Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Taclaua Québec.Ro / Re: era sa raman fara visine
« Last post by fenderguitars on Today at 11:23:24 »
N-am baut dar daca e brandy real atunci nu e bun. Trebuie folosit alcool curat fara alte gusturi sa se simta distinct gustul visinei. Alcoolul din brandy are niste gusturi streine, de la fructele din care s-a facut (foarte apreciate de localnici dar ciudate pentru mine, imigrantu'). Prefer sa cumpar alcool pur de 70 de volti de la LCBO si sa-l aduc la 40 cu apa.
n-are treaba visina ca e din cirese amare si cred ca au scapat si un pic de bluberry, treaba lor reteta lor, bautura mea pentru fete.
Ia o sticla pentru fata ta, o sa-i placa.
Atentie sa nu confunzi cu cherry whisky, aia e alta chestie.
2
Taclaua Québec.Ro / Re: Netflix
« Last post by fenderguitars on Today at 11:16:44 »

Cica sfarsitu e cam aiurea :))
shit
cineva a vazut SFARSITUL ?
3
Taclaua Québec.Ro / Re: C.L.
« Last post by fenderguitars on Today at 11:15:56 »
cum bagi la ,,mititica,, ca sa te razbuni istoric ....parca si TU ai fost platit de cei care au avut incredere in tine......cum stai cu conversatia??? .....
conversATIa e buna,,,,vad ca te PRICEPi de cand aSCULTAI LA telfoANE......PLATIT !!!/ iti lipsesc castile pe URECHI ???
plutoniere, tie dor de DOSARE ???!!
4
« Last post by fenderguitars on Today at 11:12:43 »
are la walmart, e la sectiunea pentru romanii beuturisti. Apa e la doua rafturi distanta, in 5 minute ti-ai luat tot kit-ul. Care vrea arome, trebuie sa mearga la cosmeticale sa-si ia pasta de dinti. Cea mai rentabila calitate/pret e Colgate.
5
« Last post by qwerti on Today at 10:58:10 »
Salamander, Bron, seriale detectiviste nordice, mult mai bune decit majoritatea US. Si UK sint in general bune, dar n-am mai vazut nimic in ultimul timp.
6
« Last post by qwerti on Today at 10:55:05 »
Ce ochi ageri am, ete ca kiwinata sau mangonata nu m am gindit sa fac, ca dudele le a mincat ratonii pe toate.

Ce idee fantastica :)) Dudanata n-am facut niciodata - nici nu cred sa fac, la cit de greu se culeg dudele, prefer sa le maninc natur.

Agno, ce alcool de 70 cumperi tu? Eu am gasit max 45 la LCBO, plus ca e in sticla de plastic. Altfel, sint niste scumpeturi la volume mai mari, dar cu cit e mai simplu si fara gust cu atit mai bine.
7
Taclaua Québec.Ro / Re: C.L.
« Last post by scorpion on Today at 10:25:50 »
vorbesti din experienta...,, de pe vremea cand eRAI PLATIT !!!

cum bagi la ,,mititica,, ca sa te razbuni istoric ....parca si TU ai fost platit de cei care au avut incredere in tine......cum stai cu conversatia??? .....
8
« Last post by crina-ca on Today at 09:30:11 »
conform imdb 87% din cei care-au vazut filmul au luat tzeapa

Cica sfarsitu e cam aiurea :))
9
Taclaua Québec.Ro / Re: Despre parale ....
« Last post by Rufus on Today at 09:03:14 »
nu ma costa nimica sa stau noaptea pe forum :) 

dac-ai sta la job in timpul asta chiar ai putea sa bagi ore suplimentare sa-l bati pe Agno, zic si eu noh
10
« Last post by Rufus on Today at 08:59:41 »
How It Ends, excellent movie, review-uri positive-  bineinteles - e cu Forest Whitaker, deci mergi la sigur.
Productie Netflix 2018.

conform imdb 87% din cei care-au vazut filmul au luat tzeapa

e cumva inspirat din tineretea revolutionara a lu' Obama?

ca in cazul asta stiu raspunsul
Pages: [1] 2 3 ... 10