Author Topic: Bravo Simona.  (Read 58896 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
Re: Bravo Simona.
« Reply #520 on: Thursday 17 January 2019, 23:40:21 »
un nou nume de retinut pe firmamentul tenisului feminin: Amanda Anisimova (poate voi ati mai auzit de ea, eu nu)
la 17 ani, fatuca asta a facut-o in foi de vitza pe sabalenka, nr 11 mondial. bravo ei, o cariera de urmarit
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #521 on: Friday 18 January 2019, 00:23:08 »
wow ce tenis de mare clasa in meciul sharapova - wozniacki, daca mai sinteti treji la ora asta, uitati-va ca-i spectacol fain
si in afara ca joaca super, mai sint imbracate si foarte elegant, intotdeauna mi-au placut tinutele lor si ale lui venus
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

Offline Liliac

• Sr. Member
  • God doesn't believe people exist
« Reply #522 on: Friday 18 January 2019, 01:22:39 »
wow ce tenis de mare clasa in meciul sharapova - wozniacki, daca mai sinteti treji la ora asta, uitati-va ca-i spectacol fain
si in afara ca joaca super, mai sint imbracate si foarte elegant, intotdeauna mi-au placut tinutele lor si ale lui venus

Si eu urmaresc meciul, nivel f. ridicat, ambele sunt bune...
Momentan 1-1!
Maine (de fapt, astazi) voi zombie, dar merta, imi place tenisul!  :0125:
* Fighting for peace is like f*cking for virginity.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #523 on: Friday 18 January 2019, 01:36:43 »
eu tin cu sharapova
cind o aud cum tzipa cind loveste mingea, nu ma pot abtine sa nu-mi imaginez oare cum urla in pat cind are orgasm
si devin brusc invidios pe dimitrov, care a avut o poveste de amor cu ea fo 2 ani

p.s. sint un porc, stiu

Offline Liliac

• Sr. Member
« Reply #524 on: Friday 18 January 2019, 01:39:39 »
Sa-i vorba lui Corollutu' cainii pe aia de la Rogers ( sper sa apuc ziua cand va apare un competitor la firma asta imputzita). Au intrerupt transmisia meciului dintre doua din cele mai bune teniZmene (Sharapova-Wozniacky) si au bagat -o pe Stephens cu o croata anonima! Numai din cauza ca Stephens este americana! Eu cred ca astia iau transmisiunile americane, le ies mai ieftine... iar in privintza spectacolului/nivelul sportului, who gives a f*ckin...whatever... :(

M-au suparat!

Offline Liliac

• Sr. Member
« Reply #525 on: Friday 18 January 2019, 01:43:33 »
eu tin cu sharapova
cind o aud cum tzipa cind loveste mingea, nu ma pot abtine sa nu-mi imaginez oare cum urla in pat cind are orgasm
si devin brusc invidios pe dimitrov, care a avut o poveste de amor cu ea fo 2 ani

p.s. sint un porc, stiu

Hahaha! Itzi jur ca am avut si eu asemenea ganduri perverse!!! Si sunt sigur ca nu suntem singurii....iubitori de...tenis care au (avut) asemenea ganduri! :laugh: :embarrass:

Offline Liliac

• Sr. Member
« Reply #526 on: Friday 18 January 2019, 01:53:41 »
Tocmai citisem azi in site-ul digi sport ca o multzime de teniZmene "stau la coada" sa...dating (a se citi "sa faca prostioare" cu tenisman-ul Gael Monfils... care , se pate ca a fost dotat de catre Bunul Dumnezeu, in domenii diferite de tenis...o singura litera diferentza...t=p...???

I Translate it

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #527 on: Friday 18 January 2019, 01:59:12 »
Sa-i vorba lui Corollutu' cainii pe aia de la Rogers ( sper sa apuc ziua cand va apare un competitor la firma asta imputzita). Au intrerupt transmisia meciului dintre doua din cele mai bune teniZmene (Sharapova-Wozniacky) si au bagat -o pe Stephens cu o croata anonima! Numai din cauza ca Stephens este americana! Eu cred ca astia iau transmisiunile americane, le ies mai ieftine... iar in privintza spectacolului/nivelul sportului, who gives a f*ckin...whatever... :(

M-au suparat!

nu cred ca-i rogers-ul de vina
eu ma uit aici pe un post quebecois de sport RDS si-i aceeasi poveste, arata sloan cu martic acum
care meci nu-i rau nici asta, fie vorba intre noi

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #528 on: Friday 18 January 2019, 02:14:48 »
gata, a batut Maria, bravo ei, ma duc sa ma culc, poate visez cum o pénétrez salbatic in timp ce ea urla ca o dementa

noapte buna!

Offline Liliac

• Sr. Member
« Reply #529 on: Friday 18 January 2019, 02:26:01 »

gata, a batut Maria, bravo ei, ma duc sa ma culc, poate visez cum o pénétrez salbatic in timp ce ea urla ca o dementa

noapte buna!

Hahaha, din acelasi motiv as fi vrut s-o vad/aud  pe M.Sh. ca...termina* cu salbatacie...partida, numa' ca eu nu am alte canale (la TV) sa pot viziona.

* - in legstura cu "terminatul"...noa, cum o fi, asa sa fie...great minds things alike!
 ;) :embarrass:
« Last Edit: Friday 18 January 2019, 02:34:39 by Liliac »

Offline radu catalin

• Full Member
« Reply #530 on: Friday 18 January 2019, 10:28:41 »
eu tin cu sharapova

p.s. sint un porc, stiu

nu prea ai de ce sa fii gelos pe Grigore, cica ar fi cam insipida prin asternuturi. adica nu e deloc la fel de zgomotoasa ca pe teren. daca nu ma insel chiar Dimitrov ar fi zis prin ceva presa de can-can cand si-l disputau ea si cu Sirina acum cativa ani, cum ca Sharapova era total necuvantatoare cand duceau pionierul la ecluza.
...de-o fi una,de-o fi alta...ca romani suntem si noi...

Offline radu catalin

• Full Member
« Reply #531 on: Friday 18 January 2019, 10:30:13 »
E clar. mai trebuie sa vb despre mancare si am fwtat si topicul asta.  :grin:

Offline radu catalin

• Full Member
« Reply #532 on: Friday 18 January 2019, 10:40:22 »
un nou nume de retinut pe firmamentul tenisului feminin: Amanda Anisimova (poate voi ati mai auzit de ea, eu nu)
la 17 ani, fatuca asta a facut-o in foi de vitza pe sabalenka, nr 11 mondial. bravo ei, o cariera de urmarit

da, fata asta are tot ce-i trebuie ca sa ajunga in top. efectiv i-a predat o lectie de tenis Sabalenkai. Care Sabalenka, apropos si ea incepuse sa confirme abia anul trecut si era vazuta drept una dintre castigatoare la AO anul asta. a facut ce-a vrut ea de pe baseline, are atac, aparare, serviciu, plus un pokerface care ascunde un mental excelent. sa vedem totusi cum o scoate la capat cu Kvitova, pe care a batut-o anul trecut la IW, dar acum e un turneu de GS, e altceva.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #533 on: Saturday 19 January 2019, 00:33:04 »
Denis pare intimidat de cine e in fatza lui, greseste mult, face puncte cadou aiurea pt care Djoko nu munceste
sa speram ca-si va intra in mina si va da o replica mai serioasa intimidantului Djoko

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #534 on: Saturday 19 January 2019, 04:39:41 »
bravo, Simona merge mai departe.
Un joc curat, precis, cu 90% return, wow.
sa vedem raspunsul Serenei, va fi un meci greu dar pentru asta am ajuns aici.
Bafta.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #535 on: Saturday 19 January 2019, 08:07:05 »
bravo, Simona merge mai departe.
Un joc curat, precis, cu 90% return, wow.
sa vedem raspunsul Serenei, va fi un meci greu dar pentru asta am ajuns aici.
Bafta.

Tinand cont ca Serena doar ce a nascut si de varsta ce o are , Simona nu ar trebui sa fie chiar asa de mandra cand o va castiga.
Fuck you Columbus and your curiosity

Massther Clinic - Massage therapy

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #536 on: Saturday 19 January 2019, 08:45:07 »
parca ziceau niste oameni pe aici ca serenei i-au fost aranjate apele sa aiba traseu usor
ce traseu usor e asta unde intalnesti nr 1 mondial in 16-imi?

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #537 on: Saturday 19 January 2019, 11:38:50 »
parca ziceau niste oameni pe aici ca serenei i-au fost aranjate apele sa aiba traseu usor

Tu pui trecutul la prezent , una . Si a doua , nu Serenei i-au fost aranjate apele sa aiba un traseu usor ci tocmai invers . Vorbind la prezent , cat de greu i-ar fi uneia ca simona halep sa castige in fata serenei williams care e cu 10 ani mai hodoroaga decat simona si femeie cu articulatiile vatamate dupa o nastere. Pai sa fim obiectivi , halep ar trebui s-o faca zob de data asta pe serena .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #538 on: Saturday 19 January 2019, 18:05:50 »
amandoua surorile pe aceeasi parte ? moama, ce bulan.
ce e trist e ca in Simona nu mai crede multa lume ca se poate mentine acolo dat fiind caprele astea tinere care vin din urma.
Ai vazut ce parcurs au avut fiecare ? moama ce bulan.
Ok, n-au fost aranjamente ca vad ca asta te scormone, a fost numai noroc.

Santiago, shut the fuck up cu articulatiile tale.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline James Hetfield

• Hero Member
« Reply #539 on: Saturday 19 January 2019, 18:12:28 »
surorile williams au mai jucat una impotriva alteia in zeci de turnee de-a lungul anilor. de fiecare data a fost aranjat? wtf
pina una alta simona vad ca se tine bine, gurile rele ziceau ca o sa iasa din primul tur

eu de fapt voiam sa intreb daca stie cineva cind si la ce ora e meciul simonei cu serena, ca tot ce-am gasit pe net e ''a determiner''