Author Topic: Despre parale ....  (Read 77398 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline corolla

• Hero Member
Re: Despre parale ....
« Reply #1960 on: Sunday 11 November 2018, 18:39:18 »
Cred ca n a venit vedeta banica, ca ne inghesuie astia in holul de la intrare, nu ne lasa inlauntru sa stam jos
I am in perfect shape for my weight.

Offline andram

• Sr. Member
« Reply #1961 on: Sunday 11 November 2018, 20:08:19 »
Cred ca n a venit vedeta banica, ca ne inghesuie astia in holul de la intrare, nu ne lasa inlauntru sa stam jos
o sa vina, a facut show fain aseara la mtl.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #1962 on: Sunday 11 November 2018, 22:22:38 »
si aici a fost fain pina la urma un pic de delay ca veneau de la voi, dar gagiul a sculat sala in picioare mai cu shosele mai cu momele la inceput, dar recunosc ca jumate din spectacol lumea a fost in picioare, recunosc ca desi nu e genul meu, tipul e showman, l-a depasit de departe pe tac-so.
maine incep la 6, rugati-va pt mine, numai 10 ore de work si citeva ore de somn

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #1963 on: Sunday 11 November 2018, 23:51:57 »
si aici a fost fain pina la urma un pic de delay ca veneau de la voi, dar gagiul a sculat sala in picioare mai cu shosele mai cu momele la inceput, dar recunosc ca jumate din spectacol lumea a fost in picioare, recunosc ca desi nu e genul meu, tipul e showman, l-a depasit de departe pe tac-so.
maine incep la 6, rugati-va pt mine, numai 10 ore de work si citeva ore de somn
unde te-ai pitit corolla ca nu te-am vaz't la bar deloc, ti-ai adus la pachet ?
smekere.
Nu te mai da lovit, ca toti mergem la munca maine, tu stai aproape - esti cel mai fericit, Fane merge la Calgariu eu la Orlando. Vai de viata noastra ca toti trebuie sa platim billurile la mafioti.
Ne vedem la COMPACT.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #1964 on: Monday 12 November 2018, 04:55:23 »
M am amestecat si eu printre lumea buna, ma uitam la doamna blonda si creatza cu leul pè rochie

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1965 on: Tuesday 13 November 2018, 16:57:22 »
Ma uitam la desfraul de insulte de pe un topic paralel si ma tot intrebam ce varsta mentala trebuie sa ai ca sa ti se mai para cool sa umbli tot timpul cu organul genital in gura. Naiba, aveam 14 ani si ma simteam bengos daca foloseam p*la in loc de virgula in propozitii. Pe urma, pe la 16 poate incepi sa realizezi ca gagicile* apreciaza baietii rai numai in filme si un exces de sudalmi te trimite la lucru manual. Iar dupa 20 de ani, parca lumea incepe sa te priveasca cu condescendenta daca juma' din dictionarul de baza e populat cu referinte filiale si necrologisme. Se uita la tine cu intelegere si mila.

Bine, o sa-mi spuna careva ca poate numai in scris, anonim in spatele unui device este asa poolant. Ca omul din real e un tip OK, care vorbeste normal. Hmmm, cred ca adevaratul caracter il arati cand n-ai nimic de pierdut si nu te vede nimeni. As crede ca in viata reala omul asta OK se preface foarte bine. Se preface ca n-are 16 ani la mansarda ci mult peste.

A.

* gagici care-s mental cu multi ani in fatza baietilor de aceiasi varsta
« Last Edit: Tuesday 13 November 2018, 17:00:08 by Agno »

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #1966 on: Tuesday 13 November 2018, 20:30:52 »
doctorii docenti au voie sa vorbeasca cum vrea pla lor.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

I Translate it

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1967 on: Wednesday 14 November 2018, 00:26:49 »
doctorii docenti au voie sa vorbeasca cum vrea pla lor.

Doctorii placenti, mai degraba. :D

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1968 on: Wednesday 14 November 2018, 00:42:09 »
Cand te referi la un cantec mai vechi, pastrezi numele de artist de-atunci, nu? Sau il folosesti pe cel mai recent, gen The Artist Formerly Known as Prince?

Nu de alta dar daca vorbesc de Nothing Compares to You al lu' Shuhada' Davitt, bag lumea in ceatza.

http://irelandoncraic.com/sineadthehindu/

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #1969 on: Wednesday 14 November 2018, 18:29:16 »
nu pastrezi nimic, care-l face e a lui. Ete na.
https://www.youtube.com/watch?v=jTO8u3Ilw7E
pentru amarati habarnisti, e furtul cantecului Still loving you - Scorpions.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1970 on: Wednesday 14 November 2018, 22:01:26 »
nu pastrezi nimic, care-l face e a lui. Ete na.
https://www.youtube.com/watch?v=jTO8u3Ilw7E
pentru amarati habarnisti, e furtul cantecului Still loving you - Scorpions.

Nu, man. Nu vorbesc de 'preluarile' din folclorul international ... acolo ii clar e si efortul artistului local. Eu intrebam cum sa ma refer la acelasi artist care si-a schimbat formula de adresare de 3 ori pina acuma. Sa ma tin dupa idiosicrasiile lui sau sa il numesc dupa vechiul nume, cand era in voga si nu un has-been ramolit in prezent.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #1971 on: Thursday 15 November 2018, 06:35:40 »
Io ii zic piticu minune nu danny de vito de ex.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1972 on: Thursday 15 November 2018, 20:08:34 »
Pentru carutasul ala de STM, iaca ce muzica mi-a adus Mosul ... pe SuperAudio. Te-as invita in masina personala sa auzi cum trasneste Xplod-ul la albumul asta.

Stiu ca nu e destul de tare pentru tine, da' fa un efort de imaginatie. :)

https://www.youtube.com/watch?v=RF7qQR7-dY4

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #1973 on: Thursday 15 November 2018, 22:30:04 »
nu cred ca asculti tu asa ceva, tre sa fie baietii tai si le-ai luat albumul sa te dai rocker pe tacla
pt tine corina chiriac si angela similea raman baza
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1974 on: Friday 16 November 2018, 00:22:35 »
nu cred ca asculti tu asa ceva, tre sa fie baietii tai si le-ai luat albumul sa te dai rocker pe tacla
pt tine corina chiriac si angela similea raman baza

Ba, n-o sa crezi ... cine zice ca gusturile muzicale se mostenesc in familie nu stie ce zice. Amandoi ai mei baga la greu plugusoare de negri, sub influenta celorlalti din scoala. Scoala cu maxim 1% negri. Dar cu muzica considerata culeanu.

Ce asculta tata si mama e clar muzica de babalici.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #1975 on: Friday 16 November 2018, 09:36:59 »
Pentru carutasul ala de STM, iaca ce muzica mi-a adus Mosul ... pe SuperAudio. Te-as invita in masina personala sa auzi cum trasneste Xplod-ul la albumul asta.

Stiu ca nu e destul de tare pentru tine, da' fa un efort de imaginatie. :)

https://www.youtube.com/watch?v=RF7qQR7-dY4

o lume fara popoarele nordice in metal or symphonic metal ar fi fost un adevarat waste.
Iar metal music fara Ibanez e ca muzica country fara telecaster.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1976 on: Friday 16 November 2018, 19:30:20 »
Ca sa pastram treaba organizata, continui aici.

In ceea ce priveste dorso-ventralul dumneavoastra, cu exceptia unei dorintze acute de a-i trage cu aplicatzie un spitz direct in Noada lui Cur,

Nu-ti pune dorinte care au chiar si sanse foarte mici sa se implineasca in directia asta.  :gum: Am un sentiment foarte (da' FOARTE) puternic ca daca vreodata o sa ajungem sa stam la distanta de-un metru doi in lumea reala si tu sa ai intentii de dat suturi, n-o sa ai mai mult de 10 secunde de mentinere a constientei. In mod normal 5 secunde mi-ar fi de ajuns dar primele 2 atacuri din secventa sunt suturi in c***e iar la asta tu esti imun.

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #1977 on: Friday 16 November 2018, 20:50:31 »
Nu-ti pune dorinte care au chiar si sanse foarte mici sa se implineasca in directia asta.  :gum: Am un sentiment foarte (da' FOARTE) puternic ca daca vreodata o sa ajungem sa stam la distanta de-un metru doi in lumea reala si tu sa ai intentii de dat suturi, n-o sa ai mai mult de 10 secunde de mentinere a constientei. In mod normal 5 secunde mi-ar fi de ajuns dar primele 2 atacuri din secventa sunt suturi in c***e iar la asta tu esti imun.

Bluji ai, jaca ai, olecutzi di bataie stii, she-tzi mai trebe?

“Constienta” mea imi spune ca nu m-as lupta cu tine. M-as murdari de noroi iar tzie ti-ar crea adevarate satisfactzii estetice nemeritate.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1978 on: Friday 16 November 2018, 21:11:34 »
“Constienta” mea imi spune ca nu m-as lupta cu tine. M-as murdari de noroi iar tzie ti-ar crea adevarate satisfactzii estetice nemeritate.

Hei, nu eu oftam dupa suturi in cur care, vai de mine, pacat ca nu se pot transforma in suturi reale. Te-am tras usor de maneca ca pianul a luat viteza.

Stiu, ai postat mai mult de 20 de minute in urma si ai uitat. Se intampla.

Offline blueeyes

• Sr. Member
« Reply #1979 on: Friday 16 November 2018, 21:36:28 »
ai o criza de middle-age, Agno.

ar trebui sa te intrebi ca ala din No country for old men, how did I get here ?
« Last Edit: Friday 16 November 2018, 21:42:03 by blueeyes »