Author Topic: Bravo Romania, tu fata!  (Read 153605 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dorel

• Hero Member
Re: Bravo Romania, tu fata!
« Reply #2160 on: Wednesday 23 January 2019, 19:04:21 »
Ghici cine e europarlamentara asta ?
Pusheen the cat

Offline Mihai Vasile

• Full Member
  • Un text beton
« Reply #2161 on: Wednesday 23 January 2019, 20:16:11 »
Ghici cine e europarlamentara asta ?

Maria Grapini, inconfundabila dupa aspect si gramatica.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2162 on: Wednesday 23 January 2019, 20:45:57 »
Scary !
Pusheen the cat

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2163 on: Tuesday 05 February 2019, 09:51:57 »
Direcția de Sănătate Publică București a recunoscut, marți după-amiază, că i-a eliberat parafă de medic lui Matteo Politi, italianul cu 8 clase care a pretins că este medic și a operat la 5 clinici private din Capitală. Parafa a fost eliberată pe data de 23 martie 2018 de către Biroul de Informatică şi Biostatistică Medicală din cadrul DSP București. "Conducerea instituţiei a demarat o anchetă internă şi a sesizat în conformitate cu prevederile legale în vigoare Comisia de disciplină de la nivelul DSPMB pentru analizarea modului în care funcţionarul public din cadrul biroului mai sus menţionat a soluţionat solicitarea domnului Matteo Politi", precizează DSP București.

[/size]
Pusheen the cat

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2164 on: Wednesday 06 February 2019, 08:52:02 »
Falsul medic italian a fost prins de polițiștii de frontieră când voia să plece din România, călătorind cu un tren spre Budapesta. "Nu a opus rezistență când a fost reținut", au afirmat reprezentanții Poliției de Frontieră. Italianul ar urma să fie adus în București și audiat la Secția 4 Poliție, au declarat pentru HotNews.ro reprezentanți ai Poliției Capitalei
Nu a opus rezistență când a fost reținut", au declarat reprezentanții Poliției de Frontieră.
Comunicatul Poliției Române de FrontierăPoliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Curtici, judeţul Arad, au depistat un cetăţean italian căutat de autorităţile române într-un dosar de înşelăciune.
  • În data de 6.02.2019, ora 6.11, la Punctul de Trecere a Frontierei Curtici (feroviar), I.T.P.F. Oradea, s-a prezentat pentru a ieşi din ţară, călătorind ca pasager într-un tren Inter Regio, pe relaţia Bucureşti - Budapesta, numitul M. P., în vârstă de 38 de ani, care la controlul de frontieră s-a legitimat cu un paşaport italian.
  • În momentul efectuării verificărilor specifice, poliţiştii de frontieră au constatat că pe numele persoanei era emisă o alertă, având ca obiect punerea in aplicare a unui mandat de aducere emis de către autorităţile române, persoana în cauză fiind cercetată într-un dosar de înşelăciune.
  • Cetăţeanul italian urmează a fi predat în cursul zilei unei echipe operative din cadrul Poliţiei Române, în vederea luării măsurilor legale ce se impun.
« Last Edit: Wednesday 06 February 2019, 08:53:16 by Dorel »
Pusheen the cat

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #2165 on: Wednesday 06 February 2019, 11:36:07 »
scary !
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2166 on: Wednesday 06 February 2019, 13:56:41 »
Iti dai seama de ironie ? Un impostor italian “ii face” pe impostorii romani din clinicile de infrumusetare ! That is really funny ! Karma tata !
Pusheen the cat

I Translate it

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2167 on: Wednesday 06 February 2019, 23:00:10 »
Cum s-au prins colegii dintr-un spital privat că este ceva suspect cu Matthew Mode (Matteo Politi, pe numele real)La cea mai recentă dintre operații, într-o clinică în care opera pentru prima dată, asistentele au remarcat că nu știa să-și pună mănușile si să se spele corect pe mâini.
„La un moment dat, a ajuns și la spitalul Monza. În momentul în care a intrat în sala de operație, urma să facă o înlocuire de implant mamar, asistentele și-au dat seama că ceva nu e în regulă. El nu ținea mâinile în sus, așa cum le țin toți chirurgii după ce se spală și se sterilizează pe mâini.
Așa că au avut suspiciuni și au început să investigheze cine este Matthew Mode?”, a povestit Cătălin Tolontan, în Deșteptarea.
Pusheen the cat

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #2168 on: Thursday 07 February 2019, 04:19:38 »
Ce-ți mai place bârfa, bănățene!
Daca n-ar fi social media, te-ai spânzura de lampa, este?
Bad karma.
Bucurati-va!

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #2169 on: Thursday 07 February 2019, 06:57:24 »
Ce-ți mai place bârfa, bănățene!
Daca n-ar fi social media, te-ai spânzura de lampa, este?
Bad karma.

E un altfel de barfa care-i place lui Dorel . El nu barfeste tragand concluzii , el vine cu stirile copiate care seamana mai mult cu a baga intrige ( mai rau decat barfa )decat cu o barfa oarecare
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2170 on: Thursday 07 February 2019, 07:38:05 »
Batrane,  tu vorbesti care bagi pe zi 20 de linkuri ? Vezi mai bine de parul din ochiul tau mai intai !
Pusheen the cat

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #2171 on: Thursday 07 February 2019, 09:53:08 »
Korek, Santi, e intrigant și pus pe rele.
Ține dosare ca sa dea in gat forumistii.
La job.
Bucurati-va!

Offline Rufus

• Hero Member
« Reply #2172 on: Thursday 07 February 2019, 10:22:22 »
culmea chirurgiei estetice:

nu numai sânii sunt falși ci și doctorul!  :yes:
"Aquilla non capit muscas"

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2173 on: Thursday 07 February 2019, 10:27:20 »
Pai cine isi permite liposuctie, ori rinoplastie ori implant de sani ? Clar doar pitipoancele si vedetele din tara impostorilor
Pusheen the cat

Offline crina-ca

• Sr. Member
« Reply #2174 on: Thursday 07 February 2019, 10:45:02 »
culmea chirurgiei estetice:

nu numai sânii sunt falși ci și doctorul!  :yes:

După vizita la chirurgul italian, două vedete, Sorana ZeceChileȚâța și Adriana ÎnveleștemăcuBuzaTa, vorbeau la un cocktail:
– Auzi, fatăh, eu am trei țzâțe!
– Du-te-n pwoola mea!!!

Some days you're the bug and some days you're the windshield

Offline Mărioara

• Hero Member
« Reply #2175 on: Thursday 07 February 2019, 12:10:17 »
Pai cine isi permite liposuctie, ori rinoplastie ori implant de sani ? Clar doar pitipoancele si vedetele din tara impostorilor

Da tu ce pana mea faci cu banii din bracinariu? Ti-i pui perna in cosciug?
Bucurati-va!

Massther Clinic - Massage therapy

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #2176 on: Thursday 07 February 2019, 12:35:26 »
Da tu ce pana mea faci cu banii din bracinariu? Ti-i pui perna in cosciug?
cosciugul cu perna e scump. Cand pleci la un asa drum, nu mai ai nevoie de sofisticaturi.
Mai bine cu paie ca tine si de cald.
I will never forget the anger of the adults in the room when I said this, they wanted to believe so badly they were willing to forgot all sense of rational and critical thinking.

Offline James Hetfield

• Hero Member
    • http://www.metallica.com/index.asp
« Reply #2177 on: Thursday 07 February 2019, 12:59:10 »
am facut un experiment si am incercat sa vad daca apa sta pe corpuri sferice: am incercat sa pun apa pe o bila de ping pong, nu statea apa, apoi am incercat cu o minge de fotbal, nu statea apa nici pe asta, apoi am incercat cu o minge mare de plaja si nu statea apa nici pe asta
clar ca n-are cum sa stea apa agatata de ceva sferic, deci e o singura concluzie posibila: PAMANTUL E PLAT ! mi-a luat mult timp sa ma conving insa in fata evidentelor ma dau batut si accept

p.s. saru'mana boierule, am primit marfa, mare om, mare caracter!
daca femeile ar sti cît costa un autobuz, nu s-ar mai uita dupa barbatii cu Porsche

sint un om important: am functie de conducere

Offline fenderguitars

• Hero Member
  • Use It.
« Reply #2178 on: Thursday 07 February 2019, 13:05:40 »
am facut un experiment si am incercat sa vad daca apa sta pe corpuri sferice: am incercat sa pun apa pe o bila de ping pong, nu statea apa, apoi am incercat cu o minge de fotbal, nu statea apa nici pe asta, apoi am incercat cu o minge mare de plaja si nu statea apa nici pe asta
clar ca n-are cum sa stea apa agatata de ceva sferic, deci e o singura concluzie posibila: PAMANTUL E PLAT ! mi-a luat mult timp sa ma conving insa in fata evidentelor ma dau batut si accept

p.s. saru'mana boierule, am primit marfa, mare om, mare caracter!

cum bre sa stea apa pe bila daca nu o invarti ?  apucate-se si invarte mingiile alea, sa vezi cum sta. Lucru mare.
enjoy it !

Offline Dorel

• Hero Member
« Reply #2179 on: Thursday 07 February 2019, 16:17:07 »
Prima ministra Veorica poarta haine see-through
Pusheen the cat