Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Taclaua Québec.Ro / Re: La ceas aniversar
« Last post by Mihai Vasile on Today at 00:01:10 »
Nu vreau sa imi fac familie cu tine.

Nici eu, ideea de a te fute imi provoaca spasme existentiale.

2
Taclaua Québec.Ro / Re: Octombrie 17, 2018
« Last post by Mihai Vasile on Yesterday at 23:56:57 »

Am onoarea sa descopar prima greseala la MV.

Asa e, pastele ma-sii de autocorrect, mai scapa cate una neromaneasca.
3
Taclaua Québec.Ro / Re: Despre parale ....
« Last post by Mihai Vasile on Yesterday at 23:53:44 »
imi vine greu sa cred ca nu te-ai prins. Am facut intentionat doua greseli. In mintea ta, ai avut totusi o ezitare, dar ai mers pe ideea ca nu stiu ce scriu. mcpmdr...

Te prinzi la poante greu, sigur esti din vestul romaniei.

Poantele tale sunt asa subtile ca i se scoala omului parul din nas de emotzii intelectuale. Hohotul de ras starnit a cutremurat rotatzia pamantului si a trantit vreo doi satelitzi GPS direct peste NASA, asa, sa se invetze minte sa mai publice poze cu pamantul rotund.

Despre celalalt presupus mamifer (desi aduce mai mult a Euglena Viridis) care si-o cauta cu lumanarea nu mai zic nimic, il las sa studieze fizica particulelor elementare, ador sa vad momentul cand o sa inceapa sa ne tzina lectzii la subiect.
4
glumim noi da' incet-incet ajungem de rasul curcilor (aka mileniali, antropologi si alti scribofili sponsorizati)

cu arecu' a ajuns probabil o rusine sa mai spui ca ai pregatire de inginer, ata ete

de muzicantii aia vechi nu stiu ce sa zic, acum e o alta lume cu energii noi, ce-a fost s-a dus si gata. Eu ii astept p-aia tineri cu muzica lor fara sustineri de la asociatii si ministere. Daca-s din RO bine, daca nu iarasi bine, muzica n-are nationalitate
5
arec le canta pe alea vechi, Banica e in suspans, merg sa-i vad trupa aia noua.
La Compact ma duc sa vad daca ii mai merg degetele lu Ciuci, ca Walterica a cam dat-o de gard. Aia e, imbatranim cu totii.
La directia 5 nu mai merg ca nu mai am bani. Poate ma imprumut la corolla de niste lovele ca ala are de la nevasta.
6
« Last post by fenderguitars on Yesterday at 23:22:28 »

Sfetnic (sfatuitor, consilier) boule, nu sfeshnic (suport de candela). Na ca nu m-am putut abtzine.

imi vine greu sa cred ca nu te-ai prins. Am facut intentionat doua greseli. In mintea ta, ai avut totusi o ezitare, dar ai mers pe ideea ca nu stiu ce scriu. mcpmdr...

Te prinzi la poante greu, sigur esti din vestul romaniei.
7
« Last post by janine on Yesterday at 23:17:58 »

Declare ca m-am plictisit de gramatica, de acum puteti scrie “mortii matii” fara frica, nu va mai corecteaza nimeni.

Am onoarea sa descopar prima greseala la MV.
8
« Last post by janine on Yesterday at 23:14:24 »
Eu sint convins ca as avea un weekend nemaipomenit cu aproape oricare din voi, maritimul included, singura exceptie fiind grupi, am asa o calitate chiar beat manga fiind sa ma abtin sa atac subiecte delicate, si vorba lui agno, daca nu avem nimic de impartit, plus neavind cu ce sa ma laud, averi si acareturi, probabil ca ne v om simti bine. Aci cu v om asta nu sint sigur, maritimul ma piate corecta daca e cazul fara sa ma supar

Aia e secretul: "un weekend nemaipomeint cu oricare dintre noi (avem onoarea!), dar specifica: "SEPARAT!", ca daca ne adunam toti... bani de bail ai?
9
« Last post by Agno on Yesterday at 21:42:31 »
Auzi ma Horache, tu cred ca te privesti si pe tine in oglinzile alea de balci pe care le tii sub pardesiul ala cu care umbli si la 30 de grade ...

Asta trebuie sa fie oglinda ta personala, pemtru pensat parul din nas.

Na ca nu m-am putut abtzine.

Cand ti s-a spus ca esti precoce, s-au referit la ejaculare.
10
« Last post by Mihai Vasile on Yesterday at 21:35:57 »
ar fi misto sa le faca zi lumina la aia de jos ca sa nu-i mai lase sa gandeasca. Noaptea e un feshnic bun, fara sfeshnic, ramai fara idei.

Sfetnic (sfatuitor, consilier) boule, nu sfeshnic (suport de candela). Na ca nu m-am putut abtzine.

Pages: [1] 2 3 ... 10