Author Topic: Am mancat  (Read 23554 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mărioara

• Hero Member
Re: Am mancat
« Reply #440 on: Monday 16 January 2017, 15:00:54 »
Buna treaba cu recongelarea.

Mai devreme sau mai târziu...

https://www.vice.com/ro/article/am-fost-la-castrat-si-m-am-indopat-cu-fudulii-125
Bucurati-va!

Offline Lilith

• Hero Member
« Reply #441 on: Monday 16 January 2017, 17:01:03 »
Se referea la ouale de sub pu*a

ba eu cred ca la cele de deasupra ei.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #442 on: Friday 15 December 2017, 17:46:31 »
  Cineva mi-a adus din Romania o bucata de sunca de porc si nu orce porc , e vorba de renumitul porc MANGALITA . O recomand celora care au colesterol , nu dauneaza . Eu o manac fara probleme si in orice cantitate .

P. S. maghiarofilii ii rog sa se abtina . Porcul mangalita , este o rasa obtinuta in SERBIA de catre un maghiar Sarb , prin incrucisearea unor rase de porci sarbesti . Ungurii din ungaria au preluat rasa imediat si au inregistrat-o ca rasa de porc unguresc. O fi fost el ungur , dar daca nu se nastea in Serbia si nu avea la dispozitie rasele de porci sarbesti , nu avea cum sa obtina mangalita.
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline vali irlanda

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #443 on: Friday 15 December 2017, 19:31:26 »
Anul trecut de Craciun am luat si eu o Mangalita de 130kg, mi am pastrat 3 perechi de cirnati in congelator ptr Craciunul asta ca nu mai merg acasa.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #444 on: Sunday 17 December 2017, 17:59:58 »
 Cantecul se cheama Devorame otra vez , a nu se traduce , mananca-ma din nou ci savureaza-ma din nou

https://www.youtube.com/watch?v=wzgh2fHfle0&index=7&list=RDNmb80HXWsFQ

Fuck you Columbus and your curiosity

Offline Rolika

• Full Member
« Reply #445 on: Sunday 17 December 2017, 18:43:07 »
  Cineva mi-a adus din Romania o bucata de sunca de porc si nu orce porc , e vorba de renumitul porc MANGALITA . O recomand celora care au colesterol , nu dauneaza . Eu o manac fara probleme si in orice cantitate .

P. S. maghiarofilii ii rog sa se abtina . Porcul mangalita , este o rasa obtinuta in SERBIA de catre un maghiar Sarb , prin incrucisearea unor rase de porci sarbesti . Ungurii din ungaria au preluat rasa imediat si au inregistrat-o ca rasa de porc unguresc. O fi fost el ungur , dar daca nu se nastea in Serbia si nu avea la dispozitie rasele de porci sarbesti , nu avea cum sa obtina mangalita.

Deci e clar. Mananci porc ungur. Știam eu că esti ungur. Isten áldjon meg !

Offline bugs bunny

• Full Member
« Reply #446 on: Tuesday 26 December 2017, 17:44:52 »
bre santi, am mai auzit povesti d'astea cu porc fara colesaterol, da nu stii pe cineva care sa aduca si tuica fara alcool?
ca tare asi bea o tuica fiarta da am colesterolul mare.
Noroc ca m-am nascut nebun altfel o luam razna.

I Translate it