Author Topic: caut  (Read 3001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline raduroca

• new users
caut
« on: Wednesday 13 September 2017, 16:12:14 »
Proaspat separat caut o femeie pentru prietenie de virsta apropiata,eu 48 luna trecuta.

Offline garlic

• Sr. Member
  • keizoku wa chikara nari
Re: caut
« Reply #1 on: Friday 22 September 2017, 11:36:52 »
nu cauta, atita timp cit esti proaspat. trebuie doar sa suspini si vin ele.
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline raduroca

• new users
« Reply #2 on: Friday 22 September 2017, 14:37:56 »
Am suspinat destul 1 luna ajunge am slabit 8 kg. totul are o limita.raduroca@hotmail.com sau 514 979-4705.

Offline vali irlanda

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #3 on: Saturday 23 September 2017, 06:36:45 »
Omu pune suflet.

Offline Vocemifaizdelirar

• Newbie
« Reply #4 on: Saturday 23 September 2017, 07:39:27 »
Divorțul este o realizare, nu un esec. Esti pe un drum bun.

Offline hercule

• Jr. Member
  • **
« Reply #5 on: Saturday 23 September 2017, 16:08:46 »
Am suspinat destul 1 luna ajunge am slabit 8 kg. totul are o limita.raduroca@hotmail.com sau 514 979-4705.

Jeez, omule, patenteaza ideea  :educated:, si daca doar din suspine reusesti sa-i faci si pe alti/altele sa dea jos 8 kile intr-o luna  :laugh:, te-ai scos, vei fi mai bogat ca nenea ala de la plaiul cu boi, inconjurat doar de iepurasi unul si unul (sa-mi trimiti si mie vreo iepuritza de-aia cand te-oi ajunge, sa nu ma uiti, ca ti-am dat ideea de prea-marire  :evil:!!!). Pana atunci, bafta pe tacla!

Offline raduroca

• new users
« Reply #6 on: Saturday 23 September 2017, 21:00:48 »
Hercule parerea mea este ca esti un GUNOI de om

I Translate it

Offline crsv

• Jr. Member
  • **
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #7 on: Saturday 23 September 2017, 21:23:05 »
hercule era renumit pt muschi mari si minte putina  :laugh: de educatie nu are rost sa mai vorbim ...

Offline garlic

• Sr. Member
  • keizoku wa chikara nari
« Reply #8 on: Sunday 24 September 2017, 11:26:37 »
Radule, pune si tu o poza model de femeie preferata, preferinte fizice sa stie femeia daca suna sau nu. Eu am o vecina mai singura dar in ultimul timp nu e multumita de ea si citeva kg in plus. Hai noroc! Hercule e un glumet, poate chiar femeie si te pune la incercare.
Dar daca tu ma imblanzesti, vom avea nevoie unul de altul. Tu vei fi, pentru mine, fara seaman pe lume. Eu voi fi, pentru tine, fara seaman pe lume …

Offline raduroca

• new users
« Reply #9 on: Sunday 24 September 2017, 12:28:58 »
mersi garlic eu am lasat un email sau un nr. de tel..ca sa pun o poza ce fel de model de femeie mi-ar placea nu o sa gasesc niciodata si invers spunei sa sune si mai incolo vedem noi.

Offline hercule

• Jr. Member
  • **
« Reply #10 on: Monday 25 September 2017, 10:47:56 »
Hercule parerea mea este ca esti un GUNOI de om

Domnule raduroca, postarea mea s-a vrut pur si simplu o gluma nevinovata, un, ''hai sa facem haz de necaz'', nici intr-un caz o jignire la adresa d-voastra ori la adresa altcuiva... Daca intr-adevar a-ti fost asa prabusit si a-ti slabit 8 kilograme intr-o luna, imi pare sincer rau pentru dumneavoastra, ce sa va spun altceva; dar daca sunteti asa sensibil la orice vorba, poate ar fi bine sa lasati detaliile vietii dumneavoastra sentimentale in afara taclalei, ori o sa riscati si alte comentarii, poate mult mai sarcastice...

A trata pe cineva drept ''gunoi'' pentru o gluma denota o oarecare rigiditate in gandire, poate ar fi cazul sa deveniti mai maleabil, daca doriti sa va pastrati eventualele partenere...

Bafta multa!

Offline hercule

• Jr. Member
  • **
« Reply #11 on: Monday 25 September 2017, 10:51:11 »
hercule era renumit pt muschi mari si minte putina  :laugh: de educatie nu are rost sa mai vorbim ...

Daca faceai referire (si) la mine, sa stii ca e pe invers, imi pare rau sa te dezamagesc, din toate punctele de vedere  :evil: :laugh: ...

Offline raduroca

• new users
« Reply #12 on: Monday 25 September 2017, 11:17:42 »
Domnule hercule daca te simpti jignit ami cer scuze eu mi-am dat cu parerea "CRED ca esti in gunoi de om" si acuma pe aia dreapta nu poti sa glumesti cu asa ceva.

Offline hercule

• Jr. Member
  • **
« Reply #13 on: Monday 25 September 2017, 12:18:29 »
Domnule hercule daca te simpti jignit ami cer scuze eu mi-am dat cu parerea "CRED ca esti in gunoi de om" si acuma pe aia dreapta nu poti sa glumesti cu asa ceva.

Scuze acceptate, indiferent ce crezi de spre mine ... relax, viata e placuta si merita traita, nu merita sa te stresezi si sa-ti pui in pericol sanatatea, parerea mea!!!