Author Topic: vorbe-n vant  (Read 59332 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rufus

• Hero Member
Re: vorbe-n vant
« Reply #1120 on: Today at 19:10:05 »
cred că ce contează de fapt e grosimea
"Aquilla non capit muscas"

Offline fenderguitars

• Hero Member
« Reply #1121 on: Today at 19:32:44 »
nu mai conteaza nici lungimea si nici grosimea atata timp cat isi cheltuie banii de la tac'su pe jucarii....
restul sunt numai vorbe-n vant.
"Unlike Your Wife, Guitars Don't Care If You
Stay Up All Night and Play with Other Guitars"

Offline Liliac

• Sr. Member
  • God doesn't believe people exist
« Reply #1122 on: Today at 19:32:59 »
nu conteaza...
parca ala cu aia albastra o are mai lunga.

Lungimea nu conteaza atata timp cat posesorul se pricepe s-o manuiasca cu maiestrie... :educated:
* Fighting for peace is like f*cking for virginity.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #1123 on: Today at 19:47:47 »

Asa ca astea?

P.S. Mi-au trimis poze ai mei sa imi faca pofta si sa ma convinga sa ma duc in Romania la toamna, cand prunele alea vor trece din starea solida, in stare lichida...undeva pe la 55 de grade.. :crazy:
ma uit la poza aia, si vad o casa de 2+1 ( mansarda ) cu termopane, cu izolatie cu polistiren de 10 cm cu lavabil exterior, gresie pe trepte si pe fundatie, si driveway asfaltat, intr-un cuvant e casa da mosieri !!!
« Last Edit: Today at 19:58:18 by Dorel »

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #1124 on: Today at 20:06:32 »
ma uit la poza aia, si vad o casa de 2+1 ( mansarda ) cu termopane, cu izolatie cu polistiren de 10 cm cu lavabil exterior, gresie pe trepte si pe fundatie, si driveway asfaltat, intr-un cuvant e casa da mosieri !!!

Cica exista un ovrei sarac in lumea asta da' nu traieste in Romania ci in Gi'vat Kanada, aproape de Zidul Plangerii.

Offline Liliac

• Sr. Member
  • God doesn't believe people exist
« Reply #1125 on: Today at 20:59:38 »

Au fost cu oameni cinstitzi, cu studii, au muncit cu harnicie amandoi parintzi, toata viatza iar dupa ce au plecat in Rai, sora mea a continuat s-o imbunatatzeasca.
Casa e uriasa, nu se vede mult din ea, are 8 camere uriase, (4 jos si 4 sus) initzial parintzii au crezut ca sora va locui la un etaj si fratele la celalalt, dar n-a fost sa fie.

Intro comuna din apropiere (Certeze) sunt case care fac pipi pe casa asta de la inaltzime! Acum vreo 3 ani a foat pe-acolo Marioara "noastra" a vazut si ea si a postat cateva poze aici.
* Fighting for peace is like f*cking for virginity.