Author Topic: Cafeaua le face pe femei mai inteligente, dar îi prosteşte pe bărbaţi  (Read 2519 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline corolla

• Hero Member
Re: Cafeaua le face pe femei mai inteligente, dar îi prosteşte pe bărbaţi
« Reply #60 on: Wednesday 17 October 2018, 15:09:52 »
Nu sint bre sadic sau psihopat de la cafeaua neagra, doar crazy.
I am in perfect shape for my weight.

Offline bugs bunny

• Full Member
« Reply #61 on: Saturday 20 October 2018, 22:09:12 »
cafeaua te ajuta sa slabesti ca taie pofta de mancare.
da si alcoolul are efecte benefice in privinta asta.
daca ti-e frica,      ca te ingrasi ia 2-3 paharele de tuica.
tuica elimina frica.
Noroc ca m-am nascut nebun altfel o luam razna.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #62 on: Sunday 21 October 2018, 05:47:26 »
Ontopic, eu tin minte ca cafe del mar le face pe femei mai proaste, nu mai inteligente.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #63 on: Sunday 21 October 2018, 09:06:25 »
Pai nu ziceai tu ca daca femeile au genele lungi si frumos arcuite in sus, mediul ambiental cu consum de cafea sau nu sre prea putina importanta  modificarea inteligentei?
Sau am inteles eu gresit?

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #64 on: Sunday 21 October 2018, 16:11:12 »
Pai nu ziceai tu ca daca femeile au genele lungi si frumos arcuite in sus, mediul ambiental cu consum de cafea sau nu sre prea putina importanta  modificarea inteligentei?
Sau am inteles eu gresit?

E un inside joke de pe vremea cand tu nu erai pe Tacla. Iti explica dorel daca e nevoie.

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #65 on: Sunday 21 October 2018, 17:06:45 »
unde dracu o fi umblind dorelu lately, cind ai nevoie de-o informatie, poate-l prind la bal la arec sa-mi explice acolo, la o tigare, desi nu stiu ce draq a dat in romanii nostri in ultimul an, de s-a hotarit toti, ma rog, aproape toti sa nu mai vie la bal la arec, desi la magna pork au fost toti in par.
nu cred ca nu mai au doamnele bani de toalete si domnii bani de tigari, altceva mai subtil trebe sa fie la mijloc.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #66 on: Sunday 21 October 2018, 17:14:12 »
probabil ca au buget fix. Nu poti sa mergi si la Bal si la concertu lu Stefan Banica .
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

I Translate it

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #67 on: Sunday 21 October 2018, 18:00:44 »
Ete pxla, io cel mai amarit am fost la game of thrones, merg si la arec si la banica.
Asa vrea nevasta, asa se face, ca doar ea aduce banul in casa, ce cistig eu se duce pe benzina si tigari.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #68 on: Sunday 21 October 2018, 18:55:12 »
Sunt tot aici, dar sunt implicat in campania pentru consilierii municipali, sunt parte din echipa lui Lucy Troisi in Ward 13, si dupa servici am voluntariat cu ei... maine e votul, mergeti sa votati, si cei care sunteti in Ward 13, va rog sa nu votati cu cei care au mai fost pana acum alesi si nu au facut nimic bun pentru oras : George Smitherman ori Krystin Wong-Tam, votati pentru o schimbare !
« Last Edit: Sunday 21 October 2018, 19:59:32 by Dorel »

Offline corolla

• Hero Member
« Reply #69 on: Sunday 21 October 2018, 19:57:38 »
Io la scarboro cu cine votez bre dorele, il mai aleg pe thomson ori ba, ca s a cam ingrasat in ultimii 10 ani, si nici pe strada nu l am mai vazut

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #70 on: Sunday 21 October 2018, 21:10:28 »
ce bine de voi ca va stiti liderii.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline Agno

• Hero Member
« Reply #71 on: Sunday 21 October 2018, 21:32:33 »
Io la scarboro cu cine votez bre dorele, il mai aleg pe thomson ori ba, ca s a cam ingrasat in ultimii 10 ani, si nici pe strada nu l am mai vazut

A venit un ametit de asta, candidat de ward la mine la usa (ca la noi la tzara se bate din poarta-n poarta, ca motzii). L-am intrebat un singur lucru pe care il tineam in rezerva pentru ocazii ca asta. Zic vere, daca cineva vine cu propunerea ca sa faci dintr-o strada cu 4 benzi auto una cu 2 benzi auto si piste de biciclat, politica ecologista, progresista, aliniata cu groupthink-ul modern, dar tu ai trafic de 1000 de masini pe ora si numai 2 biciclete in acelasi timp, tu cum votezi? Pragmatic sau ideologic? S-a incurcat, a zis ca trebuie sa se gandeasca, ca imi da mail. Asta acum o luna. :D

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #72 on: Sunday 21 October 2018, 21:35:43 »
da' ce-i cu interesul asta anual, chiar au scos ceva albume noi astia de la Arec sau Banica?!

ca poate-mi schimb parerea si-i tai de pe lista pe anti-crestinii aia polonezi de la Behemoth care totusi au scos ceva nou recent si vin curand pe meleagurile canadeze
"Aquilla non capit muscas"

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #73 on: Sunday 21 October 2018, 23:27:50 »
arec le canta pe alea vechi, Banica e in suspans, merg sa-i vad trupa aia noua.
La Compact ma duc sa vad daca ii mai merg degetele lu Ciuci, ca Walterica a cam dat-o de gard. Aia e, imbatranim cu totii.
La directia 5 nu mai merg ca nu mai am bani. Poate ma imprumut la corolla de niste lovele ca ala are de la nevasta.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #74 on: Sunday 21 October 2018, 23:49:16 »
glumim noi da' incet-incet ajungem de rasul curcilor (aka mileniali, antropologi si alti scribofili sponsorizati)

cu arecu' a ajuns probabil o rusine sa mai spui ca ai pregatire de inginer, ata ete

de muzicantii aia vechi nu stiu ce sa zic, acum e o alta lume cu energii noi, ce-a fost s-a dus si gata. Eu ii astept p-aia tineri cu muzica lor fara sustineri de la asociatii si ministere. Daca-s din RO bine, daca nu iarasi bine, muzica n-are nationalitate
"Aquilla non capit muscas"