Author Topic: Canada construiește internment camps  (Read 3670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
Re: Canada construiește internment camps
« Reply #40 on: Monday 12 October 2020, 01:39:36 »
saptamana viitoare pleaca fie-mea la pretine si nu oi fi eu pe forum.

stai sa vezi cum o sa te zvarcolesti noaptea de pe o parte pe alta cind o incepe sa mearga sa doarma la baieti
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #41 on: Monday 12 October 2020, 09:53:38 »
Cine zice ca da somnolenta curcanu' o facut studiu gresit

sau poate n-ai inteles tu metafora cu curcanu', ofof
"Aquilla non capit muscas"

Offline janine

• Hero Member
« Reply #42 on: Monday 12 October 2020, 12:48:12 »
stai sa vezi cum o sa te zvarcolesti noaptea de pe o parte pe alta cind o incepe sa mearga sa doarma la baieti

Cred ca asta o fi cursul normal al lucrurilor. Dupa cat am suferit sa o vad izolata de prieteni, as fi ok (nu chiar acum, ca are numai 15 ani) sa o las sa se duca la petreceri SI cu baieti (desi in grupul ei fetele sunt linistite, asa...). Daca o fi "sa doarma", aia e! Ca daca eu am fost fata cuminte si am stat in casa cand prietenele mele "se intindeau prin parc, curvele dreq" (cum zicea lumea), ce am folosit? Am avut cancer cervical? Am avut. is divortata? Sunt... 

Offline karma

• Sr. Member
« Reply #43 on: Thursday 15 October 2020, 03:39:10 »
ba, karmule, cum draq ai aflat tu de campurile astea secrete si la stiri nu zice nimeni nimic, nici la tv, nici la radio, nika nika
toti tac malc, le e probabil frica de puterile oculte
cred ca e momentul sa-ti schimbi semnatura  :grin:
Umbra lui mircea. La cozia.
Dac' n-o parlit la tva, înseamnă carevasăzică ka nu iegzista
Vezi linkuri din assemblée-u national da hontario. Nici că-ți pasa.
Vezi pdf frumos incadrat de la guvernu federal ce l-ai votat. Trebe sa nu fie adevarat. Tva n-a mentionat. Ie musai o conspirație ori un fotoshop. Fake news.
Mi-as dori sa fiu si eu ignorant ca tine, dar din pacate nu am norocul.

Offline karma

• Sr. Member
« Reply #44 on: Thursday 15 October 2020, 03:52:39 »
Ma gandesc ca Karma o fi ingrijorat ca ii face acolo cobai sa le administreze vaccinurile in teste... ceea ce nu ar fi exclus, ca zice acolo ca ar fi paza asigurata de armata. (sau poate incurc textele)
Paza este acum asigurată de armata in cele 26 de locații EXISTENTE pe care guvernul iubitor le-ar subcontracta. Citește pina la anexa B. Ii mai pe la coadă,  you know
Dar ideea este de a mai construi inca 20 de locații- vezi anexa C, adik și mai la coadă
Voi ăștia de vedeți asta o treba k-lumea, vă doresc cit mai curind, pentru absolut orice motiv, să le ....vizitați

Offline karma

• Sr. Member
« Reply #45 on: Thursday 15 October 2020, 03:54:15 »
io raman perplex la chestii din astea pe care le stiti voi din habar n-am ce surse, dar oficial nu zice nimeni nimic, toti tac malc
puterile oculte ne lucreaza mina in mina cu masonii
Aferim! Profetu o parlit!

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #46 on: Thursday 15 October 2020, 09:17:01 »
Umbra lui mircea. La cozia.
Dac' n-o parlit la tva, înseamnă carevasăzică ka nu iegzista
Vezi linkuri din assemblée-u national da hontario. Nici că-ți pasa.
Vezi pdf frumos incadrat de la guvernu federal ce l-ai votat. Trebe sa nu fie adevarat. Tva n-a mentionat. Ie musai o conspirație ori un fotoshop. Fake news.

Daca n-o traiam pe pielea mea cum minte/ omite presa nu credeam. Manifestatiile care au avut loc la Mtl abia daca au fost date la teve, si presa a relatat cifre gen: 5 mii de oameni si a postat poze de la sfarsitul manif cand mai erau o mana de oameni (erau oamenii aia cata frunza si iarba. Cand au ajuns pe Rene Levesque ocupasera ambele sensuri si nu li se vedea sfarsitul ). Asa ca asta cu daca n-a dat la stiri nu exista sau daca a dat doar un ziar mai obscur inseamna ca e fake news e o mare porcarie .

Scuze n-am dat click pe linkurile din threadu asta (urmeaza) . Circula pe net o inregistrare de la o sedinta unde se intreaba fix ce ziceti voi aici si nu i se raspunde:

https://www.youtube.com/watch?v=3yyKczzyLoU&fbclid=IwAR280WZIvLX9oFbaT9hqotvwaXoJau4ELZx0T5XOB_lkbwPnywKZb5Q_3n8&ab_channel=IlTeatrodellaPolitica
Some days you're the bug and some days you're the windshield

I Translate it

Offline janine

• Hero Member
« Reply #47 on: Thursday 15 October 2020, 09:37:15 »
Paza este acum asigurată de armata in cele 26 de locații EXISTENTE pe care guvernul iubitor le-ar subcontracta. Citește pina la anexa B. Ii mai pe la coadă,  you know
Dar ideea este de a mai construi inca 20 de locații- vezi anexa C, adik și mai la coadă
Voi ăștia de vedeți asta o treba k-lumea, vă doresc cit mai curind, pentru absolut orice motiv, să le ....vizitați

Tu ai intels ca EU vad ca e ok asa ceva? Daca baga paza militara deja mie nu imi place, de aia zic ca nu e exclus sa le zica "hai semnati aici ca vreti vaccinati daca mai vreti sa vedeti si altceva decat baraca asta"

Mi-a spus o pretina din Trent (or Trenton?) ca unde e centrul ala de "cazare" nu se vede nimic dupa gard... Transparenta PM

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #49 on: Monday 19 October 2020, 08:49:40 »
Si daca are dreptate Alexis/Karma?

https://freenorth.news/2020/10/14/canadas-global-reset-plan-leaked/?fbclid=IwAR2yQ1Uf92GX_4sfxa3Hr891us_ZkP0NhiObNdu_ZXyu8W98zjW7C28joss

https://www.youtube.com/watch?v=AzWLlfwfD4Y&feature=emb_logo

Oile o sa o dea in continuare cu " its for our own safety" si  "ca va bien aller" (everything will be ok) . In Ontario aveti vreo lozinca d'asta tampita ca in Qc?

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #50 on: Monday 19 October 2020, 09:51:06 »
Cata agitatie si virusul nici macar nu a lovit cum trebuie, ceva centre de batrani si cazuri rare. A fost 2020 cum a fost, dar sa vedeti cand o incepe 2021, atunci sa vezi distractie. Sa nu ziceti ca nu v-am spus.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #51 on: Monday 19 October 2020, 10:06:16 »
Deci mai cumparam sau nu hirtie inginerica, preventiv bineinteles?
Ca costco oricum nu mai are nimic nimic
I am in perfect shape for my weight.

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #52 on: Monday 19 October 2020, 10:26:15 »
Are colac de wc din ala sa te speli cu apa rece, 99 parai.
Are si un owe adevarat la 600$. Daca prevezi o viata lunga, merita investitia.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #53 on: Monday 19 October 2020, 10:28:33 »
Alt izvor de cretinism.

Zic astia, mai cu putere de decizie, ca virusu asta moare daca te speli pe maini si boboru goleste rafturile la hartie igienica . Nu sapun, nu mancare, nu paracetamol...HARTIE DE STERS LA CUR!

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #54 on: Monday 19 October 2020, 10:54:58 »
Nu e chiar sigur ca le goleste boborul, mai ales ca nu e chiar moca.
Mai degraba sunt probleme de productie, mai vede si lumea ca e putina in magazine si o ia si pe aia. De mirare ca intr-o tara inde pica padurile pe noi, nu se poate produce mai mult cand e cerere. Sa vezi cand o veni iarna si nu se mai taie ca vara.
Hartia e vizibila, dar sunt si alte produse in ruptura de stoc.

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #55 on: Monday 19 October 2020, 11:08:53 »
Daca in mod normal sunt rafturile pline dar cand se preconizeaza un alt lockdown , curfew, BS eu zic ca e boboru care cumpara mai mult decat foloseste si stockeaza in camara .

Alt produs in ruptura de stoc a fost faina. Toti erau deja brutari

Massther Clinic - Massage therapy

Offline crenguta

• Full Member
« Reply #56 on: Monday 19 October 2020, 11:27:48 »
La un moment dat se vehicula ca nu mai e bounty pt ca se producea cu hartia adunata din birourile din mtl, care fiind in mare parte inchise. Eu vad ca la costco scot un palet pe zi si pe urma trec cu markeru pe o tabla la intrare ca nu mai e. Normal ca asta e primul lucru pe care il vezi cand intri in magazin si porma cumperi ca prostu.

Offline janine

• Hero Member
« Reply #57 on: Monday 19 October 2020, 21:54:50 »

Our reality has been entirely distorted to convince people that at any moment, they can contract a virus and then immediately pass it on to a loved one which can then kill them.

People don't want to be "murderers" so they should wear a mask at all times and practice social distancing.

In this case, the Government is pretending it is a God that can somehow, through unscientific measures, control death rates when in reality people live till they die. There are millions of ways to die.... but the Government has made it seem like it's only by way of Covid.

When the Government says there will be a second wave, like clockwork there is.

When the Government says old age homes are getting hit the hardest, like clockwork, old age homes all over the world suffer the same perils.

It's as if the virus can act in synchronicity all over the world at the same time. It's as if the virus only follows what the Government says and not the laws of science and nature.

Whatever the Government wants to happen, happens.  It truly is a joke.

Offline karma

• Sr. Member
« Reply #58 on: Monday 02 November 2020, 01:58:11 »
Alt izvor de cretinism.

Zic astia, mai cu putere de decizie, ca virusu asta moare daca te speli pe maini si boboru goleste rafturile la hartie igienica . Nu sapun, nu mancare, nu paracetamol...HARTIE DE STERS LA CUR!
Fără dume, toilet paper rush season two!
Fusei la costco, nema kur papir
De ce pustiu iară o înnebunit lumea??

Offline karma

• Sr. Member
« Reply #59 on: Monday 02 November 2020, 02:17:53 »
Bre, ăștia de-ati făcut armata, kum dreq se poate intimpla așa ceva in mileniu 3?!!
Cretinii aia de dau training la armata kknadiana is născuți in secolu 19?
https://www.google.com/amp/s/www.cbc.ca/amp/1.5785198