Author Topic: cine nu iubeste quebec.ro?  (Read 1516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline 1marieta

• Jr. Member
  • **
cine nu iubeste quebec.ro?
« on: Monday 04 August 2008, 06:35:00 »
pentru support:
am primit pe e-mailul atasat la quebec.ro, pe care eu il doream declarat nepublic, un mesaj, da e-maiul era public, l-am schimbat, nu stiu cum a ajuns public, ...etc
====citat, nu imi cereti comentari ca nu dau====
salut
sunt din romania si as vrea sa te intreb, ce este adresata ta de e-mail: 1marieta@quebec.ro, sunt noua pe portal si nu prea sthiu...as avea nevoie de cat mai multe adrese, fiindca promovez in prezent un site, shi imi trebuie la munca...sau adresel enu sunt afisate? trebuie sa trimiti PM, nu poti sa le afli? asi fi recunoscatoare daca m-ai ajuta..
iti multumesc
« Last Edit: Monday 04 August 2008, 06:40:41 by 1marieta »

Offline cardinal

• Hero Member
    • poarca
Rãspuns: cine nu iubeste quebec.ro?
« Reply #1 on: Monday 04 August 2008, 06:53:46 »
eu il iubesc  :-*
religion is the opium of the people
we are at war, and we are soldiers

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #2 on: Monday 04 August 2008, 11:43:18 »
pentru support:
am primit pe e-mailul atasat la quebec.ro, pe care eu il doream declarat nepublic, un mesaj, da e-maiul era public, l-am schimbat, nu stiu cum a ajuns public, ...etc
====citat, nu imi cereti comentari ca nu dau====
salut
sunt din romania si as vrea sa te intreb, ce este adresata ta de e-mail: 1marieta@quebec.ro, sunt noua pe portal si nu prea sthiu...as avea nevoie de cat mai multe adrese, fiindca promovez in prezent un site, shi imi trebuie la munca...sau adresel enu sunt afisate? trebuie sa trimiti PM, nu poti sa le afli? asi fi recunoscatoare daca m-ai ajuta..
iti multumesc

De multe ori apar useri noi,care ne dau lincuri catre alte "taclale".Unii vin chiar si deschid subiecte si subtil,cred ei,dau linkul site-ului lor.Uneori ma gandeam ca poate au intelegere cu adminul, uneori vroiam sa-l informez pe admin de prezenta lor si cred ca ar fi bine.Acestia ar trebui blocati ,iar mesajele lor sterse.
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline Iris

• Full Member
« Reply #3 on: Monday 04 August 2008, 21:46:32 »
De multe ori apar useri noi,care ne dau lincuri catre alte "taclale".Unii vin chiar si deschid subiecte si subtil,cred ei,dau linkul site-ului lor.Uneori ma gandeam ca poate au intelegere cu adminul, uneori vroiam sa-l informez pe admin de prezenta lor si cred ca ar fi bine.Acestia ar trebui blocati ,iar mesajele lor sterse.

corect santi.
この質問を停止することが重要ではありません。
http://www.lolhome.com/img_big/funny-picture-7976995860.jpg

Offline The Oracle

• Full Member
    • Diva's Corner (my version)
« Reply #4 on: Monday 04 August 2008, 23:17:51 »
Cam asa facea si Ceashca. Subtil.