Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Taclaua Québec.Ro / Re: Bitch don't like niggas
« Last post by corolla on Today at 18:57:12 »
calci pe ei in metrou, adica pe cozile lor.
2
Știu! L-am luat din St. Petersburg Florida, Sun N Sand

6255 Gulf Blvd, St Pete Beach, FL 33706, USA

Am vrut unul sa nu fie prea lung, sa ma bronzez, am probleme cu psoriazisul, cred ca tot de la stres.

catedata ii bine sa-ti dai frau si sa livi big.
bravo!
3
Știu! L-am luat din St. Petersburg Florida, Sun N Sand

6255 Gulf Blvd, St Pete Beach, FL 33706, USA

Am vrut unul sa nu fie prea lung, sa ma bronzez, am probleme cu psoriazisul, cred ca tot de la stres.
4
Mi-a placut Trump la inceput, a fost singurul care a reusit s-o puna la pamant pe Hillary, cred ca pentru asta isi merita mandatul
5
cre' ca era o cafa da gimineata,
uite-ma aicea la plaja in costum da baie, in 2010 la Varadero in Februarie si in 2017 in August la Florida...
cre'ca am pus cam 10 kile shi nu da muschi  :grin: :grin: :grin:

Kilogramele mai treaca mearga, dar ai schimbat si slipul! Cam exagerezi cu cheltuielile...
6
Bill Gates Jumps Over Chair

https://www.youtube.com/watch?v=KxaCOHT0pmI

Bill Gates demonstrates his chair jumping skills in front of Connie Chung.

Stiti faza asta cu Bill Gates ?

7
Sa se mai desgrășe olecuță.
Nu trebuie înfometare, trebuie reglate rotitele hormonale de la o vârstă încolo.
8
Taclaua Québec.Ro / Re: Bitch don't like niggas
« Last post by James Hetfield on Today at 16:31:36 »
e voie la Toronto cu cainele in autobuz?
intreb serios, pt ca la montreal nu e voie decat pt persoanele cu deficiente de vedere care au caini de acompaniament special antrenati in acest scop
in rest nu e voie cu nici un fel de animale decat daca sint inchise intr-o cusca speciala pt transport si publicul nu risca sa fie muscat, zgariat etc
9
la multi ani, dorele!
sa fii sanatos si la punga gros
nu-ti fa probleme cu kilogramele puse din 2010 incoace, arati foarte bine la aproape 50 de ani
10
Bravo!

Când mai vii în România, îți recomand argila albastra de Râciu. Poți să comanzi și de acolo.
Face minuni și cu sănătatea, și cu greutatea.
Pages: [1] 2 3 ... 10