Author Topic: Impresii despre zodii  (Read 2798 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline garlic

• Sr. Member
  • keizoku wa chikara nari
Re: Impresii despre zodii
« Reply #60 on: Tuesday 08 January 2019, 07:24:06 »
Te-ai casatorit cu acte , ai copii , esti singur/a  unde-i stabilitatea ta ?
Santiago, nu cred ca ai asteptat prea mult dupa o femeie anume, tu esti cel ce cauta, nu cel ce este "locked in"

« Last Edit: Tuesday 08 January 2019, 07:25:47 by garlic »
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #61 on: Tuesday 08 January 2019, 08:42:05 »
@Santiago, dar s-a intamplat vreodata sa lasi gravida una maritata ?

A lasa gravida e una si a face sa se nasca un copil , e alta . Daca sa mai rupt prezervativul , lucru ce se poate intampla , nu am stat pe ganduri si i-am dat imediat pastila "72 de ore" . Norocul a fost ca in toate situatiile sa-si faca efectul .Am o satisfactie  anume :
 La fin de relatii , nu a fost femeie care sa-mi reproseze ceva sau care sa nu-mi spuna ca sa simtit foarte protejata de mine.
 Hai sa-ti relatez cateva cazuri intampinate de foste , dupa ce au avut relatii cu alti barbati .
 Cel mai cretin a fost un irakian care cuplat cu o fosta , la mai bine de 5 ani dupa ce noi o terminase-m , la trimis asta la farmacie sa-i cumpere pasatila ( se rupsese prezervativul ) si imbecilul , ca sa nu dea  20 de dolari pe pastila (cred ca atat costa atunci ) ia dat o pastila de acid la stomac , din pastiele pe care probabil el le lua . La numai 2-3 zile , asta vede o pastila asemanatoare cu cea pe care ia dat-o irakianul la o amica , in timp ce o lua si o intreaba"
-Da de ce iei pastila "72 de ore"?
Cand asta ia spus ca e pastila pentru acid la stomac , tipa a lesinat in adevaratul sens al cuvantului . Dupa ce si-a revenit ia povestit amicei sale ce ia facut irakianul . A sunat disperata la mine si mi-a cerut s-o ajut .Singurul lucru ce am putut face sa-i dau bani sa plateasca un avort , daca ea decide sa avorteze .
 A mai fost un caz , tot o fosta sa cuplat dupa ani cu un turc (dupa toate probabilitatile kurd) , asta ia cumparat pastila "72 de ore" dupa care ia cerut ei 100 imprumut si dus a fost , turcul era insurat si avea 3 copii .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #62 on: Tuesday 08 January 2019, 09:05:21 »
Santiago, cite prezervative ai rupt?
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #63 on: Tuesday 08 January 2019, 09:35:17 »
Santiago, cite prezervative ai rupt?

Nu am o evidenta dar iti promit ca am sa cumpar un carnetel , il tin sub perna si de cate ori se rupe unul , imi notez ! Vrei evidenta anuala , ca la incom tax sau pe cincinale ?

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #64 on: Tuesday 08 January 2019, 10:44:36 »
da si sortate pe culori. cu fisa descriptiva , unde, cind, cum, de ce.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #65 on: Tuesday 08 January 2019, 23:22:20 »
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #66 on: Friday 11 January 2019, 22:16:40 »
Click bait sa vedeti daca se logheaza Gabi?
Some days you're the bug and some days you're the windshield

I Translate it

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #67 on: Saturday 12 January 2019, 09:02:14 »
Click bait sa vedeti daca se logheaza Gabi?

Adica ? !

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #68 on: Monday 14 January 2019, 14:33:02 »
santiago I'm biased, ca ii zodia mea favorita la barbati. ar fi o idee buna sa iti faci curaj si sa intri intr-o relatie cu ea, pentru ca stilul asta de bed hopping te mentine intr-o stare de infantilism emotional.
nu e o combinatie rea, taur cu fecioara, merge merge
M-am cam obisnuit cu cele din berbec , scorpion si capricorn care te cam iau ele de mana si te duc in dormitor.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #69 on: Thursday 24 January 2019, 07:08:48 »

http://www.quebec.ro/forum/taclaua-quebec-ro/sa-ne-radem-azi-canada/4980/#quickreply

santiago nu sunt virgo, dar esti pe aproape am venus in fecioara
eu nu stiu daca fecioara asta a ta se poate relaxa in preajma ta, pentru ca fecioarele au nevoie de analiza tot timpul, mercur ii in plin avant, iar taurul nu prea ii el genul. in fine, stii ca depinde de multe alte lucruri, de harta individuala a omului, etc
Ca sa fiu explicit , nu este fecioara mea . Daca-mi aduc bine aminte , cred ca in viata mea de "bambolero/bamboleo" , de abia am avut acces la patru fecioare . E greu sa ti le apropii dar e imposibil sa nu-ti placa de ele daca le apropii . Cred ca e inversul femeii din berbec care e usor sa intri intr-o relatie cu ea dar e greu s-o pastrezi . Daca reusesti sa faci o femeie din berbec sa se indragosteasca de tine , chiar ca te poti considera barbat , pe fecioara insa , ca sa o faci sa se indragosteasca de tine , trebuie sa fi felcer , fie si de la tara , contabil la CAP sau sef la salubritati , adica sa te cam porti ca o domnisoara.

Offline garlic

• Sr. Member
« Reply #70 on: Thursday 24 January 2019, 08:59:20 »
Santiago, ai reusit sa supui pe cineva din zodia Unicorn-ului?  Sint si alte semne usor controversate din diferite motive, cum ar fi "Woodpecker" "Vampire Bat" "Squirrel" "Silkworm" "Puffer-fish" "Angora Rabbit"