Author Topic: diverse  (Read 4163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline santiago

• Hero Member
Re: diverse
« Reply #40 on: Wednesday 14 October 2020, 10:50:36 »
Eu am impresia ca nu a vrut sa faca sex cu tine :)

Imi e imposibil sa dau aici toate detaliile dar pe ce ma bazez eu , nu cred ca asta ar fi motivul . In primul rand , cand nu vrei sa ai relatii sexuale cu o persoana , nu insisti sa fi aproape de acea persoana , asa cum o facea ea .
 Ori a avut un soc in viata , ori dupa o varsta , ca femeie nu mai vrei sa te incurci cu nimeni decat daca e o partida sigura , o partida care sa-i dea siguranta ca nu mai ramane singura .Pentru doi ani a stat pe capul meu ca o raie , o dadeam afara pe usa ( cum vine vorba ) si intra pe geam . Permanent se oferea sa-mi faca curat prin casa si sa nu mai chem pe cineva dar bine `nteles ca n-am lasat-o , nu am acceptat .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline janine

• Hero Member
« Reply #41 on: Wednesday 14 October 2020, 11:32:31 »
Bre, santiago!

daca mai bagi un post aici, pe threadul meu, iti jur ca te gasesc si te pozez sa vada lumea ce fel de maimuta de 145cm esti; cum dracu sa te dai asa mare crai cand esti oleaca mai frumos ca dracu si prost, si mic, si sarac de stai in locuinta sociala.

Nu ma enerva, te rog.

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #42 on: Wednesday 14 October 2020, 11:43:52 »

ebec.ro/forum/blob:http://www.quebec.ro/fb7f808b-d034-402f-9740-483a0c48139c

Un mesaj alb care mi a blocat telefonul. Super tare.

« Last Edit: Wednesday 14 October 2020, 11:46:41 by crenguta »

Offline janine

• Hero Member
« Reply #43 on: Wednesday 14 October 2020, 12:55:08 »
ebec.ro/forum/blob:http://www.quebec.ro/fb7f808b-d034-402f-9740-483a0c48139c

Un mesaj alb care mi a blocat telefonul. Super tare.

Acu vad! Ciudat!

Sa vad daca merge acu..

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #44 on: Wednesday 14 October 2020, 13:19:39 »
Azi m-a depasit un roman care nu avea steag sau ro pe masina

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #45 on: Wednesday 14 October 2020, 16:25:22 »
Bre, santiago!

daca mai bagi un post aici, pe threadul meu, iti jur ca te gasesc si te pozez sa vada lumea ce fel de maimuta de 145cm esti; cum dracu sa te dai asa mare crai cand esti oleaca mai frumos ca dracu si prost, si mic, si sarac de stai in locuinta sociala.

Nu ma enerva, te rog.

Scuze , acum am inteles ca am intrat pe pagina unei doamne !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline janine

• Hero Member
« Reply #46 on: Friday 16 October 2020, 14:53:45 »
Scuze , acum am inteles ca am intrat pe pagina unei doamne !

A dreq piticanie, exact cand sa postez ai inchis topicul, s-o dus o gramada text.

Sa vezi tu cum ne intalnim noi asa, din intamplare, sa ne facem o poza...

I Translate it

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #48 on: Sunday 18 October 2020, 12:40:07 »

Offline janine

• Hero Member
« Reply #49 on: Sunday 18 October 2020, 13:04:38 »
Asta e dincolo de mcpmdr, e deja de plans. Ca mai sunt unii care pot sa puna botul la asa ceva.

Mr. MV, dar video de la sfarsit l-ai vazut? Ca se pare ca te caci pe tine numai citind titlul, dar daca ajungeai la sfarzit vedeai video de pe youtube din parlament.

Ma dezamagesti cand esti prost...

Ia de aici si uita-te in oglinda si repeta ce ti-am zis eu, poate ajuta: https://www.youtube.com/watch?v=AzWLlfwfD4Y&feature=emb_logo&fbclid=IwAR1-mPfz5ihTMxuwfvP7BCTyfpzRlBBz6IAMHJRqN9cEb5ysspi4fh6QDXM
« Last Edit: Sunday 18 October 2020, 13:06:02 by janine »

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #50 on: Sunday 18 October 2020, 14:41:55 »
Mr. MV, dar video de la sfarsit l-ai vazut?

L-am văzut. Am continuat sa ma cac. Pe mine de ras. Sau de plâns, nu mai știu.

This is Trudeau. Resistance is futile. You will be assimilated.

.
« Last Edit: Sunday 18 October 2020, 14:49:51 by Mihai Vasile »

Offline janine

• Hero Member
« Reply #51 on: Sunday 18 October 2020, 17:18:44 »

.

Diareea e un semn de covid. Fa-ti testul si izoleaza-te pana iti vin rezultatele. Si dupa aia.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #52 on: Sunday 18 October 2020, 18:32:22 »
Diareea e un semn de covid. Fa-ti testul si izoleaza-te pana iti vin rezultatele. Si dupa aia.

Da' de ce sa ma izolez? Ca doar aflu de pe forum ca masca si distantarea nu folosesc la nimic (ba din contra), ca covidu' e doar o gripa mai lipicioasa care trece in cateva zile. Mie mi-e mai frica de efectele secundare, se pare ca afecteaza serios si pe termen lung organul dintre urechi. Parca ziceai ca in primavara ai avut covidu', nu-i asa?

Ca te vad experta pasionata in lagare de izolare: si ce-ar trebui ma rog sa facem dupa ce citim stirea aia si am vazut videoul? Sa punem mana pe furci si topoare si sa luam cu asalt revolutionar Ottawa, asa cum visa Euglena noastra ca ataca crucisatorul Potemkin, si sa-l tragem in tzeapa pe baiatu' lu' tata? Sa otravim fantanile, sa ardem campurile si sa ne retragem la Banff? Sa contactam Bubulii, sa ne predam si sa cersim mila? Intreb pentru o prietena, de profesiune vaca oxidata.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #53 on: Sunday 18 October 2020, 18:59:54 »
Bag seama ca orice scriem aci e inregistrat forever, iap, cum ziceam, pacat ca nu incape cuirasatut potemkin ottawa river.
Edit
Btw, m a framintat tot timpul dilema, potemkin a fost crucisator, ca in versiunea romaneasca crucisatorul potemkin, sau cuirasat, ca in versiunea battleship potemkin.
Cine poate sa ma lamureasca pls.
« Last Edit: Sunday 18 October 2020, 19:31:30 by corolla »
I am in perfect shape for my weight.

Offline Mihai Vasile

• Sr. Member
  • Un text beton
« Reply #54 on: Sunday 18 October 2020, 19:39:49 »
Bag seama ca orice scriem aci e inregistrat forever

Desigur, noroc ca magnetofonul nu foloseste informatia decat ca sa-si bata joc de loseri si prostanaci cu craci (nu ca altzii, se stiu eu bine care, nu spun, da' zic). In rest, baga mai bine, ce vrei tu.

Offline janine

• Hero Member
« Reply #55 on: Sunday 18 October 2020, 23:44:07 »
si ce-ar trebui ma rog sa facem dupa ce citim stirea aia si am vazut videoul?

SA TRAIM! Sa ne intalnim la o cafea ca oameni maturi, cu PTSD sau cum s-or chema amintirile noastre. Sa radem. Sa ne plimbam cu masina peste dealuri ca toamna ca frumoasa covid sau nu.

Sa

Massther Clinic - Massage therapy

Offline janine

• Hero Member
« Reply #56 on: Wednesday 21 October 2020, 22:39:07 »
Pentru ca uneori nu ne vorbim unii altora indeajuns si rama dupa noi doar slapii si lista de cumparaturi; si familia indurerata care in fiecare an se aduna sa iti comemoreze amintirea

21 Oct  2017

azi

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #57 on: Thursday 22 October 2020, 08:51:18 »

.

Eu sper sa ne cpndr la sfarsit si sa fie asa cum ziceti voi. Bai! Da' si daca nu e????

Ne vedem pe autoruta sambata

https://www.ppnsource.com/en/stories/un-convoi-de-milliers-de-vehicules-pour-defendre-limportance-de-nos-droits-et-libertes-1?fbclid=IwAR0vQ_NVAawHqAaptvmTnCUI8QEdOAyxA4Q50eKdwS-I_9f2jY7Stmf0Ys4
Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline janine

• Hero Member
« Reply #58 on: Friday 30 October 2020, 22:41:42 »
Numai eu  am copchil aici in Ontario (si pe forumu asta)? Breee, deci azi a trebuit sa duc munca grea de lamurire canadezei mele nascuta LIBERA si sa ii explic ca NU, nu trebuie sa aiba aplicatia de covid pe telefon (desi pretenele ei toate o au si una bulinskaia i-o spus ca cand se duce maine la party de halloween sa arate telefonu cu aplicatia si sa vada aia pe unde a umblat mandra) - 2 ore de condus (ca din masina nu poate pleca :D ) si aproape un accident m-a costat sa ii explic ca principiile ei insasi sunt mai de pret decat una (sau mai multe) idioate care ii spun "ca asa trebuie".

Acum nu stiu ce are sa faca ea, ca totusi ea alege daca se duce sau nu (desi vorba era de party cu distantare, film proiectat pe garajul pretinei (fuck, ca am dus deja un afis mare de billboard -- cumva am facut rost, pe verso e alb) -- cu videoproiectorul MEU (ca cand eram gravida voiam sa desenez in camera de bb cainii din 101 dalmatieni.

Nu i-am spus azi, dar daca se duce maine la idioatele astea, ii spun ca "Inaltimea e invers proportionala cu inteligenta".

Bre, cand vezi niste capre din astea care schimba  regulile jocului in ultima clipa, sa nu te .......?