Author Topic: filme 5 stele  (Read 297729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline libra

• Full Member
  • What happens after you get offended?....Nothing.
    • THRLS
Re: filme 5 stele
« Reply #800 on: Monday 28 May 2012, 22:21:06 »
despre ce "lume" vorbesti ?
l-am vazut la cinema la Alliance pe Queen st. in Beaches,  crezi ca toata lumea "fura" de pe internet ?
mai sunt unii fraieri care mai si merg la cinema si pe urma le pare rau de aia 11 dolari

Hai mai ca nu vorbeam de tine, ce te-ai inrosit asa.
"Proști, dar mulți" - Alexandru Lăpușneanul

Offline nicuprietenos

• Hero Member
« Reply #801 on: Tuesday 29 May 2012, 00:38:05 »
Battleship l-am vazut w/endul asta....
ce slabissim este ... nota 5 cu indulgentza ...
pacat ca au adus asa actori mari ca Liam Neeson si Alexander Skarsgard in distributie...
Holywoodul scoate filme pe banda multe da proaste

asta e cu adevarat un film la care plangi dupa bani. pacat de actori si de efectele speciale, dar scenariu mai revoltator de stupid ca ala n-am vazut in viata mea. consilierul cu tehnica cred ca avea vreo 10 ani.
Be the person your dog thinks you are.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #802 on: Tuesday 29 May 2012, 18:44:49 »
acu ce voiai si tu, ca daca era boring ca in real life, din 100 lovituri de tun, daca nimerea una din intimplare, cum se mai batea battleshipurili alea cu alienii?
se intimpla ca la pearl harbor si gata.

I am in perfect shape for my weight.

Offline nicuprietenos

• Hero Member
« Reply #803 on: Tuesday 29 May 2012, 18:56:21 »
hai bei corolo, veneau alienii aia prin spatiu intergalactic cu mare viteza si pe apa se deplasau ca broscutzele, prin salturi mici.
sa nu mai zic cat de fair-play erau baietii aia hotarati sa cucereasca o planeta, nu trageau niciodata primii.
mult prea multe gherle, prea enervant, cred ca nici bufnitoiu tau n-a apreciat.

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #804 on: Tuesday 29 May 2012, 18:59:35 »
asta era filmul acela cu robotele care *** oameni din poza corollei? sau ala era prichelul de la intimplare?

Offline djordje

• new users
« Reply #805 on: Tuesday 29 May 2012, 19:30:36 »
mai prost ca the grey cu liam neeson nu poate fi!...filmul asta insulta orice inteligenta....inarmat doar cu un cutit, in salbaticie, vine liam din padure cu un brat de bete taiate ca la home depot la ferastrau...m-am ridicat imediat si am iesit!

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #806 on: Tuesday 29 May 2012, 20:55:26 »
asta era filmul acela cu robotele care *** oameni din poza corollei? sau ala era prichelul de la intimplare?
fah lilitho, ala iera battlestar galactica unde roboatele se muta cu uameni si uamenii cu female officers, aia fuma si bea pe nava si tot felu de blestematii, ca la rasbel, nah.
nu se compara cu filmu asta nou, battleship, unde ofiterii ie noi si pusi la dunga, si nimeni nu se mute ca se lupta cu alienii, onoare americana and shit.
acu recunosc ca n-am dat inca banii pe el, ca am cumparat bewitched, tati sezoanele sa tziu nevasta ocupata la teveu, macar pina spre iarna, ca vine acu pauza de vara la seriale.

si io nu stiu frate ce aveti cu bietu liam, ce era sa faca daca era un home depot in salbaticie si avea bratze de lemne gata taiate, adica ce, acolo in wild north nu merge credit cardu sau ce?
va legati de amanunte marunte si pierdeti de big picture.
nu ma intrebati care-i aia, ca nu m-am obosit sa-l dounlodez.

bre prietenosule, pai ie normal ma sa vie alienii cu viteza luminii stinse prin vidu intergalactic, ca nu ie decit 2-3 protoielectroni d-aia scapati de la accelerator care sa-i frineze, da apa ma are densitate mare, daca nu ma crezi intreab-o pe digeia, se opune cu indirjire bre la inaintarea navelor fie ele si aliene, adica ce crezi ca aia n-a inventat inca principiul actiunii si reactiunii?
« Last Edit: Tuesday 29 May 2012, 20:58:45 by corolla »

I Translate it

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #807 on: Wednesday 30 May 2012, 00:31:16 »
fah lilitho, ala iera battlestar galactica unde roboatele se muta cu uameni si uamenii cu female officers, aia fuma si bea pe nava si tot felu de blestematii, ca la rasbel, nah.
nu se compara cu filmu asta nou, battleship, unde ofiterii ie noi si pusi la dunga, si nimeni nu se mute ca se lupta cu alienii, onoare americana and shit.

auzi corollo, dar oamenii aia oare ce salariu aveau? dar alienii? ca eu nu tin minte in niciun film dinasta sa scoata cineva portofelul sa plateasca ceva, nici cosmonauti n-am vazut sa se bucure ca e ziua de salariu. cum crezi ca era acolo la ei?

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #808 on: Sunday 03 June 2012, 18:50:52 »
nu stiu soro, da ma enrolam pe battlestar galactica fara sa ,ma gindesc de doo ori, numa pt beneficii, ai fi zis ca are union la bord.

deci update, vazui total recall misto de numa, pacat ca nu s-a zbatut aia de loc pt iefecte speciale, adica putea sa puie si iei niste caroserii coreiene pese giemurile alea, care arata ecsact ca batmobilu.
tinint linia rosie, m-am delectat apoi cu red faction origins http://www.imdb.com/title/tt1693872/ preaty decent movie for a low budget sci-fie, il recomand cu caldura, nu stiu de ce, ca inca n-am vazut john carter (desi ie downloadat), cred asa ca ie mai bun, la 1/10 din budget

iedit, acu mi-am dat seama ca poate tzuica a jucat si ia un rol in notele pozitive date fimului
« Last Edit: Sunday 03 June 2012, 18:52:22 by corolla »

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #809 on: Sunday 10 June 2012, 21:43:25 »
asa, update dupa mirror, mirror, misto film, cu printesa bruneta si cu sprincene groase, asa cum imi place mie, final fericit care se termina ca slumdog millionaire, cu toata lumea cintind si dansind ca people of fire de la bollywood

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #810 on: Sunday 10 June 2012, 21:49:39 »
asa, update dupa mirror, mirror, misto film, cu printesa bruneta si cu sprincene groase, asa cum imi place mie, final fericit care se termina ca slumdog millionaire, cu toata lumea cintind si dansind ca people of fire de la bollywood

alba ca zapada se dezbraca sau nu in filmul asta?

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #811 on: Sunday 10 June 2012, 23:15:33 »
unde ai vazut tu filme indiene sa se dezabieze muiarele?

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #812 on: Sunday 10 June 2012, 23:21:55 »
unde ai vazut tu filme indiene sa se dezabieze muiarele?

indian este? eu credeam ca e cu actrita aceea cu pofte blestemate din filmul cu Amurgul.

Offline Riri

• Hero Member
« Reply #813 on: Sunday 10 June 2012, 23:26:10 »
alba ca zapada se dezbraca sau nu in filmul asta?

:laugh:

"Happiness is a warm puppy." Charles Schulz

Offline nicuprietenos

• Hero Member
« Reply #814 on: Monday 11 June 2012, 00:04:54 »
filme de 5 stele nema, dar ascult un album de 5 stele a lu Metric. Bestial (chiar daca mie imi suna vag ceva cindy lauper, totusi este peste)

alalalt film a lu laba ca zapada , cel cu vanatorul, e mai interesant.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #815 on: Monday 11 June 2012, 18:45:50 »
indian este? eu credeam ca e cu actrita aceea cu pofte blestemate din filmul cu Amurgul.

a, nu e indian, da se termina asa pe o tema muzicala ca la bolywwod, plus ca bestia nemiloasa era ca un dragon 95% chinezesc ca avea capu de lup al lu ned stark of winterfell sau ala de pe steagu dacilor, ca nu m-am prins, altfel filmu dragut

Massther Clinic - Massage therapy

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #816 on: Monday 11 June 2012, 20:10:11 »
a, nu e indian, da se termina asa pe o tema muzicala ca la bolywwod, plus ca bestia nemiloasa era ca un dragon 95% chinezesc ca avea capu de lup al lu ned stark of winterfell sau ala de pe steagu dacilor, ca nu m-am prins, altfel filmu dragut

pai daca outsurseaza 3d-ul in china ce vrei? fac si oamenii aia dragonul cum l-au vazut desenat pe ceasca de ceai de la bunica. ca ei asa stiu ca trebuie sa arate.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #817 on: Monday 11 June 2012, 20:16:32 »
on topic now, prometeu promite.
cum n-am sanse sa tirasc nevasta de plete pe trepte la cineplex, trebe sa astept downloadu.

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #818 on: Monday 11 June 2012, 20:20:00 »
si nu ti-e scirba sa te uiti cum maninca jigania ficatul omului?

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #819 on: Monday 11 June 2012, 20:22:37 »
da ce-are soro ficatu, ca numa astia de acilea il considera meat de calitate inferioara, ca au si zicala aia cu chopped liver pe care n-am inteles-o multa vreme.