Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Taclaua Québec.Ro / Re: Politica americana
« Last post by Mihai Vasile on Today at 14:00:08 »
doar e cel mai constipat și de kkt user, niciodată vreo glumă sau ceva interesant, doar foarte ocazional ceva idei culese en-gros din presa warmongerilor, in rest numai spume

Asa e domnu' Mufus, mi-au mai spus si alti forumisti in public si privat. Mor de placere cand vad cum va tavalitzi cu spume la gura si cum va indesatzi scheletele prin dulapuri, doar-doar nu s-or mai vedea.

Cat despre caini, se vede ca n-ati avut nici unul pe aici asa ceva. Disciplina este esentiala daca vrei sa fii stapan de caine si nu vrei sa ai un caine stapan de om. Si culmea este ca disciplina il face fericit pe animal, ii face sa se simta util si combate cel mai mare dusman al cainilor care nu presteaza pe la o stana: plictiseala. Ceea ce v-ar trebui si voua, maidanezi de forum, adica disciplina si bun simtz, sau un stagiu la stana la dat m**e la lupi.
2
« Last post by Rufus on Today at 12:17:32 »
Săracu catel  :( 
Cred că faci militărie cu el cam așa
Bieții pui!
https://m.youtube.com/watch?v=8_UwgQr0A6g

cred că se pișă cățelu' ăla pe el la greu fiindu-i mai apropiat și cunoscându-l da' dobitocu' ignoră mesajul non-verbal și continuă să creadă că-n felul asta îi arată iubirea

doar e cel mai constipat și de kkt user, niciodată vreo glumă sau ceva interesant, doar foarte ocazional ceva idei culese en-gros din presa warmongerilor, in rest numai spume
3
Taclaua Québec.Ro / Re: МУЙЕ PSD
« Last post by nasti on Today at 11:59:23 »
Asta-i fleac. Am auzit de caruta cu GPS si senzori de parcare!

https://www.click.ro/news/national/un-taran-din-sambureni-si-pus-gps-si-senzori-de-parcare-la-caruta-video

Da, am auzit si eu de caruta asta... Pana la urma, nemernicii de politisti tot i-au gasit pricina, l-au amendat pe nenea carutasu' ca ii expirase ITP-ul la cal... :)
4
« Last post by fenderguitars on Today at 10:32:21 »

Am intrat in UE , am intrat in NATO . Daca coruptia din Romania  ar fi fost in dezavantajul UE si NATO , cu siguranta ca PSD si mascaricii lor nu ar fi existat . Acesti indivizi din acest partid caruia ii tragem noi m**e , nu sunt altceva decat perdeaua dupa care se ascund occidentalii cand jefuiesc Romania si vor fi acolo sa ia m**e pana nu va mai fi aur in Rosia Montana , Gaz in Marea Neagra si nici fonduri de la FMI.
Poti sa scrii matale cat vrei si unde vrei. Cine trebuie, n-o sa inteleaga niciodata nimic si or sa ramana vesnic bucurosi cu plancardele lor de de zi cu zi.. 
era o vorba cainii latra, caravana trece.
5
« Last post by Agno on Today at 10:30:20 »
6
« Last post by Agno on Today at 10:23:28 »
Fermierul are tractor cu GPS ! Woww ce departe am ajuns !

Asta-i fleac. Am auzit de caruta cu GPS si senzori de parcare!

https://www.click.ro/news/national/un-taran-din-sambureni-si-pus-gps-si-senzori-de-parcare-la-caruta-video
7
« Last post by santiago on Today at 10:03:16 »
 Incurcate sunt caile Domnului , cai pe care romanii nu au reusit si nici nu vor reusi sa le descurce vreodata.
 Ii tragem m**e lui iliescu , tragem m**e psd-ului , fara sa ne intrebam daca nu cumva au ajuns sa le placa .

Cum vad eu PSD-ul si Dragnea ?

PSD-ul zilelor noastre , seamana cu mafia italiana care arestata de Mussolini a fost pusa in libertate de americani , dupa terminarea razboiului.
 Mussolini a fost dictatorul care ii dorea raul italiei , fapt pentru care au salvat-o de la acest rau americanii.
 Am intrat in UE , am intrat in NATO . Daca coruptia din Romania  ar fi fost in dezavantajul UE si NATO , cu siguranta ca PSD si mascaricii lor nu ar fi existat . Acesti indivizi din acest partid caruia ii tragem noi m**e , nu sunt altceva decat perdeaua dupa care se ascund occidentalii cand jefuiesc Romania si vor fi acolo sa ia m**e pana nu va mai fi aur in Rosia Montana , Gaz in Marea Neagra si nici fonduri de la FMI.
8
« Last post by Dorel on Today at 08:54:33 »
Fermierul are tractor cu GPS ! Woww ce departe am ajuns !
9
« Last post by Dorel on Today at 08:39:02 »

Protestul fermierilor din Apahida, care au scris pe un deal un mesaj obscen la adresa PSD preluat de la românii din străinătate, se extinde în judeţul Cluj. Sâmbătă, mai mulţi prieteni s-au adunat în satul Sâmboleni, unde au scris cu tractorul lui Sorin Botiş pe un câmp mesajul VĂ VEDEM, îndreptat spre Bucureşti.
10
Taclaua Québec.Ro / Re: Fapturici
« Last post by Mărioara on Today at 06:43:15 »
Cum sa fie părăsite, Dorele? Ie-am luat de la păsărari, am dat bani pe ele.
Le fac curat, cum sa miroasă niste gămălii de pasarele?
Sunt atât de mici când le iei in mana, câteva grame.

Guriță canta  :) 
E băiat.
Pituț și Dunguța mai vedem.
Pages: [1] 2 3 ... 10