Author Topic: Bravo Simona.  (Read 42291 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
Re: Bravo Simona.
« Reply #540 on: Saturday 19 January 2019, 18:12:28 »
surorile williams au mai jucat una impotriva alteia in zeci de turnee de-a lungul anilor. de fiecare data a fost aranjat? wtf
pina una alta simona vad ca se tine bine, gurile rele ziceau ca o sa iasa din primul tur

eu de fapt voiam sa intreb daca stie cineva cind si la ce ora e meciul simonei cu serena, ca tot ce-am gasit pe net e ''a determiner''
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #541 on: Saturday 19 January 2019, 18:36:21 »
cred ca nu s-a stabilit dar nu e maine pt ca nu e in program iar pt 21 nu e inca disponibil
https://ausopen.com/schedule#!8036

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #542 on: Saturday 19 January 2019, 18:37:21 »
https://www.flashscore.ca/tennis/wta-singles/australian-open/
bai vere, esti mai rau ca Agno.
Ok, n-a fost nicio smekerie, doar noroc. Cand pici pe un traseu ca asta, de regula te duci in baie si te pupi in oglinda pentru ce bulan ai, ceea ce cred ca asa a si facut.
« Last Edit: Saturday 19 January 2019, 18:39:15 by fenderguitars »
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #543 on: Saturday 19 January 2019, 21:36:11 »
ce mai vorbeste lumea pe forumuri:
Muratoglu are morcovul cu Frunze adanc intrat fiindca nu se astepta sa iasa halep asa departe. Acuma daca prinde o zi buna o bate pe serena. Serena, care alaturi de MASHA numai ele doua au voie draga sa isi aleaga tinuta preferentiala, dupa cum se vede acum la Masha in meciul cu Ashley.
WTA = Williams Tennis Association...mcpmdr.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #544 on: Saturday 19 January 2019, 22:36:31 »
nici nu stii ce tare imi doresc s-o bata pe serena, sa vad ce mai scoateti din voi astia cu traseul aranjat
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #545 on: Saturday 19 January 2019, 23:32:13 »
  nu Serenei i-au fost aranjate apele sa aiba un traseu usor ci tocmai invers . Vorbind la prezent , cat de greu i-ar fi uneia ca simona halep sa castige in fata serenei williams care e cu 10 ani mai hodoroaga decat simona si femeie cu articulatiile vatamate dupa o nastere. Pai sa fim obiectivi , halep ar trebui s-o faca zob de data asta pe serena .
bun, deci e invers. S-a stabilit.
James ai dreptate, nu e nicio conspiratie, e vorba numai despre o nastere si doua articulatii.
 Un fel de o floare cu doi gradinari.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #546 on: Saturday 19 January 2019, 23:42:29 »
nush ce te pui cu nea santi, lasa-l in apele lui, doar se stie ca la batranete oamenii dau in mintea copiilor

I Translate it

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #547 on: Saturday 19 January 2019, 23:53:23 »
mi-e frica, daca nu castiga simona care are articulatiile beton , atuncea cine mai e de vina ?

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #548 on: Saturday 19 January 2019, 23:54:07 »
bubulii, masonii si evreii, evident

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #549 on: Sunday 20 January 2019, 00:13:38 »
ai vazut cum serena i-a dat spaga lui danielle collins s-o bata pe angelica?
si inca in ce hal a batut-o, cred ca a dat spaga groasa serena

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #550 on: Sunday 20 January 2019, 00:20:48 »
ai vazut cum serena i-a dat spaga lui danielle collins s-o bata pe angelica?
si inca in ce hal a batut-o, cred ca a dat spaga groasa serena

nu ea, ca aia n-are bani la ea. I-a dat Muratoglu.
Jumate din bani I-a dat lu Sharapova sa manance bataie de la Barty, s-a vazut clar. Cand Masha s-a dus la wC ca cica are vezica mica, atunci si- a luat banutzu.

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #551 on: Sunday 20 January 2019, 00:44:00 »
poate acum Collins o sa aiba bani sa-si innalbeasca si dintii de jos, nu numai pe cei de sus
"Aquilla non capit muscas"

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #552 on: Sunday 20 January 2019, 09:39:57 »
nu-mi vine sa cred ca gogosica de Stephens e gata sa fie eliminiata de tancu' ala de Pavlyucenkova
"Aquilla non capit muscas"

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #553 on: Sunday 20 January 2019, 11:29:00 »
nici nu stii ce tare imi doresc s-o bata pe serena, sa vad ce mai scoateti din voi astia cu traseul aranjat

mi-e frica, daca nu castiga simona care are articulatiile beton , atuncea cine mai e de vina ?

Ati facut scoala afacerilor cu garcea ?!
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #554 on: Sunday 20 January 2019, 13:08:58 »
Djoko are si el obiceiuri balcanice, a smenuit meciul cu federer sa se lase batut
mai ramane sa-i dea spaga si lui nadal si a rezolvat cu titlul AO
uite asa ajung unii nr 1 futui

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #555 on: Sunday 20 January 2019, 15:59:22 »
te racaie, huh ?
hehehe, nu merge, la barbati n-am zis de aranjamente, numai la femei, don't push it. (p.s. sa citesti ce vorbesc meseriashii pe forumuri, nu meseriasi ca pe Quebec.ro, pe forumuri de tenis...lol)
Bre, parol, esti mai rau ca Agno. Mi-e dor de el. Ala stia sa dea retururi cu Wikipedia right away, nu de-alea de "sa presupunem ca"....sau "sa admitem ca"...
ala stia exact care e treaba cu simona si serena.
« Last Edit: Sunday 20 January 2019, 16:02:40 by fenderguitars »

Massther Clinic - Massage therapy

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #556 on: Sunday 20 January 2019, 16:03:29 »
Ati facut scoala afacerilor cu garcea ?!
Nu Garceo, noi am facut numai afaceri cu scoala.

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #557 on: Sunday 20 January 2019, 23:42:52 »
bafta simonei in continuare.
Va fi greu, serena o sa vina cu ma-sa in tribune si aia face vrajitorii de acolo. Am vazut ca are lantul ala fermecat la gat, sigur face matanii.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #558 on: Sunday 20 January 2019, 23:54:53 »
n-o sa stau noaptea la 3 sa vad ce face simona, ca lumea mai si munceste in tara asta maine
dar abia astept sa ma trezesc maine dimineata sa aflu cum a batut-o machidoanca pe maimutza
si asta doar dintr-un pic de patriotism, nu ca as fi mare fan simona, are un joc plictisor de moarte si asta, n-are serviciu, n-are lovitura de dreapta, n-are rever, nu-i mare experta la servici-volé, nici la amorti-uri, nici la passing-uri, nu-i experta la nimica, tot ce face bine e ca fuge ca o furnica nebuna peste tot pe teren si intoarce orice minge pina ailalta greseste. sa vedem daca tzine figura cu maimutza fara articulatii si cu vrajitorii

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #559 on: Monday 21 January 2019, 00:36:52 »
n-are , n-are si n-are  dar e nr 1
stau si ma minunez de ce toti care analizeaza de pe margine ce nu are un sportiv de ex nu sunt ei nr 1  :laugh: asa ca o curiozitate , e vreo comunitate mai dezbinata sau noi suntem "fruncea " ?!?