Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Taclaua Québec.Ro / Re: Despre parale ....
« Last post by Agno on Yesterday at 23:04:36 »
Pentru astia mici sa asamblezi ceva de la IKEA pare mai fun decat sa completezi un puzzle.

2
Taclaua Québec.Ro / Re: Grupi, dear...
« Last post by Agno on Yesterday at 22:18:40 »
E mai rau decat H0rus?

Ihi. Grupalu traieste in lumea lui cu personaje de Haloween. Tu esti un trol realist, care stie ca Pamantul e rotund.
3
« Last post by Mihai Vasile on Yesterday at 21:57:59 »
E mai rau decat H0rus?
4
Tehnica o problema? Exista o explicatie. / Re: IPTV
« Last post by Iugin2 on Yesterday at 21:24:13 »
... cu IP de RO altfel nu merge, eu asa am pus si merge excelent. Zero lei, zero CAD, zero USD!
Ai gasit pe undeva IP de RO la zero lei , zero dolari ? Sau zero absolut se referea doar la "abonamentul" RDS ?
5
Taclaua Québec.Ro / Re: Murii forumul?
« Last post by Ronin on Yesterday at 19:03:07 »
I5 a fost mereu oribil. Dar eu f rar merg pe I5. Mai mult in Eastside imi fac veacul, I90 si 405. Care au devenit de cosmar.
Pai din Redmond, in Bellevue pana in Renton e tot IT-ul, normal ca s-a umplut. In alta ordine de idei, tare frumos e pe 90 prin Snoqualmie Pass.
6
Taclaua Québec.Ro / Re: Topic despre sex
« Last post by garlic on Yesterday at 19:02:05 »
Daca mai e o gaura de masurat dupa "black" inseamna ca e pt cai :))) .Sau "once u go black u'll never go back" o fi un mit fals?
mitul asta merge impreuna cu celalalt, precum  ca cei inalti o au si supersized, adica lunga.
7
Taclaua Québec.Ro / Re: Mega Millions ori Lotto Max
« Last post by Ronin on Yesterday at 18:58:23 »
Power Ball are premiul de numai 620 de milioane USD, nu merita oboseala...  :educated:
Se duce si ala pe la 1 miliard, acum inainte de Thanksgiving si cea mai importanta perioada de vanzari (Black Friday, Cyber Monday) au scos banii de la populatie, manareala pe fata.
8
« Last post by garlic on Yesterday at 18:57:40 »
grupy isi facuse forum pe Wikipedia , a incercat distrugerea in masa si pe celalt forum, romani in Canada, parca.
e beton omul asta.
9
si ca sa fie clar nu ma deranjeaza ca vin ma deranjeaza ca minte ca spune ca inu putea sa cumpere paine cand mergea la magazin ca copii lui nu puteau merge la scoal...etc
cititi articolul sa vedeti ce minunatii spune si a plecat din romania acum 3 luni
Pai a fost scolit/instruit ce sa spuna, el este la furat si a fost adus aici prin altii, totul este super bine organizat, nu sunt deloc dezorganizati tiganii, numai noi credem ca ei sunt prosti. Sunt adusi aici, beneficiaza de sprijin, material, logistic si tot asa. Nu m-ar mira sa fie un articol platit, au dat bine la ceva avocat/activist coibecos, a scis ala o poveste de numa-numa.
10
Taclaua Québec.Ro / Re: Mega Millions ori Lotto Max
« Last post by garlic on Yesterday at 18:54:48 »

Am gasit alt 3rd party. Mega milions sau power ball? La care am voie sa joc :) ?
ai cautat mult? unde e?
Pages: [1] 2 3 ... 10