Author Topic: Teren in rate la mare 50 euro/luna x 100 rate sau 5000 euro fara avans, fara dobanda, fara comision.  (Read 11163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blacksea

• Newbie
  • [Scrie un text beton aici]
Black Sea Residence va ofera teren in rate la mare 50 euro/luna x 100 rate sau 5000 euro fara avans, fara dobanda, fara comision.

Deveniti proprietarul unui teren la mare, langa plaja Corbu, Constanta.

Ratele sunt oferite de dezvoltator, direct proprietar, nu trebuie sa faceti dovada venitului deoarece nici o banca nu este implicata.

Loturile au autorizatie de construire cu proiect de casa aprobat, panorama splendida si vedere la mare.

Mai multe detalii pe:

http://www.black-sea-residence.com

Buzea Florin
0727380080

Offline electra

• Sr. Member
  • iSomething rulz!
http://www.marketwire.com/press-release/esol-international-commences-750-million-cancun-real-estate-development-716942.htm

cunosc o persoana care si-a pierdut banii incercind sa cumpere teren in mexico la recomandarea Remax.

deci mare atentie la oferte de tipul asta.
« Le profit de l’un est le dommage de l’autre. » Montaigne

Offline blacksea

• Newbie
Suntem pe piata de 3 ani, avem peste 400 de clienti multumiti, firma noastra fiind intr-o continua dezvoltare. Nu suntem de genul descris de dumneavoastra. Mai bine vizitati site-ul, avem acolo toate detaliile necesare, proiecte si aprobari.

Offline admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • quebec.ro
http://www.marketwire.com/press-release/esol-international-commences-750-million-cancun-real-estate-development-716942.htm

cunosc o persoana care si-a pierdut banii incercind sa cumpere teren in mexico la recomandarea Remax.

deci mare atentie la oferte de tipul asta.

Nu-i vorba nici de Mexico si nici de Remax. Insa ai dreptate, este vorba despre un teren.
The hardest part of my job is being nice to stupid people.

Offline Quo vadis

• new users
« Last Edit: Thursday 22 November 2012, 21:12:18 by Quo vadis »

Offline electra

• Sr. Member
  • iSomething rulz!
Nu-i vorba nici de Mexico si nici de Remax. Insa ai dreptate, este vorba despre un teren.

nu-i vorba despre remax?

<< CANCUN, MEXICO -- (MARKET WIRE) -- April 17, 2007 -- In an unprecedented marketing agreement in the history of tropical resort real estate, ESOL International Corp. (PINKSHEETS: ESIT) has selected RE/MAX to sell out its US$750 million project, MONARCH Cancun, in record time.
www.ESOLInternational.com www.REMAX.com www.MONARCHCancun.com
MONARCH Cancun is a unique lifestyle resort community, consisting of 8,000 residential lots on 4,500 acres, located minutes from the sparkling beaches, world-class amenities, and international airport of Cancun, Mexico.
"This campaign with RE/MAX will change the way international real estate is sold," states Drew Farion, president of ESOL International, the developer behind MONARCH Cancun. "It sets off a whole new era of firsts."
For the first time, investors and second home buyers will be able to purchase an international luxury property at accessible prices from the local RE/MAX realtor in their own hometown.
Another first is the speed with which ESOL International and RE/MAX plan to sell out the MONARCH Cancun project and create a new community.
Don Dalhberg, Broker Owner of RE/MAX PREMIER GROUP predicts that, "With 6,600 offices and over 120,000 sales associates worldwide, RE/MAX has the exposure and capability to sell out this development in record time.">>

http://www.marketwire.com/press-release/re-max-worldwide-sell-us750-million-monarch-cancun-resort-development-record-time-726329.htm

Offline electra

• Sr. Member
  • iSomething rulz!
f interesanta oferta, nu?

<< Drew Farion, president of ESOL International states, "In a place such as Cancun, the entry level price for a two-bedroom condo, with no amenities, starts at one million dollars. At MONARCH Cancun, we're offering 1/4 acre lots at a pre-sale price of $100,000.">>

http://newsblaze.com/story/2007042008565900003.mwir/topstory.html

practic, daca am inteles bine, oferta cu pricina ar fi insemnat cumparat teren pt casa de vacanta in mexico la un pret derizoriu 100 000 $, iar vanzatorul era si constructor si real estate agent in sensul ca se obliga sa-ti construiasca si sa gaseasca chiriasi pt casa de vacanta pe perioada cand erai in afara mexicului. totul pentru 100 000 $ cu conditia sa platesti un avans de 29 999 $ :)

I Translate it

Offline electra

• Sr. Member
  • iSomething rulz!
Suntem pe piata de 3 ani, avem peste 400 de clienti multumiti, firma noastra fiind intr-o continua dezvoltare. Nu suntem de genul descris de dumneavoastra. Mai bine vizitati site-ul, avem acolo toate detaliile necesare, proiecte si aprobari.

n-am zis ca sunteti de genul citat de mine, am invitat lumea la precautie pentru ca au fost cazuri let's say: neplacute.

Offline admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • quebec.ro
nu-i vorba despre remax?

Te-ai aprins degeaba, fara sa-ti dai seama de enuntul din propozitie :)
Omu asta vinde un teren in Romania, nu in Mexic si nici nu lucreaza la Remax. Am fost mai limpede acum, asa-i?
The hardest part of my job is being nice to stupid people.

Offline electra

• Sr. Member
  • iSomething rulz!
Te-ai aprins degeaba, fara sa-ti dai seama de enuntul din propozitie :)
Omu asta vinde un teren in Romania, nu in Mexic si nici nu lucreaza la Remax. Am fost mai limpede acum, asa-i?

drop it, am inteles foarte bine ce-ai vrut sa spui, de altfel raspunsul meu la mesajul lui blacksea fiind clar (n-am facut altceva decat sa invit la precautie si am dat doar un exemplu- sper ca stim ce-i ala exemplu-), mesajul tau («Nu-i vorba nici de Mexico si nici de Remax. Insa ai dreptate, este vorba despre un teren») devine inutil, ceea ce este evident.

Offline black-sea

• new users
http://www.blogdebucurestean.ro/2011/02/scurte-5.html
http://vreausareclam.wordpress.com/2011/02/11/care-i-totusi-treaba-cu-pamintul-de-la-mare/

Chiar noi am postat aceste link-uri la sectiunea intrebari a site-ului si am explicat de ce nu sunt veridice afirmatiile facute de ei. Pentru orice intrebari sunati la Gheorghiu Gabriel
0733519638  sau pe email: info@black-sea-residence.com
« Last Edit: Friday 12 July 2013, 07:42:48 by admin »