta. A fost enorm ca artist si ramane si acuma la aproape 50 de ani de la moartea sa. Asta am ascultat eu azi in izolare. Nu cred sa fie cineva sa nu-i placa melodia asta pe acest forum.

https://www.youtube.com/watch?v=CWzrABouyeE
« Last Edit: Thursday 07 May 2020, 22:17:24 by christianT »
Nu imbatranesc, imi creste valoarea.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #49 on: Thursday 07 May 2020, 23:18:12 »
mie nu-mi place
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline nasti

• Hero Member
« Reply #50 on: Friday 08 May 2020, 02:22:23 »
Am vazut pozele lui nasti ieri, azi nu le mai vad. Dar nu inteleg de ce e secret unde sint facute pozele. Si mie mi-au placut si ar fi fost dragut sa scrie unde sint.

Nu e niciun secret, urma sa spun unde au fost facute dupa ultima fotografie postata, insa in timp ce le postam, a devenit foarte dragut cum a inceput lumea sa presupuna unde ar fi facute si am vrut sa nu stric atmosfera... Pozele sunt facute undeva in peninsula Istria, intr-un satuc mic, practic necunoscut si incredibil de frumos, pe care l-am descoperit absolut intamplator avand ceva treburi pe-acolo, comuna Bale din Croatia.  And the winner is... mr. Rufus, este singurul care s-a prins.

haha da, a postat cu ardoare vreo ora si acum le-a scos.

Draga cinde, nu am stat eu sa sterg nimic, ar fi fost o pierdere de timp inutila, habar n-am de ce unii le pot vedea iar altii nu... In mod normal ar trebui sa fie vazute de toata lumea, o sa le repostez daca in continuare nu vor putea fi vizualizate. Salutari tuturor!
« Last Edit: Friday 08 May 2020, 02:29:20 by nasti »
Hey you,
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall...

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #51 on: Friday 08 May 2020, 12:50:03 »
poate hostingul unde a pus pozele nu suporta atata trafic pt vizualizarile venite de pe forum
"Aquilla non capit muscas"

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #52 on: Friday 08 May 2020, 13:13:13 »
"Born poor, died rich, and ain't hurt a soul along the way..."

Despre el spunea Duke Ellington cinderella cuvintele astea, o legenda din tzara ta. A fost enorm ca artist si ramane si acuma la aproape 50 de ani de la moartea sa. Asta am ascultat eu azi in izolare. Nu cred sa fie cineva sa nu-i placa melodia asta pe acest forum.

https://www.youtube.com/watch?v=CWzrABouyeE

Intotdeauna imi va placea cantecul, mersi!

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #53 on: Friday 08 May 2020, 13:15:02 »

Nu e niciun secret, urma sa spun unde au fost facute dupa ultima fotografie postata, insa in timp ce le postam, a devenit foarte dragut cum a inceput lumea sa presupuna unde ar fi facute si am vrut sa nu stric atmosfera... Pozele sunt facute undeva in peninsula Istria, intr-un satuc mic, practic necunoscut si incredibil de frumos, pe care l-am descoperit absolut intamplator avand ceva treburi pe-acolo, comuna Bale din Croatia.  And the winner is... mr. Rufus, este singurul care s-a prins.

Draga cinde, nu am stat eu sa sterg nimic, ar fi fost o pierdere de timp inutila, habar n-am de ce unii le pot vedea iar altii nu... In mod normal ar trebui sa fie vazute de toata lumea, o sa le repostez daca in continuare nu vor putea fi vizualizate. Salutari tuturor!

Ok, no prob. Am apreciat pozele, insa topicul era mai mult pentru instantanee din izolare... adica momente de izolare, fie in casa fie afara....Te-a prins izolarea in Croatia, nasti? :) Daca da, fericitule! Daca nu, pozele-s binevenite oricum.

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #54 on: Friday 08 May 2020, 15:11:35 »
Acum de pe patio.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #55 on: Friday 08 May 2020, 16:00:09 »
Aia sunt muntii cu varfurile albe de nea ? Faina vederea ! As sta numa pe patio si as bea bere !
ca la șvabi in șpais

Massther Clinic - Massage therapy

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #56 on: Friday 08 May 2020, 16:01:57 »
Da Marioara e frumoasa.

Dorel, da, sunt muntii Olimpici - situati in partea cea mai de NV a US.

Iar asta e muntele Rainier, simbolul statului, 14,000 FT. Vazut de pe autostrada.
« Last Edit: Friday 08 May 2020, 16:03:01 by cinderella_QC »

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #57 on: Friday 08 May 2020, 16:05:16 »
Asta ii inalt bine, si la noi in Buchini se vede varful Tzarcu uneori vad si oile pe varf ca niste puncte albe ... imi aminteste de casa imaginea asta, numa noi nu avem mare...
ca la șvabi in șpais

Offline cinderella_QC

• Hero Member
« Reply #58 on: Friday 08 May 2020, 16:08:45 »
Ma bucur ca iti aminteste de casa. Are omul asta o vedere nemaipomenita. Sa tot stau aici sa frec menta si doar sa ma uit in zare sa vad ferry-urile trecand intre Seattle si insula Vashon.

Offline qwerti

• Full Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #59 on: Friday 08 May 2020, 17:27:02 »
Ai o vedere superba, cinde. M-as muta instantaneu in apropiere, daca mi-as permite, dar mai mult de un garaj nu cred ca pot cumpara pe-acolo :)