Author Topic: Canada, bravo fata !  (Read 262372 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Agno

• Hero Member
Re: Canada, bravo fata !
« Reply #4440 on: Thursday 16 August 2018, 17:24:01 »
de aceea i se da pedeapsa mai mare celui care a pus la cale un hit si nu hitman-ului.

Cantautorii sunt pedepsiti mai aspru decat cantaretii care devin burghie in ureche la a milioana auditie? Asta e de bine!

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #4441 on: Thursday 16 August 2018, 19:04:52 »
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline janine

• Hero Member
« Reply #4442 on: Friday 17 August 2018, 01:47:42 »
Vorbesti pe cur.

o postare in care i-am reprosat lui James ca dadea din casa niste chestii despre un ALT forumist care, intr-adevar, era suspectat ca e violent in familie. Si pentru ca James obtinuse informatia in cauza pe alte canale, m-am suparat pe el pentru gestul comis. Ai priceput acuma, trombon ruginit? :D :D :D

Tare mai esti talamba, trebuie sa-i semeni lu' varu-tu ala de dadea bufuri la bancile de sperma.

degeaba vii tu cu sondajele alea; sunt facute pe americani, nu pe est-europeni recunoscuti in lume pentru violenta verbala - a se vedea mai sus - si fizica, semirecunoscuta mai jos; nu trebuie sa dovedesc eu nimic, se vede clar ca esti violent, si din postari, si din faptul ca ai plecat dupa ce ai fost dat in gat... deci...

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #4443 on: Friday 17 August 2018, 12:05:15 »
degeaba vii tu cu sondajele alea; sunt facute pe americani, nu pe est-europeni recunoscuti in lume pentru violenta verbala - a se vedea mai sus - si fizica, semirecunoscuta mai jos; nu trebuie sa dovedesc eu nimic, se vede clar ca esti violent, si din postari, si din faptul ca ai plecat dupa ce ai fost dat in gat... deci...

Deci esti mai proasta ca o punga de cuie.  Reciteste si poate face sens la a doua lectura. Sau lasa-l pe James, poate ajunge pe aici. Ce-ai inteles tu din ce-am inteles eu de la el e ca-n telefonul fara fir la a 10-a persoana.
« Last Edit: Friday 17 August 2018, 12:10:03 by Agno »

Offline janine

• Hero Member
« Reply #4444 on: Friday 17 August 2018, 14:40:26 »

« Last Edit: Friday 17 August 2018, 15:08:51 by janine »

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #4445 on: Friday 17 August 2018, 16:24:07 »
Ai dosare impecabile. :) Dar tot nu inteleg unde-mi bat eu familia?

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #4446 on: Friday 17 August 2018, 16:43:09 »
Bravo nene Geimz, am crezut ca te-a tampit metalul ala, dar nu, tre’ sa recunosc ca l-ai mirosit pe ipochimen avant la lettre.

Cam soft core pamfletul, da’ merge.

I Translate it

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #4447 on: Friday 17 August 2018, 16:47:16 »
.
« Last Edit: Friday 17 August 2018, 16:48:37 by Mihai Vasile »

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #4448 on: Friday 17 August 2018, 16:49:31 »
Bravo nene Geimz, am crezut ca te-a tampit metalul ala, dar nu, tre’ sa recunosc ca l-ai mirosit pe ipochimen avant la lettre.

Bun, Agno e Hitler, I'm fine here, dar unde-mi bat familia? Ca asta incearca janine sa-mi bage pe sub usa, spre marea mea nedumerire.

Incearca sa-mi raspunzi sub un user feminin please. E mai placut la cururi delicate.
« Last Edit: Friday 17 August 2018, 16:50:44 by Agno »

Offline janine

• Hero Member
« Reply #4449 on: Friday 17 August 2018, 17:31:17 »
Bun, Agno e Hitler, I'm fine here, dar unde-mi bat familia? Ca asta incearca janine sa-mi bage pe sub usa, spre marea mea nedumerire.

Unde scrie janine ca iti bati familia? Sau banuiesti tu ca asta incearca ea?

Agno nu e Hitler, am stabilit deja ca agno nu e asa de educat ca el.

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #4450 on: Friday 17 August 2018, 17:45:06 »

Incearca sa-mi raspunzi sub un user feminin please. E mai placut la cururi delicate.

Gura, tzarane. Ca itzi batzi sau nu familia, e treaba ta si a tribunalului, cand si daca se va ajunge acolo. Pana una, alta, pe mine ma deranjeaza putzoii sfertodoctzi, cu educatzie pe Wikipedia si YouTube, cu gura mare si creierul cat nuca, suficienti si arogantzi, cu aere de buricul pamantului, cu tot atat discernamant cat un raton, care se pricep la toate si la nimic. Nu te speria, nu esti singur, mai este cel putin unul pe aici, ala caruia i s-au turtit capul si pamantul de atata chitara.

Sì nu te mai alinta, Hitler ala macar a fost consecvent, a avut suport, si-a facut-o lata, tu un esti decat un epsilon arbitrar de mic, cu verticalitate de molusca, pe un forum pe care nu-l citeste nimeni.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #4451 on: Friday 17 August 2018, 20:18:58 »
Oracolul Canadian: Harper

inregistrari din 2015

https://www.facebook.com/nectarinenews/videos/256249088344045/
"Aquilla non capit muscas"

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #4452 on: Friday 17 August 2018, 20:34:05 »

Gura, tzarane. Ca itzi batzi sau nu familia, e treaba ta si a tribunalului, cand si daca se va ajunge acolo. Pana una, alta, pe mine ma deranjeaza putzoii sfertodoctzi, cu educatzie pe Wikipedia si YouTube, cu gura mare si creierul cat nuca, suficienti si arogantzi, cu aere de buricul pamantului, cu tot atat discernamant cat un raton, care se pricep la toate si la nimic. Nu te speria, nu esti singur, mai este cel putin unul pe aici, ala caruia i s-au turtit capul si pamantul de atata chitara.

Sì nu te mai alinta, Hitler ala macar a fost consecvent, a avut suport, si-a facut-o lata, tu un esti decat un epsilon arbitrar de mic, cu verticalitate de molusca, pe un forum pe care nu-l citeste nimeni.
bai idiotule, tu traiesti pe pamant rotund fiindca asa ti-a zis si ti-a aratat google.
sfertodoct huh ? omg, ce pafarist.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Online corolla

• Hero Member
« Reply #4453 on: Friday 17 August 2018, 20:45:27 »
Am scapat iar, sint un norocos.
I am in perfect shape for my weight.

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #4454 on: Friday 17 August 2018, 20:47:03 »
bai idiotule, tu traiesti pe pamant rotund fiindca asa ti-a zis si ti-a aratat google.

Vezi bre ca habar n-ai? Nici vorba de Google, nici vorba de 500 de ani de stiintza, mie mi-a zis Mama Omida ca pamantul e rotund si ca se invarte in jurul soarelui. Si-o cred mai mult decat pe un chitarist anonim, cu aere de primadona plimbata cu avionul si cu creierul atacat de filoxera.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #4455 on: Friday 17 August 2018, 20:53:19 »
bai omule, lasa-ma-n pace, ramai cu stiinta ta de 500 de ani si cu mama omida. Plus ca sunt anonym fiindca nu ma cunosti tu, buricul pamantului.
bineinteles ca tu nu asculti decat trupe de top.
Imi pierd vremea si ti-o pierzi si tu. Crede si nu cerceta, ramai cu bine.

Massther Clinic - Massage therapy

Offline christianT

• Hero Member
« Reply #4456 on: Friday 17 August 2018, 21:20:33 »
Dar ia sa mai vedem ce se mai intampla la Montreal. Azi, statuia primului prim-ministru al Canadei, a fost vandalizata de stanga radicala.  Incet, incet, nebunia revizionismului neomarxist ajunge si aici. Cititi cu atentie comunicatul celor care au organizat acest act ce se situeaza in afara legii. Mai acum cateva saptamani un spectacol ce trebuia sa se tina la TNM a fost anulat din cauza altor stangisti radicali... ce sa mai zic, lucrurile merg inspre o directie care pe mine ma infricoseaza.
Daca identitarii de la "La meute" tineau o manifestatie, Radio Canada, oficina guvernamentala ar fi tunat si fulgerat impotriva acestor rasisti. Cu stanga radicala am impresia ca sunt mai binevoitori. "La presse" din care postez llinkul de mai jos, ziar federalist si binevoitor fatza de guvernul canadian al lui Trudeau, trece agresiunea petrecuta azi la fapte diverse, dupa cum vedeti.  Dar poate ma insel si totul merge spre bine in cea mai buna din lumile posibile, adica in Canada.

http://www.lapresse.ca/actualites/justice-et-faits-divers/faits-divers/201808/17/01-5193338-la-statue-de-john-a-macdonald-vandalisee-a-montreal.php

PS. Partajez acelasi scepticism cu al Corollei cand vine vorba despre cum vad viitorul mai apropiat.
« Last Edit: Friday 17 August 2018, 21:25:04 by christianT »
“Plus je connais les hommes, plus j’admire les chiens.”

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #4457 on: Friday 17 August 2018, 22:20:18 »
las' ca vine anacrodis sa ne vorbeasca de toleranta si despre cum Mad Max Bernier invata noile generatii despre ura
"Aquilla non capit muscas"

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #4458 on: Friday 17 August 2018, 22:36:48 »
Pana una, alta, pe mine ma deranjeaza putzoii sfertodoctzi, cu educatzie pe Wikipedia si YouTube, cu gura mare si creierul cat nuca, suficienti si arogantzi, cu aere de buricul pamantului, cu tot atat discernamant cat un raton, care se pricep la toate si la nimic.

Bun, dar ce-o sa faci? Afara de spume, desigur.  Asta e intrebarea. In loc de-un stalker o sa am doi? Doamne, ce viata chinuita.

S-a umplut forumul de vatafi, in plm. :)

Dar ia sa mai vedem ce se mai intampla la Montreal. Azi, statuia primului prim-ministru al Canadei, a fost vandalizata de stanga radicala.  Incet, incet, nebunia revizionismului neomarxist ajunge si aici.

Stii ce e ciudat? Fascismul by and large e mai degraba o metoda decat o ideologie. Bine, are componenta nationalista si istoric-fetisista dar in principal e o metoda de actiune. Gen batai la activistii comunisti sau ardere de sedii de partid  netolerate. Culmea e ca Antifa, luptatorii declarati anti-fascisti aplica exact metoda fascista. Nu cred ca realizeaza ironia situatiei.

las' ca vine anacrodis sa ne vorbeasca de toleranta si despre cum Mad Max Bernier invata noile generatii despre ura

Nu cred, azi scrie ca barbat. Ma rog, e un misnomer dar treaca.
« Last Edit: Friday 17 August 2018, 22:42:23 by Agno »

Offline gabi200

• Hero Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #4459 on: Saturday 18 August 2018, 08:39:13 »
Deci esti mai proasta ca o punga de cuie.  Reciteste si poate face sens la a doua lectura. Sau lasa-l pe James, poate ajunge pe aici. Ce-ai inteles tu din ce-am inteles eu de la el e ca-n telefonul fara fir la a 10-a persoana.

Da’ mi-o placut seria de screenshots. Numai ca chiar daca te doveste cineva pe fatza cat de mincinos esti, tot mai incerci sa o intorci. Janine ii si foarte desteapta si are si o memorie buna, obisnuieste-te cu gandul ca la faza asta ai iesit mai prost ca o punga de cuie, vorba ta
It is only the man who has lost everything who understands that he is not what he has lost but something much greater.