Author Topic: avem 1 loc liber in gradinita Longueuil  (Read 11875 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iancmi

• new users
avem 1 loc liber in gradinita Longueuil
« on: Wednesday 07 September 2011, 21:43:35 »
Avem 1 loc liber in gradinita  mediu familial privat din Longueuil
 35$ pe zi  pentru copii peste 18 luni, pentru bebelusi este 45$ pe zi, insa veti plati in realitate din buzunar  intre 7 si 10 $ pe zi  pentru ca se face un  remboursement  in fiecare luna  de la Revenu Quebec in functie de veniturile dvs declarate. Cu cat aveti salariul mai mic cu atat platiti mai putin!!!  De ce sa nu aveti serviciile  unei gradinite private la pretul unei gradinite de stat???? Oferim meniu romanesc cu variante, spatiu  bine amenajat,  curte amenajata, activitati educative, program de la 7 la 17.00. Serviciu personalizat , vorbim franceza, engleza si romana!
tel 450-6796073
 Mihaela

Offline iancmi

• new users
Re: avem 1 loc liber in gradinita Longueuil
« Reply #1 on: Wednesday 19 September 2012, 10:18:01 »
oferim consultanta celor care vor sa isi deschida gradinita in mediu familial tel 450-6796073

Offline alyynutza

• new users
  • [Scrie un text beton aici]
« Reply #2 on: Monday 06 May 2013, 07:31:40 »
Buna ziua sau  ... Hristos a inviat  ... daca sarbatoriti Pastele acum,

Am vazut o postare a dvs. prin care se mentiona ca oferiti consultanta in deschiderea unei gradinite in mediul familial.
As avea si eu nevoie de cateva pareri ale dvs si de ce nu ... din experienta dvs.

Eu am gasit undeva ca intr-o astfel de gradinita sunt acceptati maxim 6 copii - inclusiv ai tai cu varsta de pana la 9 ani. As vrea sa va intreb daca de exemplu ... la un moment dat o sa vina si paringtii nostri sa ne ajute sau eventual sotul ... se poate sa avem 12 copii in aceeasi incinta daca el are un job stabil?

Exista anumite permise de care avem nevoie sau experienta? Stiu ca e necesar sa ai o firma inregistrata insa nu stiu daca locuinta trebuie sa fie amenajata intr-un mod special pentru o gradinita.

Orice alta informatie puteti sa-mi dati e utila si va multumesc.

O zi frumoasa si sarbatori fericite in continuare ...

Offline iancmi

• new users
« Reply #3 on: Friday 15 November 2013, 01:22:04 »
Buna ziua doamna Alinuta,
Daca doriti consultantza in vederea deschiderii unei gradinite in mediu familial va rugam sa ne sunati la nr de tel 450-6796073 si va  vom prezenta  gama de pachete de consultantza pe care o avem.
In fiecare pachet/domeniu/sector se afla toate informatiile necesare, legi, formulare, modele de cereri, acte diverse, autorizatii, etc....totul inclus in tarif     [consultantza nu este gratuita]
Avem pachete diverse, pt toate buzunarele ! Depinde de dvs cat de multe intrebari aveti si  ce pachet considerati ca vi se potriveste!
Mult success!