Author Topic: Adrian Copilul Minune si PSD  (Read 910 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zet

• new users
Adrian Copilul Minune si PSD
« on: Monday 14 April 2008, 00:01:37 »
Manelistul Adrian Simionescu, arhicunoscut drept Adrian Copilul Minune, candideaza din partea PSD pentru un post de consilier in localitatea in care locuieste, Stefanesti, Ilfov, a declarat pentru NewsIn liderul PSD Ilfov, Gabriel Oprea. "Adrian Copilul Minune locuieste in Stefanesti si are sustinerea comunitatii", a spus Oprea.
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-2791597-adrian-copilul-minune-candideaza-din-partea-psd-pentru-post-consilier-stefanesti-ilfov.htm

:037:
I am what I am because of what we all are

Offline tornado_old

• Hero Member
Rãspuns: Adrian Copilul Minune si PSD
« Reply #1 on: Monday 14 April 2008, 00:08:54 »
 Sindromul Becali afecteaza tot mai mult intelectualul de pe tacla.

Ca sa fi consilier la primarie intr-o comuna tiganeasca probabil ar trebui sa ai doua facultati sa fii trilingv si sa fii mai sec ca un vin de la saq.

Ce dracu, mai? Daca le face drum si nu darama turnuletzele e ideal !

Io-l votez !

Offline zet

• new users
« Reply #2 on: Monday 14 April 2008, 00:21:08 »
sorry n-a vrut sa fie un atac la intelectualitate. :040:
I am what I am because of what we all are

Offline santiago

• Hero Member
« Reply #3 on: Monday 14 April 2008, 00:39:40 »
Manelistul Adrian Simionescu, arhicunoscut drept Adrian Copilul Minune, candideaza din partea PSD pentru un post de consilier in localitatea in care locuieste, Stefanesti, Ilfov, a declarat pentru NewsIn liderul PSD Ilfov, Gabriel Oprea. "Adrian Copilul Minune locuieste in Stefanesti si are sustinerea comunitatii", a spus Oprea.
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-2791597-adrian-copilul-minune-candideaza-din-partea-psd-pentru-post-consilier-stefanesti-ilfov.htm

Bine bine,el are dreptul sa ceara,are dreptul sa candideze.Ar fi discriminatoriu sa i se spuna lu adrianush bebelushu miracul_os,ca nu poate candida.Un contracandidat de valoare ar fi solutia,cine il contracandideaza?
Fuck you Columbus and your curiosity

Offline sflorin

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: Monday 14 April 2008, 01:43:59 »

are priza la oamenii care adora manelele ! mai ales acolo in zona stefanesti !
mare lucru daca n-o iesi cu voturi multe ?!
deh, suntem o tara de manelisti !

Offline ioana

• Sr. Member
« Reply #5 on: Monday 14 April 2008, 05:29:21 »
Ce dracu, mai? Daca le face drum si nu darama turnuletzele e ideal !

Io-l votez !
Da-i bataie! :)

Ideea e ca, daca eu as fi Geoana, as avea niste standarde pentru candidatii partidului meu. Da' daca Vanghelie era sa fie nominlizat pentru primaria Bucuresti...
Gandesc ca-s un pic ariana, rasista, nationalista, xenofoba. Nu gasesc termenul corect. Adica ce, las' sa aiba toata lumea reprezentanti in politica!

Stiati ca un ungur s-a inscris in PRM, nu? E veche.
i can and i will