Author Topic: Apel la toti userii  (Read 4129 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline santiago

• Hero Member
Re: Apel la toti userii
« Reply #180 on: Friday 05 June 2020, 16:09:38 »
Tu esti doctor in sud-americance. Indubitabil.

Hai sa-ti spun o chestie , la modul serios vorbind . Din multe pucte de vedere , romancele ar fi mult mai de preferat decat sud americancele . Exista totusi ceva cu minus in romancele nostre . Fiind crescute si educate  in societatea cu proprietate de stat ( comunista) , au in mintea lor un "sambure" de superioritate si asta pe mine ma tinut distant de romance . Culmea e ca multe isi arata "coltii superioritatii" inainte de a te cunoste . In afara de faptul ca sunt multe exprimari pe care nu le inteleg sigur si de multe ori trebuie sa merg la dex sa vad ce a vrut sa spuna romancuta noastra , nu ar fi motive sa-si dea aiere de superioritate in fata mea . E ceva care nu pot sa inteleg de ce unele se comporta asa , desi se casatoresc cu arabi si alte natii iar ca sa am o sudamericanca nu a trebuit sa depun  nici un efort si daca era de nivelul uneia din Play Boy . Poate cineva ma lamureste , inca sunt nedumerit , nu am putut sa inteleg asta .
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline janine

• Hero Member
« Reply #181 on: Friday 05 June 2020, 19:10:00 »
Ia uite ca si-a luat-o santiago in locul meu.

Asa da cavaler! (nu mai exista oameni din astia, chapeau!)

Offline gabi200

• Hero Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #182 on: Saturday 06 June 2020, 08:38:57 »
@i_ideea cu totii avem preferinte, ne place mult de x sau mai putin de y. Ideea topicului wra sa fim mai ingaduitori daca se poate, daca nu pentru ceilalti, pentru noi, fiindca avem o varsta la care sanatatea (mintala) conteaza si mai e o idee buna sa ne certam pe forum.
Chiar daca nu iti place de o persoana, aminteste-ti ca cei care scriu frecvent aici cu bine si cu rau nu fac teatru de papusi pentru entertainmentul celor care nu scriu, ci numai citesc. Daca esti singura e si mai important sa nu te inraiesti de la stres.

@santiago mersi pentru idei, nu sunt Fecioara, numai am venis in Fecioara (aka loves by criticizing, fixing, repairing amd making order. Not fun :)
It is only the man who has lost everything who understands that he is not what he has lost but something much greater.

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #183 on: Saturday 06 June 2020, 08:49:55 »

@santiago mersi pentru idei, nu sunt Fecioara, numai am venis in Fecioara (aka loves by criticizing, fixing, repairing amd making order. Not fun :)

Ma miram eu sa fi scapat nemaritata !
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline Giuchici

• new users
« Reply #184 on: Saturday 06 June 2020, 10:36:39 »
Draga deea,e imposibil sa te placa toti sau sa ii placi pe toti
Iti dai seama ce orgie ar iesi?

Offline gabi200

• Hero Member
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #185 on: Saturday 06 June 2020, 12:39:23 »
domnule, esti din grupul ala din 2002? :) ai sesizat ironia nickname-ului?
It is only the man who has lost everything who understands that he is not what he has lost but something much greater.

Offline Giuchici

• new users
« Reply #186 on: Saturday 06 June 2020, 14:33:19 »

Am sesizat si o s-o sesizez pentru incitare la orgie.

Gabi ,te rog, nu mi te mai adresa cu "domnule" ,nu am ajuns ministrul Canadei (inca) ,pe tine te las sa ma tutuiesti ,spune-mi simplu Giu ,am trait pe aceleasi pozitii geografice  cindva , si sunt mai mare decit tine cu vreo 2 anisori.

https://www.youtube.com/watch?v=vLj8IcQ1RK8

I Translate it

Offline Rufus

• Hero Member
« Last Edit: Saturday 06 June 2020, 20:17:38 by Rufus »
"Aquilla non capit muscas"